dowolna

Działki kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

4 013 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 013 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Paparzyn

Paparzyn,kujawsko-pomorskie

74 960 zł1 874 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki przeznaczone pod zabudowę zagrodową położone Paparzynie - 20 minut jazdy samochodem od Grudziądza. Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje ofertę sprzedaży 2 działek budowlanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Będzitowo

Będzitowo,kujawsko-pomorskie

80 000 zł2 084 m² 38,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Prezentuje na sprzedaż nieruchomość gruntową zabudowaną o powierzchni 2084m2 na działce 229 w miejscowości Będzitowo w gminie Złotnik Kujawskich w powiecie Inowrocławskim. .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona, ul. Granatowa

Brzozówka,kujawsko-pomorskie

118 000 zł901 m² 130,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka w miejscowości Brzozówka ul. Granatowa. Działka o metrażu 901 - 911m2 w kształcie prostokąta o płaskim ukształtowaniu. Nieruchomość świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nekla

Nekla,kujawsko-pomorskie

138 040 zł986 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 985 m w Nekla, gmina Dobrcz, powiat bydgoski Miejsce gdzie tworzy się małe osiedle! Działki budowlane ze wspólną drogą dojazdową i udziałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

935 000 zł1 700 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna w Toruniu na Bielawach1700 m2 Przeznaczenie usługi-,obiekty produkcyjne. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego działka znajduje się w granicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łąsko Małe

Łąsko Małe,kujawsko-pomorskie

329 000 zł3 003 m² 109,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 3003 m , położona w spokojnej i urokliwej miejscowości Łąsko Małe. Nieruchomość posiada aktualne warunki zabudowy na budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

221 000 zł800 m² 276,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Makler poleca Do sprzedania działka w Łochowie o powierzchni 801m.Działka położona przy kanale Noteckim.Super lokalizacja.Działka graniczy ze ścianą lasu.Posiada wodę i prąd.Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Toporzysko

Toporzysko,kujawsko-pomorskie

99 900 zł1 701 m² 58,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie atrakcyjnie położone działki rolne w miejscowości Toporzysko, gmina Zławieś Wielka. Nieruchomości zlokalizowane są w spokojnej, zielonej okolicy z dobrym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

107 000 zł1 017 m² 105,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Ofertą sprzedaży są ostatnie trzy działki budowlana położona w miejscowości Tupadły gmina Inowrocław. Działki o pow. 1017m2 , 1247m2 , 1236m2. Działka przylega do drogi asfaltowej przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Rubinowa

Mochle,kujawsko-pomorskie

439 000 zł4 394 m² 99,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w miejscowości Mochle w gminie Sicienko. Nieruchomość położona jest przy ulicy Rubinowej na skraju miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

350 000 zł1 076 m² 362,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1076 m , położona w Bydgoszczy, dzielnica Oplawiec. Nieruchomość usytuowana jest w spokojnej, zielonej okolicy, w sąsiedztwie lasu oraz terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łysomice

Łysomice,kujawsko-pomorskie

540 000 zł3 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 2 500 mkw, położona w miejscowości Łysomice, ok 8 km od Torunia. Jest to działka rolna z przeznaczeniem na działkę budowlaną. Wszelkie media znajduja się w drodze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Gradowo

Gradowo,kujawsko-pomorskie

49 000 zł1 200 m² 40,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane w gminie Piotrków Kujawski, w miejscowości Gradowo. Działki o powierzchni 1511 m oraz 1200 m znajdują się w malowniczej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Milżyn

Milżyn,kujawsko-pomorskie

45 000 zł1 000 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działki budowlane - Trasa Izbica Kuj - Lubraniec Lokalizacja: milżyn, przy drodze wojewódzkiej 270 Doskonała komunikacja - 8 km do Izbicy Kujawskiej, 7 km do Lubrańca Działki w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Michale

Michale,kujawsko-pomorskie

88 000 zł1 100 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska posiada w swojej ofercie na sprzedaż 4 działki znajdujące się w woj. kujawsko-pomorskim , gminie: dragacz w miejscowości Michale. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Barcin

Barcin,kujawsko-pomorskie

65 900 zł1 318 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z wyjątkowymi widokami oraz gwarancją bezproblemowej budowy. Działki położone są blisko jeziora, na lekko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Marianki

Marianki,kujawsko-pomorskie

199 000 zł2 989 m² 66,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Poszukujesz idealnego miejsca dla siebie na lata? Marzysz o wybudowaniu domu w rozwiniętej okolicy pod miastem? Marzysz o własnym domu zaprojektowanym bezpośrednio pod Ciebie? bingo! Dzisiaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Głogowo

Głogowo,kujawsko-pomorskie

143 220 zł924 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie w Copernicus Nieruchomości. Sprzedający w pełni pokrywa koszty pośrednictwa Pośrednika - bez prowizji ze strony Kupującego. Działki o regularnych kształtach w super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dusocin

Dusocin,kujawsko-pomorskie

95 000 zł1 214 m² 78,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska posiada w swojej ofercie na sprzedaż działkę oznaczoną numerem 187/24 o powierzchni 1215 m2 usytuowaną w miejscowości Dusocin. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Łubianka,kujawsko-pomorskie

179 000 zł1 520 m² 117,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w atrakcyjnej lokalizacji Łubianki. Lokalizacja - Łubianka, ulica rolna/łubinowa ; blisko centrum Łubianki;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Brodnica,kujawsko-pomorskie

375 000 zł2 471 m² 151,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlano/usługowa w atrakcyjnej lokalizacji w Brodnicy przy ul. Krańcowej w dzielnicy Wybudowanie Michałowskie. Pojezierze Brodnickie to miejsce o charakterze wypoczynkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łysomice

Łysomice,kujawsko-pomorskie

459 000 zł2 550 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Łysomicach 2552m2 Idealny dojazd do Torunia. 10 min do centrum Torunia. Działka znajduje się w sąsiedztwie domków jednorodzinnych.w bliskiej odległosci do szkoły sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Warszawska

Głogowo,kujawsko-pomorskie

1 098 780 zł9 156 m² 120,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedstawiam kompleks działek inwestycyjnych z potencjałem do zakupu w całości lub osobno. Działki znajdują przy drodze dk 10 Warszawa-Toruń w Głogowie gmina Obrowo w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Krążkowo

Krążkowo,kujawsko-pomorskie

76 800 zł1 205 m² 63,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler Nieruchomości poleca: jedną lub dwie działki budowlane w miejscowości: krążkowo w powiat Inowrocław, gmina Złotniki Kujawskie. Sielska i ładna okolica. W najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Świecie

Świecie,kujawsko-pomorskie

200 000 zł1 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler poleca Do sprzedania działka w Świeciu w otoczeniu dzielnicy domków jednorodzinnych blisko centrum. Działka uzbrojona w media ;prąd, gaz, kanaliza,woda. Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Szubin

Szubin,kujawsko-pomorskie

149 000 zł2 900 m² 51,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mam przyjemność zaprezentować państwu, wyjątkową miejscówkę. Dwie działki budowlane graniczące ze sobą,na osobnych księgach wieczystych ,na nowo powstającym osiedlu w Wolwarku. Cisza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Głogowo

Głogowo,kujawsko-pomorskie

146 630 zł946 m² 155 zł/m²

 

 

 

Lisewo,kujawsko-pomorskie

6 499 000 zł75 085 m² 86,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż Niezabudowana działka inwestycyjna, bezpośrednio przy węźle autostradowym A1-Lisewo. Nieruchomość obejmuje działkę o powierzchni 75 085 m2, działka posiada prawomocną decyzję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Nowy Ciechocinek

Nowy Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

1 750 000 zł25 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna w Nowym Ciechocinku w pobliżu zjazdu z A1 - dostępna od zaraz! Mam przyjemność zaprezentowania Państwu działki o powierzchni 2500 m2, ujętej w studium.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Sztynwag

Sztynwag,kujawsko-pomorskie

200 000 zł4 947 m² 40,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie naszego biura posiadamy na sprzedaż działkę rolną nr 33/5 o pow. 4947 m2 położoną w malowniczej okolicy Sztynwag woj. kujawsko-pomorskie , powiecie grudziądzkim , Gminie Grudziądz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Papowo Toruńskie

Papowo Toruńskie,kujawsko-pomorskie

1 000 000 zł5 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka przemysłowa w Papowie Toruńskim, idealna pod inwestycję usługową. Działka o regularnym kształcie prostokąta oferuje doskonałe możliwości rozwoju dzięki swojej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Stajenczynki

Stajenczynki,kujawsko-pomorskie

66 000 zł1 024 m² 64,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z wydanymi warunkami zabudowy jednorodzinnej, otoczenie działek niezabudowanych i lasu! Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa biura nieruchomości. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

179 000 zł759 m² 235,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Tylko U nas! Atrakcyjna działka budowlana 759 m w otoczeniu zieleni - idealna pod dom jednorodzinny Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 759 m , przeznaczoną pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

491 490 zł1 143 m² 430 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1143 m2 położona w centrum Niemcza, gm. Osielsko. Przedmiotem sprzedaży są 3 działki o łącznej powierzchni 1143 m2, objętych mpzp pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

840 000 zł1 680 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży! Znakomita działka budowlana z bardzo dużym potencjałem w Bydgoszczy w dzielnicy Górzyskowo o powierzchni ok 1650 m2 Bardzo dobra lokalizacja, blisko przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

584 000 zł1 800 m² 324,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro makler poleca Oferujemy na sprzedaż działkę budowlana o powierzchni 1800 m , zlokalizowaną w malowniczym Osielsku. Nieruchomość posiada aktualne warunki zabudowy umożliwiające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

599 000 zł2 249 m² 266,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka niebudowana o powierzchni 2.249 m2, położona przy urokliwej skarpie, oraz w niedalekim sąsiedztwie terenów leśnych. Teren ten znajduje się w zacisznym miejscu, jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

299 000 zł885 m² 337,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana o powierzchni 885m2 położona w Niemczu, gm. Osielsko. Wymarzone miejsce dla osób poszukujących nieruchomości w otoczeniu zieleni, nowej zabudowy, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Lubicz Dolny

Lubicz Dolny,kujawsko-pomorskie

650 650 zł5 005 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu pięknie położoną działkę o powierzchni 5005m2 z możliwością podziału i warunkami na podłączenie mediów (wody i prądu). Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

602 430 zł1 401 m² 430 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1401 m2 położona w centrum Niemcza, gm. Osielsko. Przedmiotem sprzedaży są 3 działki o łącznej powierzchni 1401m2, objętych mpzp pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana z linią brzegową Orle

Orle,kujawsko-pomorskie

550 000 zł3 584 m² 153,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Duża uzbrojona działka z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej jeziora Duże Salno. Jezioro bardzo czyste, choć głębokie to od strony oferowanej działki jest łagodny spadek, umożliwiający.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij