dowolna

Działki na sprzedaż kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży działek

3 978 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 978 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa Działka z Widokiem na Jezioro Chwałowskie! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję posiadania własnego rajskiego zakątka z widokiem na malownicze Jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł750 m² 105,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z warunkami zabudowy o pow. 750 m2 w Puszczy Miejskiej ok. 10 minut od Rypina, w bardzo spokojnej i urokliwej okolicy. Wraz z działką nabywają Państwo projekt domu.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 510 m² 179 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka niezabudowana o pow. 1510m2, położona w Krobi gm. Lubicz na skarpie z widokiem na rzekę Drwęcę, 5 km od granic Torunia w spokojnej i cichej okolicy, objęta miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł18 456 m² 216,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka inwestycyjna na sprzedaż w Lisim Ogonie, gmina Białe Błota. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki inwestycyjnej, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 140 m² 201,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży działkę O powierzchni 1140 m2 W zielonce, w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

196 000 zł3 268 m² 59,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ruda koło Grudziądza Biuro Nieruchomości banaś posiada w swojej ofercie na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 3268 m2 , położoną w miejscowości Ruda , gmina Grudziądz.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł16 786 m² 50,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szanowni Państwo, na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o powierzchni 1,6786 ha, położona w jednej z najbardziej urokliwych i spokojnych lokalizacji w okolicach Szubina.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kontakt do agenta nieruchomości: roma Deka Tel.   Na sprzedaż działka pod zabudowę jednorodzinną z widokiem na jezioro oraz las w miejscowości Czarmuń, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

194 870 zł1 499 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Opis oferty: działka budowlana Z linią brzegową Noteci powierzchnia 1499m 2 - aktualne warunki zabudowy pod dom jednorodzinny 2 kondygnacyjny. Media: - woda 55m w rodze - prąd w drodze -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa oferta działek objętych Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego na nowym osiedlu domów jednorodzinnych w Solcu Kujawskim. Dostępne wyłącznie u Nas. W ofercie kilka,.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 002 m² 119,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania ze sprzedażą działki w Czarnym Błocie przy ulicy Chabrowej, teren nie jest wigotny - przyłącze energetyczne - skrzynka z kablem przy działce. Działka objęta mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

834 900 zł12 100 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 12 100 m położona w miejscowości Olimpin. Obecnie działka posiada status rolny i jest w trakcie odralniania oraz przekształcania na działkę.

Szczegóły ogłoszenia

496 000 zł1 008 m² 492 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka widokiem na jezioro położony zaledwie 45m od linii brzegowej Gopła. I tutaj najważniejsza informacja.od widocznego na zdjęciach mostu nie obowiązuje 100-metrowy pas zakazu.

Szczegóły ogłoszenia

220 320 zł1 224 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka rolna o pow. 1224 m2 w miejscowości Nekla. W sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowy Jasiniec - wieś w Polsce położona w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie bydgoskim, w gminie Koronowo. Wieś położona na północny wschód od Koronowa, na trasie do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Lisie Kąty - mamy zaszczyt zaprezentować Państwu do sprzedaży 3 działki budowlane o pow. 1295m2; 1356m2 i 1654m2. Dla działek zostały wydane warunki zabudowy polegające na budowie budynku.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł6 100 m² 49,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dobre Nieruchomości polecają rewelacyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 6100 m2, zlokalizowaną w urokliwej części miejscowości Zielonczyn - zaledwie 9 km od Bydgoszczy. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

97 000 zł1 000 m² 97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: mariusz Sikora tel.:   ! OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE! IDEALNA LOKALIZACJA! DZIAŁKI Z MIEJSCOWYM PLANEM ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO (MPZP)! DZIAŁKI NA TERENIE GMINY.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: mirela Barwińska E-mail:   Telefon:   Szanowni Państwo chciałabym zaprezentować Państwu dużą działkę z jeszcze większym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna w miejscowości Bolumin. Działka o powierzchni 1,0228 ha, klasa riiia i riiib Możliwość zakupu innych działek o podobnej wielkości lub całości 3,1856.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł3 130 m² 31,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Osłowo, gmina Jeżewo, powiat świecki. Działka o powierzchni 3130 m2. Dla nieruchomości zostały Wydane Warunki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Działka budowlana z wydanymi bezterminowymi warunkami zabudowy w miejscowości Budzisław (ok.1,5km w linii prostej od.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Stronno - działka z wz - 993 m2 - pod zabudowę - cisza, spokój Oferta dostępna w Naszym Biurze Oferuję Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę o pow. 993 m2, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

84 600 zł1 800 m² 47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję Państwu dwie działki budowlane o powierzchni 1800 m2 (84600)i 2677 m2(95000). położone w Godziszewach, zaledwie 4 km od samego centrum Rypina. Nieruchomość przylega bezpośrednio do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko poprzez biuro nieruchomości. Jedyna i niepowtarzalna oferta sprzedaży zabudowanej działki komercyjnej w centrum Torunia. Dynamicznie rozwijająca się część miasta.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł10 000 m² 44,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Tylko w naszym biurze! Nieruchomości Apartament Krzysztof Nowicki Tel.   Oferujemy na sprzedaż dom drewniany typu ,poniatówka" zbudowany w roku 1937, który jest nie tylko świadectwem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Czy szukasz spokojnego miejsca do wypoczynku blisko Bydgoszczy ? Działka rekreacyjna położona na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego w Jagodowie 284m2 z domkiem murowanym- 35m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1008 m 2 położona w centrum Ciechocinka. Atrakcyjna lokalizacja w sąsiedztwie lasu. Doskonałe piaszczyste podłoże pod zabudowę. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży Mała bardzo ładna działka w miejscowości Nowe Dąbie (za Kobylarnią)w gminie Łabiszyn ) o powierzchni 606 m2 położona w centrum miejscowości w malowniczym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Małe Leźno to idealna lokalizacja dla ludzi ceniących kontakt z naturą i aktywny wypoczynek. Bliskość jeziora i rozległych terenów zielonych czyni to miejsce prawdziwym rajem dla.

Szczegóły ogłoszenia

168 000 zł1 100 m² 152,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym wymarzonym domku w cichej i pięknej okolicy ? Dlatego ta działka jest idealna dla Ciebie. To wyjątkowa okazja, aby stać się właścicielem działki, która stworzy.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł126 000 m² 7,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę rolną o powierzchni 126 000 m2 ( 12,6 ha ) położoną w miejscowości Michałki gm. Ryńsk. Klasa ziemi: IV ( ziemia orna ), teren płaski,.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł1 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Agata   Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana kilka kilometrów od Łabiszyna. Działka położona w otoczeniu domków jednorodzinnych, z dobrym dojazdem. Prąd i woda przy.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł2 500 m² 55,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Buszkowie, gmina Koronowo! Cicha i spokojna okolica! Chciałabym Państwu zaprezentować działkę budowlaną położoną w miejscowości Buszkowo, gmina Koronowo, pow.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży urokliwej działki położonej w miejscowości Przyłęki, gmina Białe Błota. Parcela ma powierzchnię 900 m2 i zlokalizowana jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

123 000 zł1 217 m² 101,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż - Olimpin (w pobliżu Stadniny Koni Olimpia ) Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1217 mkw, położona w cichej i spokojnej okolicy, idealnej pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: działki położone w pobliżu S5, przy górnym kanale Noteci. Opis nieruchomości: działka o pow 3334 m2 położona w pobliżu górnego kanału Noteci. Urokliwa lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

99 452 zł1 058 m² 94 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nie szukaj dalej - wyłączność! Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż działkę w miejscowości Stary Jasiniec nr 198/1 o powierzchni 1.058 m2. Działka w kształcie trapezu.

Szczegóły ogłoszenia

374 900 zł16 300 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna o pow. 1,63ha (16300 m2) w miejscowości Likiec w sąsiedztwie lasu, jeziora Łąkie oraz plaży w miejscowości Wólka w cichej i przepięknej okolicy. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł60 000 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka która nie powinna być dzielona. Jest zamkniętym arcydziełem przyrodniczym. Miejsce na obiekty budowlane - dom , obiekty rekreacyjne , korty , basen i inne. - w centrum działki uroczy.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł3 010 m² 24,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna - Dobrcz Oferujemy działkę rolną klasy III-IV o powierzchni 3010 m , położoną w spokojnej i rozwijającej się okolicy Dobrcza. Regularny kształt oraz.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij