dowolna

Działki na sprzedaż kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży działek

3 978 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 978 ogłoszeń

179 000 zł3 000 m² 59,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka 3000 m2 stronno gmina dobrcz. Polecam do sprzedaży działkę przeznaczoną pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 713m2, położona w miejscowości Aleksandrowo gm. Dobrcz. na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Działka położona w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry ;) Marzysz o ciszy, spokoju i własnym ogrodzie, nie rezygnując z wygodnego dojazdu do miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Kluczowe informacje: powierzchnia: od 1000 m2.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł450 m² 242,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu dwóch działek usytuowanych w Kruszynach Szlacheckich w odległości 120 metrów od Jeziora Wysokie Brodno. Powierzchnia każdej działki wynosi 450 m. Skrzynka z prądem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w miejscowości Kruszyn w gminie Sicienko. Oferta tylko W naszym biurze - podajemy dokładną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość (dz.379/26) o powierzchni 1188m2 usytuowana w spokojnej okolicy zaledwie 3 km od Golubia-Dobrzynia i 35 km od Torunia niedaleko rzeki Drwęca. Media : woda i prąd znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki W teodorowie (gm. Wielgie) (warunki zabudowy) Oferujemy do sprzedaży działki o powierzchni 1000m 2 , 1060m 2 , 1100m 2 , 1555m 2 , usytuowane w województwie kujawsko - pomorskim,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rod Z przyjemnością prezentujemy Państwu działkę rod z dużym potencjałem o powierzchni 500 m , położoną w spokojnej, zielonej części Czyżkówka. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

112 000 zł1 244 m² 90,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Promocja majowa! super oferta Z rabatem! Bardzo ładna działka w miejscowości Nowe Dąbie w centrum miejscowości (za Kobylarnią)w gminie Łabiszyn o powierzchni 1244 m2 blisko lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży Działka w dobrej lokalizacji w miejscowości Kruszyn Krajeński o powierzchni ok 680 m2 położona wśród nowo powstających domów jednorodzinnych. Cicha spokojna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł916 m² 152,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko w Forma Nieruchomości! na sprzedaż / Działka budowlana o pow. 916 m2 w Błądzimiu - Twój azyl blisko jeziora! Szukasz idealnego miejsca na swój dom lub letnisko? Ta działka.

Szczegóły ogłoszenia

135 450 zł1 050 m² 129 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Gorzeniu - mpzp opis oferty: przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana w miejscowości Gorzeń (gmina Nakło). Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

309 300 zł2 062 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Twoje miejsce blisko natury - działka pod dom marzeń | Podole k. Ciechocinka Szukasz miejsca, gdzie naprawdę można odpocząć od miasta, a jednocześnie mieć wszystko w zasięgu kilku minut? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

63 000 zł897 m² 70,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta biura Apartament Nieruchomości Telefon   Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Komratowo gm. Gąsawa o wymiarach 897 mkw. Dla działki zostały wydane warunki zabudowy: -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam ofertę sprzedaży działki inwestycyjnej przy ul. Poznańskiej 113 na toruńskim Podgórzu. Działka liczy 1362 m2, (27 x 53 m), objęta jest miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka o powierzchni 1017 mkw , o nietypowym kształcie prostokąta z wyciętym narożnikiem, od ulicy szeroka na 26 m, przeciwległy bok na 40 m, głęboka na 30 m, przeznaczona pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż Stary Toruń, bardzo blisko Torunia Biuro Nieruchomości jwg Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować atrakcyjną działkę o powierzchni 0,1999 ha (1999 m ), położoną.

Szczegóły ogłoszenia

67 200 zł960 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż 24 działki w Małszycach o powierzchni od 960 m2 do 1359 m2. Są on zlokalizowane w pięknym miejscu, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa oferta działki położonej na obrzeżach Sępólna Krajeńskiego, w obrębie ewidencyjnym Niechorz. Przedmiotowa oferta dotyczy dwóch sąsiadujących ze sobą działek o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka w trakcie wydzielania z wz na dom jednorodzinny. Powierzchnia: ok. 1000 m2 Cena: 75 500 zł Działka wśród jezior i lasów. Gaj Grzmięca - niezwykle malownicza miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł3 004 m² 79,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Super działka z wz w Gołotach Nieruchomości Apartament Pośrednik Tomasz   tomaszw@nieruchomosci-apartament wz na 3 budynki mieszkalne jednorodzinne Działka ma przyległą gminną drogę.

Szczegóły ogłoszenia

249 600 zł1 248 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym wymarzonym , pięknym domku w cichej i pięknej okolicy ? Dlatego ta działka jest idealna dla Ciebie. Sprzedam działkę budowlaną , woda ,prąd bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł4 011 m² 31,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Zastawie. Gmina Zbiczno. Piękna działka z potencjałem. Zapraszamy do zakupu działki w miejscowości Zastawie w gminie Zbiczno. Nieruchomość ma powierzchnię 4011m2, znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł3 737 m² 120,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zakupu tej wyjątkowej nieruchomości zlokalizowanej w malowniczej miejscowości Mikanowo przy drodze krajowej nr 91. Ta działka zabudowana budynkiem drewnianym oferuje nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o idealnej miejscówce dla swojej rodziny ? Chcesz wybudować dom marzeń nad jeziorem z dala od zgiełku i miejskiego hałasu? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję. Niezwykłą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: mariusz Sikora   Przedstawiam Państwu działkę o pow. 3 tys mkw lub inne, po podziale z dużej działki rolnej położonej w pięknej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości Kompleks działek Kołaczkowo Skórzewo- działka nr 162/61- powierzchnia 1158m2 , blisko lasu, dwa jeziora. Cisza i spokój - 2,4km od trasy S5.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana nad rzeką Brdą 4892 m | linia brzegowa | potencjał inwestycyjny Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 4892 m , położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł4 123 m² 124,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość obejmująca dużą działką budowlaną o powierzchni 4123 m , położoną w Różankowo- świerczyny gmina Łysomice z wydanym pozwoleniem na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży działkę o powierzchni 1000 m2, 500 m do jeziora. Władysławowo, 3.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł945 m² 190,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dotyczy sprzedaży działki w Żninie o powierzchni 945 mkw. usytuowanej w spokojnej okolicy Żnina. Dla działki obowiązuje mpzp który dopuszcza budowę domu mieszkalnego,.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł23 974 m² 8,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna - Dąbrowa, gmina Kamień Krajeński Oferujemy na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 2,3974 ha, położoną w malowniczej spokojnej okolicy, w otulinie lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

123 325 zł1 368 m² 90,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości Prezentuję Ci działkę budowlaną o powierzchni 1368m2 o wymiarach 28x48m. W kształcie prostokąta. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego -.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 488 m² 57,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1187 m w spokojnej okolicy blisko Golubia-Dobrzynia i Torunia Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1187 m (działka nr 379/22),.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Wierzchucinku w okolicy lasu i jeziora. Na sprzedaż oferuje działkę o powierzchni 298 mkw. położoną w spokojnej i zielonej okolicy - miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł3 000 m² 153,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka 3000 m2. W trakcie procedowania warunków zabudowy na 4 budynki mieszkalne. Polecam do.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł38 734 m² 141,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Kruszyn, teren przy dr. nr 10. ok. 3,8 Ha, z tego ok. 1/3 ma zostać odkupione - w planie przeznaczone na poszerzenie drogi nr 10 i serwisowej. Cena do negocjacji. Plan przewiduje stacje paliw,.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł3 377 m² 124,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta z rynku pierwotnego. Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości Działka budowlana w Mochle - idealna pod Twój wymarzony dom libera Nieruchomości zaprasza do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

276 396 zł2 972 m² 93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka w spokojne okolicy. Możliwość podziału działki! 200 m w linii prostej od Jeziora Stelchno i ok 500 m do plaży Dla wszystkich którzy uwielbiają spokój obcowanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 844 500 zł3 689 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

MB Nieruchomości oferuję na sprzedaż działka inwestycyjna w pełni uzbrojona o powierzchni 3689 m2 położona na granicy dużego osiedla mieszkaniowego w trakcie budowy w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przestronna działka budowlana o powierzchni 2500 m2 położona w miejscowości Zębówiec w pod Toruniem. Doskonała lokalizacja - nieruchomość położona w cichej, spokojnej okolicy.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij