dowolna

Działki na sprzedaż kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży działek

3 978 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 978 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości położonej w mieście Kowalewo Pomorskie, powiecie golubsko-dobrzyńskim, woj. kujawsko-pomorskim. Działka o powierzchni 0,1762 ha.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł984 m² 111,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ostatnie działki W tej cenie każda działka na wydane Warunki Zabudowy. Nasza oferta to znakomicie położony kompleks działek w miejscowości Przyłęki. Usytuowanie tej kolonii działek.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 016 m² 98,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka - prądocin, gm. Nowa Wieś Wielka Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni ok. 1016m , położona w miejscowości Prądocin (gmina Nowa Wieś Wielka). Działka dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna Lokalizacja! Oferujemy do sprzedania piękną działkę narożnikową o powierzchni 10600 m (1,06ha) w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej w Rzeżewie gmina Lubień Kuj.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nowa oferta działki położonej na obrzeżach Sępólna Krajeńskiego, w obrębie ewidencyjnym Niechorz. Przedmiotowa oferta dotyczy tereny podzielonego na 4 sąsiaducjące ze sobą działki wraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentuję Państwu niebywałą okazję inwestycyjną - działkę o powierzchni 1644m2 z projektem krytej myjni samochodowej, w miejscu doskonale widocznym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Startfragment Działki budowlane przy lesie - Łabiszyn Wieś, kujawsko-Pomorskie Na sprzedaż dwie wyjątkowe działki budowlane położone w malowniczej części Łabiszyna Wsi (powiat żniński, woj.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta to dwie działki na sprzedaż: 1. Działka o powierzchni 732 m2, a na niej dom w stanie do generalnego remontu, o powierzchni 70 m2. Okazja dla osób mających pomysł na własną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój azyl blisko miasta - działka rekreacyjna w Jagodowie gm. Osielsko, zarządzana przez Stowarzyszenie Przyjaciół Ogrodu Leśna Polana ****** Marzysz o miejscu, gdzie naprawdę odpoczniesz?.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 314 m² 159,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka o powierzchni 13ar w miejscowości Kominy w gminie Brodnica. Wodociąg gminny. Prąd przy działce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dobre Nieruchomości prezentują atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 989 m położona w miejscowości Toporzysko, w gminie Zławieś Wielka. Działka nr 43/12 położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

955 000 zł8 679 m² 110,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska posiada w swojej ofercie na sprzedaż działkę przemysłową , inwestycyjną o nr 37/8 o powierzchni 8679 m2 usytuowaną w idealnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł865 m² 91,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność działka budowlana 865 m podgórzyn / żnin Z warunkami zabudowy + możliwość dokupienia drugiej działki 849m2 lokalizacja: podgórzyn, gm. Żnin, woj. kujawsko-pomorskie.

Szczegóły ogłoszenia

1 045 000 zł7 458 m² 140,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecam do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni 7458 m2 w miejscowości Jaroszewo. Działka objęta mpzp - tereny produkcji, składów i magazynów oraz usług. Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka na skraju lasu, dochodząca do jeziora Kierzkowskiego na bazę żeglarską. Biuro pośrednictwa Tara w Żninie przedstawia ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki położonej w Wolicach.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Bydgoszczy, przy ulicy Chemicznej. Rodzaj działki: przemysłowa. Powierzchnia działki wynosi 57452 m2. Wymiary działki 108.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam wyjątkową działkę o powierzchni 1258 m2 w miejscowości Kornelin. Szybki.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 000 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler poleca Do sprzedania działka w Świeciu w otoczeniu dzielnicy domków jednorodzinnych blisko centrum. Działka uzbrojona w media ;prąd, gaz, kanaliza,woda. Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł32 099 m² 4,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży malowniczej nieruchomości - terenu leśnego - pięknego lasu sosnowego, składającego się z trzech działek Lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

567 000 zł1 602 m² 353,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Super oferta weekendowa na majówkę! cena 599500 zł po rabacie 567 000! Do sprzedaży Rewelacyjna działka w bardzo dobrej lokalizacji bezpośrednio przy lesie miejscowości Niwy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

87 000 zł1 305 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Dragacz, w gminie Dragacz, powiecie świeckim województwie kujawsko-pomorskim. Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 050 m² 114,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży działki położonej w Pędzewie przy granicy z Górskiem gm. Zławieś Wielka Powierzchnia działki: 1050m 2 Lokalizacja: - działka znajduję się w spokojnym i cichym.

Szczegóły ogłoszenia

172 000 zł1 176 m² 146,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas Kontakt:   Dobre Nieruchomości polecają działki położone w wyjątkowym miejscu, w Prądkach pod Bydgoszczą. Piękna okolica, jeśli szukasz malowniczych terenów,.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 100 m² 181,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż 1100m2 działki zabudowanej starym spichlerzem. Obiekt można odrestaurować i przebudować pod agroturystykę bądź inną działalność. Działka jest płaska, niezalesiona.

Szczegóły ogłoszenia

164 838 zł993 m² 166 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta Class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż 4 działki w Cielu. Metraż od 800m2 do 1100 m2. Działki na nowo tworzącym się.

Szczegóły ogłoszenia

3 790 000 zł12 000 m² 315,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni około 12 000 m . Działka ma charakter inwestycyjny. Na jej terenie znajduje się ciąg garaży, który może być.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

MW Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży dwóch atrakcyjnych działek budowlanych, zlokalizowanych w Inowrocławiu przy ulicy Leona Sobierajskiego. Każda.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł107 300 m² 3,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Grunty rolne 10,73 ha | Sierosławek | gmina Drzycim | inwestycja Na sprzedaż grunty rolne o powierzchni 10,73 ha położone w miejscowości Sierosławek, gmina Drzycim. Oferta obejmuje dwie.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł7 237 m² 15,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny