dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 523 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 523 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

509 990 zł45 m² 11 343,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Novator centrum nieruchomości poleca: oferta tylko w naszym biurze! Mieszkanie 2 pokojowe w budynku z windą w pełni umeblowane - Fordon Lokal składa się z : - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

2 700 000 zł521 m² 5 182,34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:443 m²

MW Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż wyjątkowy obiekt komercyjny o powierzchni użytkowej 521 m , usytuowany na działce o powierzchni 443 m w ścisłym Centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sumówko

Sumówko,kujawsko-pomorskie

381 000 zł4 648 m² 81,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana z linią brzegową jeziora Sumówek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Watzenrodego

Toruń,kujawsko-pomorskie

775 000 zł60 m² 12 916,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam Państwu bardzo ładne mieszkanie składające się z 4 pokoi (28m/13m/9m/7m), aneksu kuchennego (10m), łazienki, przedpokoju, oraz 2 balkonów. Istnieje możliwość kupienia garażu za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ogrody

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

645 000 zł57 m² 11 315,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

W naszym biurze na sprzedaż piękne, odnowione w 2023 roku i przygotowane do dalszego komfortowego użytkowania mieszkanie nie wymagające absolutnie najmniejszego wkładu finansowego. Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brodnica

Brodnica,kujawsko-pomorskie

699 995 zł131 m² 5 357,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowy prestiżowy dom z garażem Brodnica, osiedle Karbowo Lokalizacja: osiedle Karbowo spokojna, zielona część Brodnicy z szybkim dostępem do drogi krajowej nr 15 (toruń Olsztyn). Kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

489 240 zł54 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentujemy Państwu komfortowe 3-pokojowe mieszkanie blisko terenów zielonych w Fordonie o powierzchni 54,36 m2. Mieszkanie w nowym bloku, o bardzo funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Plac Weyssenhoffa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

150 zł/m²10 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Studio Botanic przy Placu Weyssenhoffa 9 oferuje stanowisko fryzjerskie na wynajem lub manicure. zobacz nas na fb - Dostępne dwa miejsca dla fryzjera. - 1500zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Brodnica

Brodnica,kujawsko-pomorskie

291 000 zł44 m² 6 585,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 44,19 m , położone na 3. piętrze zadbanego bloku, na osiedlu w samym centrum Brodnicy. Z okien rozciąga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubicz Górny

Lubicz Górny,kujawsko-pomorskie

419 000 zł65 m² 6 406,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Komfortowe mieszkanie o powierzchni 65,4 m zlokalizowane na 1 piętrze 3-piętrowego bloku. Atuty nieruchomości: - doskonała lokalizacja w spokojnej okolicy z bliskością lasu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

630 000 zł81 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Makler nieruchomości poleca serdecznie mieszkanie zlokalizowane W fordonie Mieszkanie 81 m2 z bez skosów (z skosami około 90 m2) z balkonem, wybudowane w 1997 roku. Mieszkanie na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polna

Osie,kujawsko-pomorskie

1 750 zł47 m² 37,37 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie z balkonem - o powierzchni 46,83 m2. Pomieszczenia: - duży, przestronny salon z aneksem kuchennym, z wyposażeniem; stół, krzesła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

220 000 zł46 m² 4 835,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Atrium Nieruchomości oferuje na sprzedaż ustawne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,50 m , zlokalizowane na 2. piętrze w czteropiętrowym bloku zarządzanym przez Włocławską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

4 200 zł75 m² 56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszam do wynajęcia domu wolnostojącego w miejscowości Bystrzyce zaledwie 4km od Mogilna Dom o powierzchni 75m2 składa się z dwóch sypialni, salonu z aneksm kuchennym, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

335 000 zł45 m² 7 380,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 45,39 m 2 , 2 pokoje w Fordonie w bloku z cegły! Klimatyzowane z dużą loggią w atrakcyjnej lokalizacji! Mieszkanie o ekspozycji wschodniej na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

228 000 zł38 m² 6 057,39 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie 2 Pokoje Parter Rąbin informacje ogólne: mieszkanie na parterze, na sprzedaż. Rynek wtórny, jednopoziomowe. Typ. Standard wykończenia: do odświeżenia. Dostępne do uzgodnienia. Forma prawna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chwytowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 350 zł38 m² 35,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

House Team Nieruchomości i Finanse zaprasza do zapoznania się z ofertą przestronnej kawalerki na wynajem w centrum miasta o powierzchni 38 m2. Do mieszkania przynależy dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

619 190 zł56 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję na Bartodziejach położoną w bliskim sąsiedztwie Balatonu. Nowe osiedle ceramika - mieszkania oraz lokale usługowe. Nowe mieszkania są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Kasztanowa

Pawłówek,kujawsko-pomorskie

245 000 zł1 360 m² 180,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż niezabudowana nieruchomość gruntowa położona w odległości około 3,5 km od granic Bydgoszczy. Działka w kształcie czworoboku zbliżonego do prostokąta o wymiarach 25*55 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szembekowo

Szembekowo,kujawsko-pomorskie

665 000 zł105 m² 6 339,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:933 m²

Śliczny niezwykły domek W szembekowie - piękny duży ogród - duża działka - cisza I spokój mega dobra cena - zamiast mieszkania kup dom Z ogrodem! Miło mi zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

215 000 zł39 m² 5 508,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

MW Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu do sprzedaży 2 pokojowe, dwustronne mieszkanie o pow.39,03m2 położone na osiedlu Toruńskim w cenie 215tys.zł. Mieszkanie jest usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

393 558 zł44 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować proindustrialną inwestycję zlokalizowaną na bydgoskim bocianowie. Prezentowana inwestycja to osiedle Industria w Bydgoszczy, która jest doskonałym przykładem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Jasna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 600 zł24 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasne mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ul. Jasnej 11-13 w Bydgoszczy Nieruchomość: nowocześnie i funkcjonalnie zaaranżowane, posiada otwartą przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szosa Chełmińska

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 600 zł47 m² 34,04 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Lokal dwupokojowy - odnowiony i świeżo pomalowany. W łazience, kuchni i przedpokoju płytki/ kafelki. W Kuchni: kuchenka gazowo - elektryczna oraz duża lodówka oraz komplet mebli :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

465 000 zł4 211 m² 110,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż nieruchomość gruntową o pow. ok. 4200m , w całości ogrodzoną , położoną w bardzo urokliwym miejscu w otoczeniu lasów. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rypin,kujawsko-pomorskie

999 900 zł751 m² 1 331,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:499 m²

Poszukujesz inwestycji o wysokiej stopie zwrotu, która będzie stale generowała wymierne zyski? Istotna dla Ciebie jest geograficzna dywersyfikacja środków i różnorodność wynajmowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

1 587 000 zł317 m² 5 006,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 320 m²

Makler nieruchomości posiada W swojej ofercie dom na wyłączność! Przedmiotem sprzedaży jest dom w Łochowie w bardzo spokojnej lokalizacji ,a zarazem w bliskości do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Obórznia

Obórznia,kujawsko-pomorskie

595 000 zł140 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Tylko W maklerze Dom gotowy do wprowadzenia zapraszamy Do sprzedania dom o powierzchni użytkowej 104 m2 na działce o powierzchni 650m2, składający się z trzech niezależnych sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kilińskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

440 000 zł55 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż pracujący dwupak inwestycyjny mieszczący się na parterze w samym sercu Bielaw (ul.Kilińskiego). Do mieszkania przynależy piwnica. Każde z mieszkań posiada własny aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

409 000 zł49 m² 8 346,94 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Rubinkowo ll Na sprzedaż trzypokojowe (48,50m2) mieszkanie położone na dziewiątym piętrze wieżowca na toruńskim Rubinkowie. Mieszkanie w stanie do zamieszkania, dostępne od października. Zalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

315 000 zł36 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Oferta W biurze nieruchomości prestige opiekun oferty Polecam mieszkanie na 2 piętrze w atrakcyjnej i spokojnej lokalizacji na bydgoskim Górzyskowie. Blok ogrodzony /wejście na szyfr/ Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Droga Trzeposka

Toruń,kujawsko-pomorskie

561 847 zł54 m² 10 316,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jakubskie Przemieście, 3 pokoje, garderoba i ogródek. Apartamentowiec z windą. Świetna lokalizacja! cena promocyjna 561 847 zł plus miejsce w hali garażowej bez prowizji od kupującego!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 250 zł32 m² 70,87 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia piękne, nowe mieszkanie w nowopowstałym bloku na Szwederowie. Na drugim piętrze z balkonem i klimatyzacją. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia, nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zbrachlińska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 109 000 zł214 m² 5 182,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:648 m²

Przestawiamy ofertę domu piętrowego z wieloma atutami m.in dodatkowym budynkiem przeznaczonym pod działalność biurowo-usługową, a więcej w dalszej części ogłoszenia. Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaskółcza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

450 000 zł66 m² 6 797,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji - osiedle Górzyskowo. Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica oraz balkon. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

249 000 zł25 m² 9 960 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Świetna oferta inwestycyjna i nie tylko, zapraszam do zapoznania się z treścią Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu funkcjonalną i pachnącą świeżością kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brodnicka

Golub-Dobrzyń,kujawsko-pomorskie

259 000 zł47 m² 5 537,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

* doskonała oferta sprzedaży tylko U nas * Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na wysokim parterze w niskim bloku położonym przy ul. Brodnickiej w Golubiu-Dobrzyniu. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dzikowo

Dzikowo,kujawsko-pomorskie

1 150 000 zł172 m² 6 686,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 220 m²

Przestrzeń, nowoczesność i natura - dom gotowy do zamieszkania. Nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni 172 m , w miejscowości Dzikowo, gm. Obrowo, las, jezioro, cisza. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

319 000 zł27 m² 11 814,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1927

Dla chcących być w Centrum wydarzeń! Mieszkanie to świetna propozycja dla studentów ukw czy Akademii Muzycznej albo inwestycja pod wynajem! Zadbany lokal mieszkalny w Dzielnicy Muzycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Włocławska

Toruń,kujawsko-pomorskie

690 000 zł64 m² 10 781,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Trzy pokoje W niskim bloku - drugie piętro - stawki Przedstawiam Państwu pięknie wyremontowane mieszkanie dla rodziny o powierzchni 64 m2 w niskim bloku z cegły na Stawkach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Buszczyńskich

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 800 zł48 m² 37,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od września 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Buszczyńskich na II Rubinkowie. Lokal składa się z : - samonu z wydzieloną sypilanią - dodatkowej sypialni z oddzielnym wejściem -.