dowolna

Działki na sprzedaż kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży działek

3 978 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 978 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Arkadia Nieruchomości prezentuje wyjątkowe działki w Swiątkowicach Gmina Baruchowo - idealne pod pod zabudowę mieszkaniową z aktualnymi warunkami zabudowy link do prezentacji nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł1 947 m² 400,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka o pow. 1947m2 granicząca z rzeką Flis położona w Bydgoszczy w dzielnicy Flisy. Ta niezwykła nieruchomość gruntowa położona jest na granicy rzeki Flis, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł2 800 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie położona działka, w pobliżu lasu w Kruszynie Oferujemy na sprzedaż działkę położoną w pięknej i malowniczej okolicy w cichym i spokojnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 078 m² 78,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta biura Apartament Nieruchomości Telefon   Na sprzedaż 2 działki budowlane w miejscowości Kopczyn w okolicy Mogilna o wymiarach 1078 mkw. i 1599 mkw. Dla działek.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł35 300 m² 56,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zamość. 3,5 ha. Jest plan zagospodarowania terenu. Przewiduje wydobycie żwiru ( jest koncesja ) a po zakończeniu na rekreacje i mieszkaniówkę. Teren idealny na zamknięte osiedle ze.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł37 108 m² 107,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przemysłowa o powierzchni 37 108 m2 położona w Głuchowie. Dojazd drogą asfaltową. Sieci wodociągowa oraz telekomunikacyjna przebiegają przy granicy nieruchomości. Działka objęta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka pod budownictwo jednorodzinne w pobliżu lasu. Możliwość dokupienia przyległych działek. Działka położona od głównej drogi asfaltowej - 1 km. W pobliżu media. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Brodnica działki na sprzedaż w atrakcyjnej okolicy blisko centrum i całej infrastruktury. To super inwestycja z dala od codziennego zgiełku miasta z dogodnym dojazdem do centrum.!.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy na sprzedaż urokliwą działkę położoną w miejscowości Lucim. Działka ma kształt zbliżony do trójkąta prostokątnego (z lekko ściętym narożnikiem przy drodze). Jej łączna.

Szczegóły ogłoszenia

2 007 500 zł9 125 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana o powierzchni 9125 m2 położona na bydgoskich Piaskach. Grunt objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczaniem pod zabudowę jednorodzinną. Położony.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 328 m² 89,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki ze ścianą lasu w kameralnej lokalizacji Rożno-Parcele Lokalizacja - Rożno-Parcele, ul. Chabrowa ; - bezpośrednio za.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł2 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu uzbrojonej działki budowlanej o powierzchni 2 000 m2. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 40x50m jest usytuowana 50 metrów od ściany lasu. Do działki.

Szczegóły ogłoszenia

6 430 000 zł4 287 m² 1 499,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferta dla inwestora. Do sprzedaży działka inwestycyjno-budowlana położona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: 2 działki rolne w Śmielinie, gmina Sadki - doskonała inwestycja! Lokalizacja: śmielin, gmina Sadki, powiat nakielski, województwo kujawsko-pomorskie Klasa gruntu: przeważająca klasa.

Szczegóły ogłoszenia

113 100 zł754 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlane z warunkami zabudowy Pieńki Królewskie, gm. Grudziądz Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Pieńki Królewskie (gmina Grudziądz), przy ulicach.

Szczegóły ogłoszenia

365 200 zł6 891 m² 53 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka ze stawem i wydanymi warunkami zabudowy na 2 domy jednorodzinne o powierzchni do 120 m2 każdy. Zapraszamy do zakupu działki w miejscowości Ciche w gminie Zbiczno.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 289 m² 58,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w miejscowości Wolice, koło Barcina - 700m do jeziora Wolińskiego Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o wielkości 1298m2 w miejscowości Wolice, ok 1 kilometr.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka z domkiem o powierzchni 4400 m , położona w miejscowości Nowa Wieś, gmina Grudziądz. To wyjątkowa propozycja - przestronny teren z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł2 058 m² 80,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno- prawnym. Gliszcz - W pobliżu lasu. DO jeziora słupowskiego 15 minut spacerem. DO jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł1 162 m² 357,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka, która nie udaje, że jest z potencjałem ona ten potencjał po prostu ma. Zlokalizowana w Osielsku przy ulicy Makowej, nieruchomość o powierzchni 1162 m i.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż urokliwa działka rekreacyjna z domkiem letniskowym w Jagodowie, gm. Osielsko rod "modrzew". Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej działki rekreacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 412 m² 282,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana o całkowitej powierzchni 1412m2 ( składa się z dwóch działek ewidencyjnych o powierzchniach 1 127m2 oraz 285m2) Genialna lokalizacja mieszcząca się zaledwie 20 minut.

Szczegóły ogłoszenia

398 160 zł1 106 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki na sprzedaż - Niemcz przy lesie lub przy drodze asfaltowej. Została ostatnia działka na ścianie lasu 242/21 o powierzchni 1691 m2 za cenę : 608 760 zł + udział w drodze za 100 zł Na.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł47 786 m² 10,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu działki rolnej w miejscowości Okalewo w powiecie rypińskim w Gminie Skrwilno. Nieruchomość ma powierzchnię 4,7786 ha. W ewidencji gruntów działka oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

7 300 000 zł450 000 m² 16,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam ofertę sprzedaży gospodarstwa rolnego w gminie Sośno powiat sępoleński o powierzchni 45 ha (III, IV klasa ziemi). Oprócz ziemi w skład gospodarstwa wchodzi: dom mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł6 200 m² 95,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Prezentujemy Państwu siedlisko położone w Szabdzie. Duża działka położona jest 0,5km od drogi krajowej numer 15 Toruń-Olsztyn, w sąsiedztwie ładnych, nowych domów jednorodzinnych. Na.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 166 m² 158,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Szanowni Państwo - tylko w Simple! Planujesz zamieszkać w spokojnej okolicy i jednocześnie mieć blisko do miasta? To ogłoszenia, to początek drogi do realizacji tego celu. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości makler prezentuje atrakcyjną działkę rolną o powierzchni 4999 m , położoną w miejscowości Nowy Jasiniec , w gminie Koronowo. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 114 m² 89,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1114 m , położoną w urokliwej miejscowości Nowe Dąbie w województwie kujawsko-pomorskim, powiat żniński, gmina Łabiszyn. Wieś.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Kruszynie Krajeńskim! Działka o powierzchni 1035 m 2 ulokowana na uboczu Kruszyna Krajeńskiego , nieopodal Noteci. Długość frontu - 21 m 2. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

94 125 zł753 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana położona w Inowrocławiu z wjazdem od ul. Słonecznej, idealna dla osób planujących prowadzenie działalności gospodarczej! Oferta na wyłączność Biura.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Tylko w naszym biurze. Na sprzedaż bardzo dobrze położona działka 990 m2-rolna z prawem zabudowy mieszkaniowej w Siennie za jedyne 149000 do neg. Co ważne jest pzp zgodnie, z którym.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł4 271 m² 199,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Opis oferty: działka budowlana w Łochowie. Powierzchnia 4271 mkw. Należy wystąpić o dogodne dla siebie warunki zabudowy. Blisko do asfaltu. Działka sąsiaduje z kanałem górnonoteckim.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł724 m² 316,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rogowo pow. żniński Bardzo atrakcyjnie położona w Centrum działka 724m2 Możliwość uzyskania wz na budynek-usługowo-mieszkalny Uzbrojenie w ulicy- woda, prąd, kanalizacja, tpsa.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł6 366 m² 29,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana idealna do podziału na mniejsze lub do celów inwestycyjnych. W planie zagospodarowania przestrzennego gminy Górzno przeznaczeniem podstawowym jest zabudowa usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

114 800 zł1 148 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Studio Focus Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działki budowlane w Balczewie o pow. od 995m2 do 1278m2 w cenie 100 zł/m2. Zaciszne miejsce z dala od zgiełku ulic.

Szczegóły ogłoszenia

201 441 zł2 518 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę rolną o pow. 2518 m2 pod budowę domu jednorodzinnego i nie tylko, media w drodze. Przepiękna działka położona w cały czas prężnie rozwijającej się wsi Stawki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działek zlokalizowanych w Wielkiej Nieszawce. Oferowane są trzy działki do sprzedaży, dwie o powierzchni 3146m2 każda oraz trzecia o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka o powierzchni 860 m 2 położona przy ulicy Nieszawskiej w odległości 1,5 km od centrum. Działka o wymiarach 21x41, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 5419 m - Zbiczno, gm. Zbiczno | 200 000 zł Na sprzedaż wyjątkowo położona działka o powierzchni 5419 m , znajdująca się w malowniczym otoczeniu pól.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Inwestorzy intensywnie poszukują działek budowlanych jak najbliżej Torunia. Właśnie taką działkę właściciel powierzył nam do sprzedaży. Działka w Małej Nieszawce w cenie 116 złotych.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij