dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 610 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 610 ogłoszeń

790 000 zł961 m² 822,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 077 m²

Kup z ulgą "pałacyk Plus"! Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki gruntu nr 132/3 ustanowione do dnia 21 września 2091 r. o powierzchni 1.077 m 2 zabudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł8 225 m² 36,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Siedlisko Z potencjałem | trutowo | 8 225 m | staw | dom + stodoła | 299 000 zł Biuro Nieruchomości Blue-Home z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży urokliwego siedliska.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł9 449 m² 200,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna o powierzchni 9449 m2 położona w Niwach (gm. Osielsko) Grunt objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczaniem pod zabudowę usługową.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł88 400 m² 10,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta wyłącznie w biurze atlantis nieruchomości działka Grunt o powierzchni łącznej - 8.8400 ha - 88400 m2 - składający się z klasy IVb - (6031m2), V (6035m2), ŁVI (736m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 000 zł138 m² 9 420,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:670 m²

Na sprzedaż oferujemy przestronny dom o powierzchni 138 m2 ,usytuowany w spokojnej malowniczej miejscowości Białe Błota. Dom do zamieszkania. Dom znajduje się na działce o powierzchni 670.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł16 786 m² 50,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szanowni Państwo, na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o powierzchni 1,6786 ha, położona w jednej z najbardziej urokliwych i spokojnych lokalizacji w okolicach Szubina.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²17 m² 1 020 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

******* biuro na wynajem osiedle mokre********* Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu użytkowego położonego na 1 piętrze biurowca na Mokrem. Lokal posiada powierzchnię 17 m- jedno.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Drodzy! Niezwykle miło mi zaprezentować działkę, a w zasadzie nieruchomość gruntową położoną w genialnej lokalizacji w otulinie natury, a to wszystko w Tryszczynie! co to.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż Augustynowo, gm. Izbica Kujawska Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Augustynowo, gmina Izbica Kujawska.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki blisko Bydgoszczy? Chciałbyś działkę, przy której mamy wszystkie media? Cenisz sobie szybki dojazd do miasta? A może chcesz dwie działki obok siebie i mieć razem 2075m2?.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 zł288 m² 18,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 288m2, w pobliżu centrum na osiedlu Mokre. Obiekt ogrodzony, z bezpośrednim wjazdem od ulicy. Duże bramy wjazdowe z poziomu 0. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

308 900 zł25,96 m² 11 899,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Poszukujesz mieszkania developerskiego na Wyżynach w nowobudowanym kameralnym nowym bloku. Zapraszam Mieszkanie developerskie Wyżyny- M-2 , kawalerka , 26m2 , I piętro. Budynek w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł11 153 m² 82,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam dużą działkę o powierzchni 11153 m2 położoną we Włókach, w gminie Dobrcz.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł225 m² 5 328,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:630 m²

Dom w Osielsku - Twoje rodzinne miejsce do życia. ~~nie szukaj dalej, ta oferta jest tylko u Nas~~ Biuro Wasze Nieruchomości z przyjemnością przedstawia wyjątkową ofertę domu.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł40 m² 92,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesny apartament w sercu toruńskiej Starówki. Oferuję na wynajem wyjątkowy apartament 40 m2 po generalnym remoncie, zlokalizowany na drugim piętrze stylowej kamienicy w samym.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł72,84 m² 5 752,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna lokalizacja! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni użytkowej 72,84m 2 , usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku - osiedle Południe. W lokalu znajdują się 4 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

572 544 zł54,58 m² 10 490 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najlepsze źródło informacji Z przyjemnością przedstawiamy Państwu drugi etap inwestycji zlokalizowanej na bydgoskich Kapuściskach. Nowoczesny, wielorodzinny budynek zaprojektowano tak, by.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł37,70 m² 15 888,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesny apartament w sercu toruńskiej Starówki. Oferuję na sprzedaż wyjątkowy apartament 37,70 m2 po generalnym remoncie, zlokalizowany na drugim piętrze stylowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł16 802 m² 17,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu nietuzinkową i bardzo interesującą ofertę sprzedaży działki Z warunkami zabudowy w Gutowie.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 082 m² 106,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szukasz miejsca, które połączy bliskość natury z wygodnym dojazdem do miasta? Ta działka w Łącku (gmina Pakość) to idealny balans między sielskim spokojem a funkcjonalnością.

Szczegóły ogłoszenia

551 800 zł62 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, mam dla Was prawdziwą perełkę na Wyżynach! To czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m2, które zaskakuje swoją wyjątkową atmosferą i funkcjonalnością. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

7 700 zł350 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 350m2, z czego około 30 m 2 stanowią pomieszczenia biurowo-socjalne. Pozostała powierzchnia ma przeznaczenie handlowo-usługowo-magazynowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł3 000 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą działki w Gniewkowie Prezentowana działka usytuowana jest w samym centrum Gniewkowa z dostępem do głównej drogi publicznej Miejscowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w stanie developerskim. Lokal z balkonem, gładzie w całym lokalu. -Salon z aneksem kuchennym -sypialnia -łazienka z wc. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana przy janowcu wielkopolskim Prezentujemy na sprzedaż działkę budowlaną w Flantrowie pełne uzbrojenie garaż blaszany w cenie Powierzchnia działki 1391 m Nr działki: 8/5.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Glinki, 2 pokoje, mieszkanie w Puszczy Bydgoskiej! Mieszkanie o powierzchni 47,35 m 2 , ulokowane na IV piętrze 4-piętrowego bloku. Salon, sypialnia, kuchnia, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

412 070 zł46,30 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferta tylko W naszym biurze! Na sprzedaż mieszkanie z balkonem Osowa Góra Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 46,30 m , z przynależną piwnicą (ok. 2,70 m ).

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ewa   Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży sześciu działek budowlanych w Zalesiu koło Szubina o wymiarach; trzy działki 1200m2, 1342m2, dwie działki 1437m2. Media; woda Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł47,44 m² 8 832,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! fordon nad wisłą ul. Pielęgniarska Prezentuję Państwu bardzo ładne.

Szczegóły ogłoszenia

206 000 zł25,14 m² 8 194,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o pow. 25,14 m2 zlokalizowanego na 1 piętrze oficyny w centrum miasta. Układ pomieszczeń Pokój z aneksem kuchennym jasna, przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł140 m² 5 564,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom w Miesiączkowie idealny dla rodziny, idealny do pracy, idealny na nowe życie. Jeśli marzysz o miejscu, które łączy rodzinny spokój z możliwością prowadzenia własnej.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł120 m² 3 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Nowoczesny dom parterowy w stanie surowym otwartym z możliwością indywidualnej aranżacji wnętrza + wybór działki! Najważniejsze informacje dom parterowy w stanie surowym otwartym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dream Homes biuro nieruchomości poleca na sprzedaż mieszkanie o pow. 60 m2 w kamienicy w centrum Inowrocławia. Mieszkanie usytuowane jest na I-szym piętrze, w skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie | 40,74 m | balkon | 4. piętro | winda | pełne wyposażenie + miejsce parkingowe w cenie Fordon ul. Akademicka Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł56,60 m² 10 406,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Komfortowe, stylowo wykończone mieszkanie o powierzchni 56,6 m2 + piwnica 8,4 m2, położone na 1. piętrze. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł48 m² 10 187,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3-pokojowe mieszkanie po remoncie z balkonem, rubinkowo I tylko W naszym biurze Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie zlokalizowane na Rubinkowie I przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł42,40 m² 10 259,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,4 m , położone przy ul. Kapitana Drzewieckiego 18a. w bloku z cegły. Lokal znajduje się na 2 piętrze i składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł10 120 m² 19,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż ponad 1ha zabytkowego parku. Nieruchomość jest całościowo zadrzewiona. Linowiec - wieś w Polsce, położona w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie chełmińskim,.

Szczegóły ogłoszenia

40,61 zł/m²212 m² 8 610 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prestiżowy lokal wellness & fitness 212 m | inowrocław, ul. Solankowa 19 Oferta na wyłączność biura nieruchomości Prestige. Prezentacja lokalu jest możliwa po wcześniejszym umówieniu terminu.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 250 m² 71,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki (2x1250m2) z widokiem na jezioro w sąsiedztwie jeziora Ostrowickiego - ok.160 metrów. Zjazd na działki bezpośrednio z drogi gminnej, media do podłączenia. Jezioro Ostrowickie.