dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 523 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 523 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Garbary

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 450 zł21 m² 69,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka przyjazna dla zwierząt przy ul. Garbary 20, w pobliżu Starówki oraz Wyspy Młyńskiej Nieruchomość: mieszkanie w kamienicy, funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Celulozowa

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 38 m, w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd, gotowe do zamieszkania, przy ul. Celulozowej 37 wraz z miejscem parkingowym. Czynsz najmu 1700 zł plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Curie Skłodowskiej

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

700 zł9 m²

 

Piętro:3/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:700 zł

Oferuję do wynajęcia przestronny, umeblowany pokój (9m ) w 3-pokojowym mieszkaniu o powierzchni 52m na Bartodziejach. Wyposażenie pokoju: duża szafa, półki, biurko, łóżko. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

115 000 zł864 m² 133,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy + projekt domu w miejscowości prądki/zielonka gmina Białe Błota. Działka budowlana w uroczym i cichym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

525 000 zł55 m² 9 576,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

iuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

10 550 000 zł26 490 m² 398,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni łącznej 26000m2 ,w tym 10000 tyś lasu,położona w atrakcyjnym miejscu w Bydgoszczy- myślęcinku. W Studio Uwarunkowań Kierunków Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

1 500 000 zł547 m² 2 742,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 936 m²

Duży, solidny dom z potencjałem inwestycyjnym - 577 m na działce o pow. 1936 m Oferta dostępna wyłącznie w Makler Nieruchomości Idealna nieruchomość pod działalność,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopackich

Toruń,kujawsko-pomorskie

389 000 zł46 m² 8 438,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Szukasz mieszkania w centrum, które od razu możesz urządzić po swojemu, według własnego stylu, bez konieczności dużych nakładów finansowych? Takie czeka właśnie na Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

599 000 zł48 m² 12 505,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Makler poleca Na sprzedaż przytulne mieszkanie na osiedlu Filmowym! Oferujemy do sprzedaży piękne, nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 48 m , z dwoma przestronnymi sypialniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marulewska

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

203 000 zł37 m² 5 486,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Praktyczne mieszkanie w świetnej lokalizacji Inowrocław, os. Piastowskie Jeśli szukasz mieszkania inwestycyjnego pod wynajem albo przytulnego lokum dla siebie ta oferta spełni Twoje oczekiwania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

924 990 zł133 m² 6 954,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: polecamy 4 pokojowe mieszkanie 133 m2 położone na 3 piętrze, czteropiętrowego piętrowego bloku Szwederowo Mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Idealne dla dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Małe Łąkie

Małe Łąkie,kujawsko-pomorskie

71 800 zł718 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty Oferuję do sprzedaży działki w wyjątkowym miejscu - Osiedle Piaseczno, miejscowość Małe Łąkie, gmina Świekatowo. Działki w połowie trasy Serock - Świekatowo nad jeziorem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

449 000 zł69 m² 6 526,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się przestronnym M4 o powierzchni 68,8m2, usytuowanym na drugim piętrze czteropiętrowego bloku na Osiedlu Fordon. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, łazienki i wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Rzeczna

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

235 000 zł2 465 m² 95,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

MW Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu do sprzedaży działkę budowlaną o pow.2465m2 zlokalizowaną przy ulicy Rzecznej w Inowrocławiu/Sikorowie w cenie 235tys.zł. Atrakcyjna cena ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

310 000 zł38 m² 8 266,67 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 37,5 m Bydgoszcz, os. Kapuściska Propozycja łącząca funkcjonalność i potencjał inwestycyjny idealna na pierwsze własne M lub mieszkanie pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Spokojna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

249 000 zł26 m² 9 764,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę po remoncie w bloku cztero piętrowym o metrażu 25,5m2. Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Bartodzieje Małe. Nieruchomość jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

479 000 zł50 m² 9 651,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni całkowitej 49,63 m2. wraz z piwnicą o powierzchni 5m2. Rozkładowy i dwustronny układ mieszkania o ekspozycji okiennej na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Watzenrodego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 800 zł41 m² 43,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą rozkładowego mieszkania 2 pokojowego położonego na parterze w budynku dwupiętrowym z windą na osiedlu Jar. Na ogólną powierzchnię równą około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

1 800 zł51 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wymagany najem okazjonalny. Bliskość Parku Solankowego. Wysoki standard budownictwa z 2018 roku. Mieszkaj W solankach! wolne od zaraz! Oferta na wyłączność biura nieruchomości Prestige.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

239 000 zł28 m² 8 687,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowoczesne mieszkanie w centrum - gotowe do wprowadzenia! Atrium Nieruchomości prezentuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,51 m , położone na 2. piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

420 325 zł39 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39m2 w zupełnie nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej na Okolu. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Rynek Nowomiejski

Toruń,kujawsko-pomorskie

27,40 zł/m²66 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia przestronne biuro o powierzchni 66 m położone w sercu toruńskiej starówki. Lokal składa się z dwóch funkcjonalnych pomieszczeń: gabinetu i pokoju biurowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prosta

Toruń,kujawsko-pomorskie

599 000 zł49 m² 12 212 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż dwie niezależne kawalerki w centrum Torunia! Przedstawiamy ofertę sprzedaży dwóch wynajętych i w pełni wyposażonych kawalerek zlokalizowanych w zabytkowej części Torunia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

595 003 zł53 m² 11 199 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz spokoju od zgiełku miasta , oraz pełnej infrastruktury wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

516 375 zł41 m² 12 448,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe mieszkanie 2-pokojowe z balkonem o łącznej powierzchni 41,48 m2 Cena katalogowa: 688 500,00 zł Cena po rabacie - 25 %! : 516.375,00 zł -> 0% prowizji 0% podatku PCC <-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Borki

Borki,kujawsko-pomorskie

739 000 zł180 m² 4 105,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 006 m²

Oferta tylko W naszym biurze! Mamy dla Państwa do zaprezentowania dwurodzinny duży dom w gminie Dąbrowa Chełmińska. Dom położony jest na działce o powierzchni 2006m2 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rozgarty

Rozgarty,kujawsko-pomorskie

380 000 zł1 278 m² 297,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki dla osób ceniących sobie ciszę i spokój. Chcesz zamieszkać niedaleko miasta a przy tym zachować komfort ciszy i spokoju, ta oferta jest dla Ciebie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

335 000 zł25 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować nową inwestycję kategorii premium - w sąsiedztwie Dzielnicy Muzycznej Inwestycja ta mieści się w sercu Bydgoszczy, gdzie miasto, kultura i zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brodniczka

Brodniczka,kujawsko-pomorskie

400 000 zł137 m² 2 921,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

**lokalizacja:** Brodniczka, powiat Brodnicki **powierzchnia:** 136,9 m **stan:** Do wykończenia **rok budowy:** 2024 **garaż:** W bryle domu, z automatyczną bramą na pilota **działka:**.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sczanieckiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 800 zł32 m² 55,73 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli cenisz sobie nowoczesne wnętrze - zapoznaj się z ofertą. Wynajmę od zaraz 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone na 6 piętrze w wieżowcu przy ul. Sczanieckiego. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

552 459 zł60 m² 9 170,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Herberta

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 380 zł16 m² 86,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalne studio przyjazne dla zwierząt w świetnej lokalizacji przy ulicy Herberta 2 Nieruchomość: powierzchnia 15,50 m2 III piętro Bez windy Ogrzewanie centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Cieszkowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 000 zł27 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy ogromną przyjemność zaprezentować wyjątkowo klimatyczne mieszkanie w sercu miasta na wynajem - oferta tylko w naszym biurze, nie szukaj dalej. Kawalerka, którą prezentujemy ma niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

127 000 zł19 m² 6 638,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Agencja Nieruchomości Prestige Na sprzedaż kawalerka o pow. 19,13 m2 na wysokim parterze w podwórzu kamienicy, w centrum miasta, w stanie do kapitalnego remontu. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łabiszyn

Łabiszyn,kujawsko-pomorskie

330 000 zł55 m² 5 989,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż: przestronne, klimatyzowane mieszkanie 3-pokojowe z dużą piwnicą, garażem i budynkiem gospodarczym - spokojna okolica Lokalizacja: cicha i spokojna okolica, idealna dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 990 zł35 m² 8 536,99 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe na parterze - Wyżyny Lokal składa się z : - 2 pokoi - strona południowo- zachodnia - kuchni - łazienki z wc - przedpokoju Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dąbrówka Nowa

Dąbrówka Nowa,kujawsko-pomorskie

150 780 zł1 436 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy położona Dąbrówce Nowej, gmina Sicienko. Zaledwie kilkanaście minut jazdy od centrum Bydgoszczy znajduje się urokliwa miejscowość Dąbrówka Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany, ul. Skłodowskiej-Curie

Toruń,kujawsko-pomorskie

27 000 000 zł14 396 m² 1 875,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:13 423 m²

Na sprzedaż: magazynowo produkcyjnahala usługowa Lokalizacja obiektu: toruń, ul. Skłodowskiej-Curie tuż przy makro Cash & Carry Polska S.A. Strefa aktywności gospodarczej, to jedna z najlepiej.