dowolna

Działki kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

4 015 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 015 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Cierpice

Cierpice,kujawsko-pomorskie

221 000 zł2 745 m² 80,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż działkę budowlaną.NOWA CENA! Działka o powierzchni 2768m2 ,gmina Wielka Nieszawka, obręb Cierpice. Działka z przeznaczeniem mieszkalno-usługowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Zakurzewo

Zakurzewo,kujawsko-pomorskie

380 000 zł38 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zakurzewo - mamy zaszczyt zaprezentować Państwu do sprzedaży działkę rolną o pow. 3,8 ha. Informacje o działce: - dojazd do działki: drogą asfaltową z bezpośrednim do niej dostępem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sienno

Sienno,kujawsko-pomorskie

109 000 zł1 091 m² 99,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1091 m - Sienno, gm. Dobrcz - osiedle nowych domów Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Sienno , gmina Dobrcz, na kameralnym osiedlu nowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Powojowa

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

350 000 zł3 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż atrakcyjna działka budowlana - grudziądz, owczarki, ul. Powojowa Idealne miejsce na Twój dom lub inwestycję Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

199 999 zł1 626 m² 123 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z własnym stawem przy ścianie lasu | mpzp | 30 min do Bydgoszczy i Torunia Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

231 000 zł864 m² 267,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o pow.864m2,położona w Łochowie ,wśród nowych ładnych domów.Działka z dwóch stron ogrodzona. W działce,woda,gaz i prąd. Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dzikowo

Dzikowo,kujawsko-pomorskie

119 770 zł1 711 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko w Copernicus Nieruchomości! Sprzedający w pełni pokrywa wynagrodzenia Pośrednika. Jeśli cenisz sobie ciszę i spokój, uwielbiasz śpiew ptaków i piesze wędrówki - ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Małe Rudy

Małe Rudy,kujawsko-pomorskie

375 000 zł6 069 m² 61,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 6060 m , położoną w miejscowości Małe Rudy , zaledwie 15 km od Bydgoszczy. Działka znajduje się w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Lisi Ogon

Lisi Ogon,kujawsko-pomorskie

94 500 zł311 m² 303,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Makler Nieruchomości poleca : Bardzo atrakcyjną działkę rekreacyjną( rod) usytuowaną w Bydgoszczy, na obrzeżach miasta. Teren o powierzchni 311m2 , ogrodzony i zagospodarowany. Piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Gąsawa

Gąsawa,kujawsko-pomorskie

320 000 zł1 379 m² 232,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu usytuowanego w lesie w miejscowości Rozalinowo. Działka o powierzchni 1379m2. Istnieje możliwość dokupienia sąsiadującej działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

244 000 zł808 m² 301,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Makler Poleca Na sprzedaż: atrakcyjna działka budowlana - Łochowo, ul. Leśna- 808 m Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 808 m , położoną w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Biały Bór

Biały Bór,kujawsko-pomorskie

149 000 zł2 997 m² 49,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko w Inhome Development! Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży działki przeznaczonej pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, położonej w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Orla

Kruszwica,kujawsko-pomorskie

123 200 zł880 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana numer 335/2 z nowymi, niedawno wydanymi warunkami zabudowy, z bardzo dobrym dojazdem realizowanym nowiutką drogą. Ulica ta ogromnie zyskała na wartości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Władysławowo

Władysławowo,kujawsko-pomorskie

81 400 zł1 088 m² 74,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż 3 atrakcyjne działki położoną we Władysławowie, gmina Łabiszyn o powierzchni: 1080 m 1080 m 1099 m Warunki zabudowy - w trakcie załatwiania formalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Długa

Cierpice,kujawsko-pomorskie

2 431 000 zł12 216 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży zbudowanych gruntów w Cierpicach koło Torunia Szanowni Państwo, z przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę inwestycyjną w miejscowości Cierpice, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana, ul. Farmerska

Mierzynek,kujawsko-pomorskie

520 000 zł6 542 m² 79,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działek oznaczonych numerem 174/3 o powierzchni 6.542 m2 oraz działka nr 174/8 o powierzchni 4469 m2 położonych w Mierzynku przy ulicy Farmerskiej, gmina Lubicz, woj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Mrocza

Mrocza,kujawsko-pomorskie

49 900 zł450 m² 110,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Zapraszamy do zapoznania się z fantastyczną ofertą działki w super cenie! Makler Nieruchomości prezentuje pięknie położoną działkę rod w miejscowości Mrocza. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

268 000 zł1 033 m² 259,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży działkę budowlaną o pow.1035m2,która posiada w drodze :gaz,wodę oraz prąd. Działka o kształcie prostokąta,z licznymi samosiejkami. Promocja do końca marca cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Hutna Wieś

Hutna Wieś,kujawsko-pomorskie

299 000 zł3 312 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana 3312 m2 z możliwością budowy dwóch domów, położona w spokojnej miejscowości Hutna Wieś, tylko 15 minut od Bydgoszczy. Położona w odległości zaledwie 1,5 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Michałowo

Michałowo,kujawsko-pomorskie

125 000 zł1 903 m² 65,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Marzysz o własnym wymarzonym domku w cichej i pięknej okolicy ? Dlatego ta działka jest idealna dla Ciebie. Sprzedam działkę budowlaną wraz ze wszystkimi mediami (skrzynka energetyczna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Solec Kujawski

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

250 250 zł1 001 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Solcu Kujawskim! Działka znajduje się na osiedlu domów jednorodzinnych, spokojna okolica, blisko lasu, idealna do spacerów. Plan zagospodarowania terenu - zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Leszcze

Leszcze,kujawsko-pomorskie

198 500 zł3 053 m² 65,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Na sprzedaż działka z wystawionymi warunkami zabudowy pod rekreację w miejscowości Leszcze gm. Złotniki Kujawskie, nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Szczutkowo

Szczutkowo,kujawsko-pomorskie

25 000 zł16 600 m² 1,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zakupu dwóch działek rolnych Działki znajdują się w malowniczej okolicy gminy Choceń, miejscowość Szczutkowo. Nieopodal działek przepływa rzeka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler poleca Do sprzedania działka w Łochowie w bardzo dobrym miejscu, działka budowlana, w drodze gaz, prąd ,woda. Tereny spacerowe, rowerowe, bardzo blisko szkoła, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Sikorowo

Sikorowo,kujawsko-pomorskie

29 000 zł500 m² 58 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prestige Nieruchomości oferuje zadbaną działkę rod o powierzchni 527 m , położoną w Sikorowie w gminie Inowrocław. To idealne miejsce dla osób, które cenią kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Dobrcz

Dobrcz,kujawsko-pomorskie

140 000 zł3 010 m² 46,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka rolna położona w malowniczej miejscowości Dobrcz, w otoczeniu natury i spokojnego krajobrazu. Nieruchomość posiada bezpośrednią linię brzegową jeziora,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Szubin,kujawsko-pomorskie

350 000 zł1 750 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szubin - na sprzedaż działka budowlana uzbrojona o powierzchni 1750 m2. W sąsiedztwie luźna zabudowa domów jednorodzinnych. Tel. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Treść.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Okólna

Toruń,kujawsko-pomorskie

572 300 zł970 m² 590 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjnie usytuowana działka na stawkach Gorąco polecam zakup pięknej działki budowlanej zlokalizowanej w Toruniu w prężnie rozwijającej się dzielnicy Stawki. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Tonowo

Tonowo,kujawsko-pomorskie

195 000 zł1 480 m² 131,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko w biurze Smaga Nieruchomości! Na sprzedaż wyjątkowa działka rekreacyjno-budowlana o powierzchni 1480 m2, położona bezpośrednio nad jeziorem, w miejscowości Tonowo, gm. Janowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Wieniawskiego

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

255 000 zł838 m² 304,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

MW Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż działkę budowlaną zlokalizowaną w Inowrocławiu przy ulicy Henryka Wieniawskiego na osiedlu Bajka w cenie 255tys.zł. Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna zabudowana Żołędowo

Żołędowo,kujawsko-pomorskie

550 000 zł2 528 m² 217,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler Nieruchomości polecają na sprzedaż teren ( działkę) o powierzchni 2528 m2, zabudowaną domem jednorodzinnym wolnostojącym do gruntownego remontu oraz budynkiem gospodarczym obecnie pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dzikowo

Dzikowo,kujawsko-pomorskie

90 510 zł1 293 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie w Copernicus Nieruchomości! Sprzedający w pełni pokrywa wynagrodzenia Pośrednika. Jeśli cenisz sobie ciszę i spokój, uwielbiasz śpiew ptaków i piesze wędrówki - ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gliszcz

Gliszcz,kujawsko-pomorskie

450 000 zł5 470 m² 82,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 5477 m , położona w miejscowości Gliszcz (gmina Sicienko). Teren płaski , z dojazdem drogą asfaltową. Działka nieogrodzona. Media: prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Żurczyn

Żurczyn,kujawsko-pomorskie

75 000 zł401 m² 187,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest atrakcyjna działka rekreacyjna usytuowana w miejscowości żurczyn, gmina Nakło. Teren o powierzchni niespełna 400m2 , ogrodzony i zagospodarowany. Działka dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Krążkowo

Krążkowo,kujawsko-pomorskie

70 000 zł1 475 m² 47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w Krążkowie - idealna pod dom jednorodzinny! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Krążkowo, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Dobrcz

Dobrcz,kujawsko-pomorskie

79 000 zł3 010 m² 26,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna klasy III-IV położona w urokliwej miejscowości Dobrcz, zaledwie około 20 km od Bydgoszczy w kierunku Gdańska. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna

Brodnica,kujawsko-pomorskie

599 000 zł4 654 m² 128,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka pod budownictwo wielorodzinne i usługowe przy dk 15 na sprzedaż. Położona jest pomiędzy ulicą Sądową, a więc dk 15 - trasą wylotową w kierunku Torunia i Grudziądza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Orla

Kruszwica,kujawsko-pomorskie

88 000 zł783 m² 112,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana numer 335/4 (trzecia od ulicy) z nowymi, niedawno wydanymi warunkami zabudowy, z bardzo dobrym dojazdem realizowanym nowiutką drogą. Ulica ta ogromnie zyskała na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Okólna

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 950 000 zł2 131 m² 915,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Duża działka 2131 m z zabudowaniami idealna pod dom lub inwestycję. Na sprzedaż przestronna działka o powierzchni 2131 m , przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Dąbrowa Wielka

Dąbrowa Wielka,kujawsko-pomorskie

45 000 zł749 m² 60,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Podstawowe parametry: powierzchnia: 749 m Cena: 45 000 zł Kształt: kwadrat Ukształtowanie terenu: płaska, czysta (bez zakrzaczeń) Stan prawny: pełna własność, czysta Księga Wieczysta (odrębna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Winnica

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 699 000 zł1 103 m² 2 446,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! jedyna taka nieruchomość na mapie torunia - pierwsza linia brzegowa! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną w pierwszej linii.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij