dowolna

Działki na sprzedaż kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży działek

3 978 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 978 ogłoszeń

369 000 zł1 278 m² 288,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana | 1278 m | Spokojna okolica | Rozgarty. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1278 m , położona w spokojnej okolicy w otoczeniu zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł5 823 m² 25,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam działkę o powierzchni 5823 m2, malowniczo położoną w miejscowości Wilcze,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży domek i działki w Przyjezierzu - Ostrowie , kompleks Jezior Powidzkich od północnej strony. Do plaży ok. 1000m. Przyjezierze to miejscowość rekreacyjna z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3050 m , położona w malowniczej okolicy w miejscowości Rzęczkowo, pomiędzy Toruniem a Bydgoszczą. Działka posiada dostęp do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wbrew nazwie działki nie są położone w błocie a tym bardziej w czarnym. Są rejony Czarnego Błota gdzie wprawdzie tereny są podmokłe lecz właściciele tych terenów doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Urocza działka rod Wudzyn - wysoki standard ****** Spokój, natura i wygoda w jednym miejscu! Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową działkę w Rodzinnych Ogrodach Działkowych.

Szczegóły ogłoszenia

55 860 zł931 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję Państwu na sprzedaż działkę zlokalizowaną w Straszewie (gm. Koneck) o powierzchni 931m2. Dojazd do działki drogą gruntową. Działka nie jest objęta Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Nowa oferta działki rekreacyjnej rod nad jeziorem Wierzchucińskim w super cenie! Ogród działkowy dysponuje własnym, ogrodzonym i w pełni zagposdarowanym terenem z prywatną plażą,.

Szczegóły ogłoszenia

112 400 zł1 501 m² 74,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro makler poleca Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 1500 m2, zlokalizowana w miejscowości Toporzysko (gmina Zławieś Wielka). Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

589 360 zł12 278 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferujemy nieruchomość inwestycyjną o unikalnym charakterze, zlokalizowaną w malowniczej wsi o nazwie Lutobórz, znajdującej się w województwie kujawsko - pomorskim.

Szczegóły ogłoszenia

3 465 120 zł21 657 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Wyjątkowa oferta: teren o łącznej powierzchni 21 657 m składający się z 5 działek - Recz, gmina Rogowo obok Janowca Wielkopolskiego. Szukasz przestronnej nieruchomości w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

117 040 zł836 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze! Wynagrodzenie dla pośrednika w całości pokrywa Sprzedający! Na sprzedaż idealna działka pod zabudowę domu jednorodzinnego usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł980 m² 71,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż niedroga działka na Pojezierzu Brodnickim. Idealna do budowy domu jednorodzinnego lub domku letniskowego, kiedy zamierzamy przebywać w pięknym otoczeniu daleko od miejskiego zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł65 000 m² 23,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grzywna powiat toruński, gospodarstwo rolne na sprzedaż. Wiele możliwości dla osób ze statusem rolnika. Grunt, dom i zabudowania gospodarcze w malowniczej okolicy. Możliwość zakupu tylko.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działki rolno - budowlane w sąsiedztwie lasu opis nieruchomości Prezentuję Ci kilka działek budowlanych w miejscowości Ojrzanowo w gminie Łabiszyn. Powierzchnia działek to 5115m2,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa lokalizacja- malownicze okolice jez. Skrzyneckiego! Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 987 m położoną w Skrzynkach, bezpośrednio przy wewnętrzej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Zławieś Mała, idealne położenie, lokalizacja, przy drodze gminnej Oferta tylko w Naszym Biurze Pięknie usytuowana działka o pow. 1002 m2, w super lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

51 000 zł450 m² 113,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka rekreacyjna rod 450 m2 z domkiem i wc oferta na wyłączność Lokalizacja: [grudziądz], rod chemik Powierzchnia: 450 m2 Cena: 55 000 zł Opis nieruchomości Na sprzedaż zadbana działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Żołędowo, gmina Osielsko, ul. Jastrzębia, z szybkim dojazdem do Bydgoszczy. Dla terenu wydane Warunki Zabudowy przed podziałem nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam do zaoferowania Państwu 4 działki budowlane w miejscowości Błądzim. Działka: powierzchnie działek są następujące: 1123 m2, 1114 m2, 1026 m2, 1229 m2 Na działki została wydana decyzja.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 150 m² 65,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 działki o powierzchni 1150 mkw. każda z wydanymi warunkami zabudowy (bezterminowymi) na budowę domu jednorodzinnego wolnostojącego w miejscowości Mięcierzyn gm. Rogowo.

Szczegóły ogłoszenia

133 000 zł1 160 m² 114,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki z wz Głogowo gm. Obrowo do biura Przedstawiamy ofertę sprzedaży działek w głogowie gmina Obrowo ul. Owocowa o numerach: 113/14 o pow. 1124 m2 113/15 o pow. 1152 m2.

Szczegóły ogłoszenia

308 000 zł8 800 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 8800 mkw, w kształcie prostokąta o wymiarach około 57 m x około 154 m, położona w miejscowości Modzerowo, gmina Włocławek, niewiele ponad 2.

Szczegóły ogłoszenia

72 912 zł1 488 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, położona w miejscowości Nowe Dobra, gmina Chełmno, powiat Chełmiński, województwo Kujawsko-Pomorskie. Działka o powierzchni 1488 m2.

Szczegóły ogłoszenia

43 000 zł15 000 m² 2,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Łąka o pow.1,5h w dwóch osobnych działkach możliwość zakupu przez osobę nie będąca rolnikiem i przejścia na krus zapraszam do kontaktu

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 586 m 2 zlokalizowana w drugiej linii ulicy Traugutta w sąsiedztwie Parku Zdrojowego i Hotelu Amazonka. Wjazd na działkę bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

21 000 zł2 000 m² 10,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działki bezpośrednio przy Rzece Drwęca. Prezentujemy 2 działki znajdujące się w Karbowie w bezpośrednim sąsiedztwie Rzeki Drwęca. Mniejsza ma powierzchnię 2000 m2, większa 3900 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Ponieważ zainteresowanie działkami budowlanymi od pewnego czasu bardzo się nasiliło i zaczyna brakować terenów pod budownictwo jednorodzinne w okolicach Torunia, rynek podyktował bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana powiat Bydgoszcz, położona w Nowej Wsi Wielkiej przy ulicy Długiej. Działka z planem zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem ur/mn , co oznacza przeznaczenie pod.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł1 139 m² 206,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa oferta: działka na sprzedaż O pow. 1.139 m2. W przyłękach gm. Białe błota, pow. Bydgoski. Działka posiada bezterminowe warunki zabudowy zezwalające na budowę jednego domu mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana w Przyłękach - ul. Zacisze Tylko w biurze Housing Market Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Przyłęki (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

196 000 zł3 013 m² 65,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta wyłącznie w biurze Wasze Nieruchomości. Idealna propozycja pod budowę własnego domu. Dwie działki w kształcie kwadratu, płaski teren, droga dojazdowa utwardzona. działka A -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Idealna oferta dla osób chcących ulokować pieniądze. Lokalizacja Do sprzedaży działki w miejscowości Ostromecko, gm. Dąbrowa Chełmińska, zlokalizowane w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 035 m² 91,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska posiada w swojej ofercie na sprzedaż działkę budowlaną o numerze ewidencyjnym 106/4 o pow.1035 m2 zlokalizowaną w miejscowości Węgrowo.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł2 166 m² 96,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Gruczno | działka budowlana | warunki zabudowy | 2166 m2 | idealna pod budowę domu | świetna lokalizacja | media | blisko sklepy, przychodnia, szkoła! Na sprzedaż działka o powierzchni 2166.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży pięknie położoną działkę z linią brzegową w Samociążku. Powierzchnia działki to 2545 m2 , nie jest ona objęta mpzp, nie podlega podziałowi wtórnemu. Media.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł6 200 m² 87,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu siedlisko położone w Szabdzie. Duża działka położona jest 0,5km od drogi krajowej numer 15 Toruń-Olsztyn, w sąsiedztwie ładnych, nowych domów jednorodzinnych. Na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż działek budowlanych - Władysławowo, gmina Łabiszyn Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w spokojnej i malowniczej okolicy Władysławowa w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł2 475 m² 51,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w sercu Pojezierza Brodnickiego. Spokojna, cicha wieś Gaj Grzmięca, leżąca wśród lasów i jezior 12 km od Brodnicy. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

199 943 zł1 117 m² 179 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie w biurze Atlantis Nieruchomości Na sprzedaż prezentujemy 11 działek, położonych w spokojnej i zielonej okolicy Kruszyna, gmina Sicienko idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł5 464 m² 100,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje na sprzedaż działkę o powierzchni 5464m2, zlokalizowaną w miejscowości Orłowo, gm. Wielgie. Bardzo malownicza okolica, działka otoczona lasem, doskonała.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij