dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 523 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 523 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Nakielska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

20 zł/m²120 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję na wynajem lokal o powierzchni 120 m2 na bydgoskim Miedzyniu. Istnieje możliwość wynajęcia lokalu na pomieszczenia dla dwóch firm. Wówczas jedna firma może wynająć największe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ostrowo

Ostrowo,kujawsko-pomorskie

105 000 zł3 001 m² 34,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam Państwu działkę położoną w miejscowości Ostrowo, w województwie kujawsko-pomorskim, powiecie mogileńskim. To idealne miejsce na budowę domu letniskowego lub całorocznego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ślaskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

559 000 zł60 m² 9 239,67 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży obszernego trzypokojowego, w pełni rozkładowego mieszkania w Toruniu. Lokalizacja - Toruń, na Skarpie, ul. Ślaskiego; - 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Janikowo

Janikowo,kujawsko-pomorskie

789 000 zł235 m² 3 354,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:216 m²

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż dom jednorodzinny w Janikowie z lokalem użytkowym do prowadzenia działalności gospodarczej idealne dla inwestora. Dom dla rodziny z dziećmi Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do obejrzenia mieszkania na os. Młodych- idealnego dla studentów. Mieszkanie składa się z dwóch odrębnych, samodzielnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki z wc i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

328 000 zł64 m² 5 152,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Makler przedstawia serdecznie! Doskonała oferta dla inwestorów! Mieszkania usytuowane w kamienicy po generalnym remoncie, który obejmował: - wymianę pionów kanalizacyjnych - Nową instalację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

255 000 zł26 m² 9 807,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Stylowa kawalerka w wysokim standardzie zlokalizowane w topowej lokalizacji - przy ul. Królowej Jadwigi. W okolicy liczne udogodnienia, które oferuje pełna infrastruktura miejska. Niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lubicka

Toruń,kujawsko-pomorskie

499 000 zł46 m² 10 800,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: jakubskie Przedmieście, ul. Lubicka Mieszkanie położone przy ul. Lubickiej to idealna propozycja dla osób, które chcą mieszkać wygodnie i mieć wszystko w zasięgu ręki. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

835 247 zł75 m² 11 150 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

260 000 zł58 m² 4 482,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 58 m , zlokalizowanego na wysokim parterze nowego bloku w miejscowości Prądocin, nieopodal Bydgoszczy. Charakterystyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

189 000 zł37 m² 5 067,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem | 37 m | Ogrodzony teren | I piętro Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , usytuowane na 1. piętrze niskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kobylarnia

Kobylarnia,kujawsko-pomorskie

898 900 zł206 m² 4 363,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 102 m²

Na sprzedaż dom w Kobylarni - przestronny, funkcjonalny, w świetnej lokalizacji! Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w malowniczej i spokojnej miejscowości Kobylarnia, zaledwie 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje Mikołaja Kopernika

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

369 000 zł56 m² 6 779,96 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

MW Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż trójstronne, komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o pow.55,90m2 zlokalizowane w Inowrocławiu przy Alei Kopernika w cenie 369tys.zł. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

449 000 zł53 m² 8 471,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z oferta wyjątkowej nieruchomości. Co ją wyróżnia na rynku? Lokalizacja w samym sercu miasta, widok na park, generalny remont oraz budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mieszka I

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

339 000 zł57 m² 5 950,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

MW Biuro Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego i przestronnego mieszkania o powierzchni 56,97 m , zlokalizowanego na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Prądocin

Prądocin,kujawsko-pomorskie

248 000 zł46 m² 5 391,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą lokali handlowo-usługowych na sprzedaż, mieszczących się na osiedlu "cudne Chmielniki: w miejscowości Prądocin. Nowoczesne osiedle składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Czarne Błoto

Czarne Błoto,kujawsko-pomorskie

549 000 zł85 m² 6 458,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne domy o powierzchni 85m2 w zabudowie szeregowej, zlokalizowane w malowniczej i spokojnej okolicy Łążyna, w okolicy Torunia. Osiedle Zacisze to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

579 000 zł57 m² 10 157,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Polecam na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie na Czyżkówku ,o powierzchni 52m2, w atrakcyjnej lokalizacji,w cichej i spokojnej okolicy,niedaleko rzeki. Układ mieszkania: i poziom: -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jagodowo

Jagodowo,kujawsko-pomorskie

754 000 zł125 m² 6 032 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:383 m²

Prezentujemy Państwu wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej z przestronną działką - dom w kameralnym miejscu na samym końcu osiedla tuż przy lesie. Dom 117m2 z w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Jagodowo

Jagodowo,kujawsko-pomorskie

685 000 zł95 m² 7 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:278 m²

Bez prowizji! Dom w stanie deweloperskim! Zapraszam Państwa do obejrzenia wyjątkowego domu w kameralnej zabudowie szeregowej. Dom zewnętrzny o powierzchni 95m2 z własnym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

357 057 zł37 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

219 900 zł46 m² 4 754,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie 2-pokojowe (pow. użytkowa 46,25m2) usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy na bydgoskim Bocianowie. Nieruchomość do kapitalnego remontu, co daje duże możliwości wykończenia w sposób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

209 000 zł26 m² 8 110 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Dzień dobry. Na sprzedaż oferujemy 2 pokojową kawlerkę, położoną na parterze w świetnej lokalizacji, to jest przy ulicy Grunwaldzkiej 98 na bydgoskim okolu: - lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Tęczowa

Osiek nad Wisłą,kujawsko-pomorskie

99 000 zł988 m² 100,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Rewelacyjnie położona działka pod lasem - Osiek Nad Wisłą - ul. Tęczowa takie nieruchomości nie trafiają się często tylko U nas! polecam Zapraszam do zapoznania się z działką budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Gniazdowskiego

Włocławek,kujawsko-pomorskie

34,62 zł/m²52 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal wolnostojący ul. Gniazdowskiego, włocławek (os. Południe) Powierzchnia użytkowa: 52 m | Grunt: 153 m | Dwa miejsca postojowe dla klientów | Pełna własność budynku i gruntu Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Jeśmanowicza

Toruń,kujawsko-pomorskie

250 000 zł24 m² 10 521,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 23,76 m , zlokalizowana na parterze czteropiętrowego bloku przy ul. Jeśmanowicza, w centrum Torunia. Mieszkanie idealne zarówno dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

361 810 zł37 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

649 000 zł54 m² 12 069,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Gdańskiej w Toruniu! Ekspozycja okien: wschód! Nieruchomość o powierzchni 53,77 m2, usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

460 000 zł66 m² 6 948,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Dobra oferta! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-4 o powierzchni 66,2 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Górzyskowo. W skład mieszkania wchodzi: -pokój dzienny 23m2, -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Odolion

Odolion,kujawsko-pomorskie

120 000 zł2 590 m² 46,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomości gruntowa o powierzchni: 2590m 2 zlokalizowana jest w samym centrum wsi Odolion/k Aleksandrowa Kujawskiego. Działka z prywatnym lasem, bezpośrednim dostępem do drogi publicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Toruń,kujawsko-pomorskie

489 000 zł46 m² 10 630,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie po remoncie generalnym - gotowe do wprowadzenia od zaraz! Przedstawiamy nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie, które łączy funkcjonalność, estetykę i doskonałą lokalizację!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym

Toruń,kujawsko-pomorskie

321 195 zł26 m² 12 468,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie o pow. 25,76 m2 w nowej inwestycji deweloperskiej! Mieszkanie w stanie deweloperskim na Osiedlu jar w Toruniu znajduje się na parterze 3-piętrowego budynku oraz posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

445 000 zł49 m² 9 143,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe gotowe do wprowadzenia: powierzchnia: 48,67 m Struktura: 2 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka, oddzielne wc, przedpokój Powierzchnie dodatkowe: balkon typu loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Radziki Małe

Radziki Małe,kujawsko-pomorskie

45 000 zł6 800 m² 6,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ogłoszenie dotyczy sprzedaży dwóch niezależnych od siebie nieruchomości gruntowych w miejscowości Tomkowo i Radziki Małe. Nieruchomości te zakupić można razem lub osobno. Pierwsza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Leśna

Kruszwica,kujawsko-pomorskie

750 000 zł210 m² 3 571 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:684 m²

Totalnie unikatowy nowoczesny dom w Kruszwicy w pierwszej linii zabudowy od jeziora Gopło. Dom bez żadnych wad technicznych, czy prawnych. Nic nie zacieka, nie ma wilgoci i nie pęka itd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

25 zł/m²60 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjne pomieszczeni a po remoncie o powierzchni ponad 60 m2, w przyziemiu domu wolnostojącego na Glinkach. Lokal składa się z dwóch oddzielnych pomieszczeń ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

336 990 zł51 m² 6 565,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe z balkonem - Wyżyny Lokal składa się z : - salonu z wyjściem na balkon od strony zachodniej - 2 sypialni - kuchni - łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Toruń,kujawsko-pomorskie

380 000 zł57 m² 6 713,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Przedstawiam Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,6 m2 usytuowane na 3 piętrze budynku położonego w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, w centrum Torunia, przy licznych przystankach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Produkcyjna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

478 958 zł50 m² 9 583 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie płacisz prowizji I podatku pcc 2% - kup mieszkanie w stanie deweloperskim termin oddania mieszkania : grudzień 2025 Zostało 20 ostatnich mieszkań! Zachęcamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żołędowo

Żołędowo,kujawsko-pomorskie

919 000 zł121 m² 7 595,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

Bliźniak 125m2 w gminie Osielsko pod Bydgoszczą gotowy do zamieszkania. Wykończony materiałami najwyższej jakości, pompa ciepła Vaillant , w całym domu ogrzewanie podłogowe, podłogi-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gagarina

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 700 zł39 m² 43,59 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie przy ul. Gagarina w wieżowcu 2 minuty od rektoratu, mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w bloku z windą. W pobliżu znajdują się sklepy spożywcze (polomarket,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij