dowolna

Działki na sprzedaż kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży działek

3 978 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 978 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Promocja cenowa do końca maja 2026 tylko 192 zł/m2! Sprzedam działkę budowlaną położoną przy ul. Nowej w Inowrocławiu. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze smaga nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł20 600 m² 48,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Witam, oferuję Państwu na sprzedaż działkę zlokalizowaną w Smogorzewcu o powierzchni 20600m2 oraz działce drogowej o powierzchni 198m2. Działka znajduję się w pięknym, cichym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Brodnica. Ul. Nad Drwęcą. Działka budowlana. Dobra lokalizacja. Prezentujemy działkę usytuowaną w Brodnicy przy ul. Nad Drwęcą. Nieruchomość ma powierzchnię 749 m2 i wymiary ~14,66m.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w miejscowości Myśliwiec, gmina Ryńsk, powiat wąbrzeski, województwo Kujawsko-Pomorskie. Działki posiadają warunki zabudowy - podane poniżej ceny podlegają.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł36 000 m² 7,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Szukasz miejsca, które pozwoli Ci połączyć życie blisko natury z możliwością prowadzenia działalności? Marzy Ci się dom z klimatem, własnym stawem i pomostem, a może planujesz.

Szczegóły ogłoszenia

1 543 121 zł66 030 m² 23,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży urokliwych działek położonych we wsi Wioska, gmina Skępe W ofercie mamy 21 działek Łączna powierzchnia działek 6,6030 ha Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko w Copernicus Nieruchomości! Wynagrodzenie dla pośrednika w całości pokrywa Sprzedający! Coraz mniej działek na sprzedaż na tym rozwojowym osiedlu. Na sprzedaż idealna działka pod.

Szczegóły ogłoszenia

248 160 zł1 128 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Zielonce o powierzchni 1128 m2. Działka usytuowana w sąsiedztwie nowych zabudowań jednorodzinnych. media w drodze: prąd, woda, gaz. wymiary:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż łąk w miejscowości Dąbrówka, gm. Kamień Krajeński 1,8 ha - idealna okazja! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni 1,8 ha, oznaczoną jako łąki. Grunt klasy.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł3 000 m² 53,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt:   Mateusz Geszczyński Nieruchomość położona jest na skraju miejscowości, w pobliżu lasy, łąki - niesamowity klimat do odpoczynku przy jednoczesnym szybkim dostępie do.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 000 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży! Znakomita działka o powierzchni ok 1000m2 w bardzo dobrej lokalizacji w Jarużynie w gminie Osielsko wśród nowo powstających domów jednorodzinnych blisko lasu.

Szczegóły ogłoszenia

66 000 zł6 600 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż unikalną działkę o powierzchni 6600 m , zlokalizowaną w malowniczej miejscowości w województwie kujawsko-pomorskim , powiecie grudziądzkim, gminie Grudziądz.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł50 100 m² 39,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka pod osiedle domów jednorodzinnych nad jeziorem. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje podział na działki minimum 20 arowe z możliwością budowy na każdej z nich.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 603 m² 205,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości Apartament Nowicki Wiktor Tel.   Tylko w naszym biurze! Na sprzedaż działka budowlana w Żninie o powierzchni 1603mkw. Teren zabudowany jest budynkiem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł1 673 m² 417,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana o powierzchni 1673 m2 położona w Opławcu. Grunt objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczaniem pod zabudowę jednorodzinną. Położony.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 249 m² 116,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Kobylarnia, działka budowlana 1249 m ze ścianą lasu i objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego po budownictwo jednorodzinne. Opis oferty: oferta sprzedaży działki budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł602 m² 249,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o wielkości 602m 2 w centrum brzozy! Łącznie 3 działki. Działki są objęte mpzp - link. Przedmiotem sprzedaży jest działka w samym centrum Brzozy, wjazd od głównej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż teren o łącznej powierzchni 13 400 m2, położony w miejscowości Ładne, gm. Włocławek. Teren z bezpośrednim dostępem do asfaltowej drogi gminnej oraz sieci.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł13 815 m² 89,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna - Wiele, gm. Mrocza, powiat nakielski Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa oznaczona jako działka nr 416, położona w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Działka zlokalizowana bezpośrednio przy jednej z "nowych" ulic w Kruszwicy - przy ulicy Kruczej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana w gminie Białe Błota, miejscowość Kruszyn Krajeński. Przy granicy ze strefą Natura 200 - gwarant ciszy i spokoju. Płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł12 000 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna przy dk10! Przedmiotem sprzedaży jest działka usługowa, komercyjna w miejscowości skępe, bezpośrednio przy Drodze Krajowej dk10. Istnieje możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o pow.865m2,położona w Łochowie ,wśród nowych ładnych domów.Działka z dwóch stron ogrodzona. W działce,woda,gaz i prąd. Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł961 m² 394,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki: na sprzedaż działka o powierzchni 961m 2. Opis oferty: działka budowlana z obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Media: woda, prąd, gaz oraz światłowód.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, położona w miejscowości Dolne Wymiary, gmina Chełmno, powiat Chełmiński, województwo Kujawsko-Pomorskie. Nieruchomość położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 202 m² 123,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działki zlokalizowaną w Rożno-Parcele gm. Aleksandrów Kujawski Powierzchnia działki: 1202m 2 Lokalizacja: - działka znajduję się w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. - 6.

Szczegóły ogłoszenia

2 029 000 zł2 029 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę zakupu działki budowlanej położonej w dzielnicy Bydgoszcz Wschód. Teren ten stanowi doskonałą okazję dla inwestorów rozważających zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 915 m² 187,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam działkę położoną w Łochowie. Powierzchnia 1915 m2. Działka inwestycyjna. Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana w Krążkowie - idealna pod dom jednorodzinny! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Krążkowo, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Nowa oferta działki rekreacyjnej rod nad jeziorem Wierzchucińskim w super cenie! Ogród działkowy dysponuje własnym, ogrodzonym i w pełni zagposdarowanym terenem z prywatną plażą,.

Szczegóły ogłoszenia

619 050 zł4 127 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka nad samym jeziorem- 74m linii brzegowej. Przepiękna działka położona w malowniczej okolicy z linią brzegową.Widok na taflę, bezpośredni dostęp do jeziora, duża powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Wielkiej Nieszawce z mpzp w cichej spokojnej okolicy Pragnę zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjną działkę budowlaną, uzbrojoną położoną w pożądanej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: mariusz Sikora   na sprzedaż-tylko w naszym biurze! Przedstawiam Państwu działkę rolną o powierzchni 3688mkw w miejscowości Trzebień gm. Dobrcz. Grunt klasa III.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł28 500 m² 27,72 zł/m²