dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 614 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 614 ogłoszeń

550 000 zł34 700 m² 15,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna / rolno-zalesiona Kiełpiny, koło Lipna Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o powierzchni 34 700 m (3,47 ha), położony w spokojnej i malowniczej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł66 m² 833,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość położona w miejscowości Skępe, pow. lipnowski, woj. kujawsko-pomorskie, na którą składa się prawo użytkowania wieczystego działki nr 67/7 o powierzchni 0,0438 ha, obręb:.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł270 m² 2 962,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Na sprzedaż budynek wolnostojący, dwukondygnacyjny w miejscowości Czernikówko. Posadowiony na działce o pow. 3500 m2, graniczącej ze ścianą lasu. Dom o powierzchni całkowitej 270 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Przytulna kawalerka po generalnym remoncie! atuty: - świetny układ! - Idealne pod inwestycje i wynajem! - Kamienica po generalnym remoncie! - Ekspozycja zachodnia! - Ogród/ patio! charakterystyka:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: mariusz Sikora   super oferta W naszym biurze Oferuję Państwu atrakcyjną pod wieloma względami działkę pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości szczutki - sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

177 899 zł757 m² 235,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w otoczeniu natury inwestycja, która ma sens! Piękna działka budowlana ok. 755 m - przestrzeń, która daje możliwości Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

266 700 zł5 334 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Idea niruchomości przdstawia Tylko w naszym biurze! Działka na sprzedaż w cichej, spokojnej okolicy z bezpośrednim dostępem do jeziora i otulinie lasu. Opis działki: na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:6 954 m²

Kompleks budynków, nadających się na różnego rodzaju działalność gospodarczą, na działce 7 000 mkw - równej, płaskiej, położony w miejscowości Krojczyn, gmina Dobrzyń nad Wisłą, przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki inwestycyjne w Żołędowie idealne dla dewelopera! opis nieruchomości Prezentuję Ci działki w Żołędowie, gm. Osielsko. Wielkość działek około 900-1000m2. Dla działek zostały.

Szczegóły ogłoszenia

195 001 zł2 222,10 m² 87,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2220 m , położona na pograniczu Kobylarni i Nowego Smolna , w spokojnej i zielonej okolicy. Na działce znajduje się drewniana.

Szczegóły ogłoszenia

378 500 zł41,18 m² 9 191,36 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwa mieszkania W cenie jednego - gotowe do najmu! Świetna lokalizacja - Szwederowo, ul. Skorupki 45 | Tylko 1,5 km od Starego Rynku Na sprzedaż wyjątkowy dwupak inwestycyjny o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

**** oferta W biurze DML-mw-2825 ***** mieszkanie dostępne od ręki! Oferujemy do wynajmu kawalerkę o bardzo dobrym standardzie znajdująca się na os. Południe. Mieszkanie o pow. ok. 33m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia pomieszczenia mieszczące się w budynku Dworca st. Mątwy w Inowrocławiu o pow. 100,62 m2, w skład których wchodzi 6 pomieszczeń, wc oraz korytarze. Podana cena najmu.

Szczegóły ogłoszenia

31,25 zł/m²16 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia nowoczesny kompleks biurowy położony na pierwszym piętrze w zadbanym budynku. Powierzchnia obejmuje cztery niezależne biura oraz przestrzeń typu open space, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł1 399 m² 153,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność w naszym biurze. Studio Focus Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną przy ul. Wielkopolskiej w Inowrocławiu. To idealna nieruchomość dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł160,06 m² 2 655,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom w budowie zaledwie 20 km od Bydgoszczy Prowizję biura nieruchomości w całości pokrywa sprzedający, co oznacza że kupujesz bez prowizji. Oferta na wyłączność Przedstawiam państwu dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł600 m² 4 150 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom i hala pod działalność gospodarczą, bydgoszcz, miedzyń hala idealna dla firm Na działce znajduje się kompleks, w którego skład wchodzą: - dwie hale produkcyjno-magazynowe , -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

340 625 zł31,25 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne budynki wielorodzinne zlokalizowane na bydgoskich Kapuściskach to ciekawa propozycja dla szerokiego grona odbiorców. Cicha i spokojna okolica, a jednocześnie pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 768 m² 96,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka budowlana w spokojnej okolicy Zamościa Ta wyjątkowa działka o powierzchni 1768 m to doskonała propozycja dla osób poszukujących możliwości inwestycyjnych lub.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł52,42 m² 2 479,97 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny nr 3 o powierzchni użytkowej 45,55 m , położony na I piętrze i składa się z 3 pokoi o pow. 16,51 m , 12,87 m i 8,53 m ; kuchni o pow.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł150 m² 8 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:501 m²

Dom w zabudowie wolnostojącej w stanie deweloperskim o pow. 150 m2 z garażem w Osielsku pod Bydgoszczą. Zakup bez podatku pcc 2% opis domu: funkcjonalny, murowany, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł127,52 m² 10 900,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1902

130 m | Unikatowy apartament w secesyjnej kamienicy | Focha 2 Bydgoszcz Adres, który podkreśla status. Przestrzeń, która tworzy wrażenie. Historia, której stajesz się właścicielem. Na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki w pięknym położeniu Bydgoszczy (łęgnowo). Działka Grunt o powierzchni łącznej - 0,14 ha - 1400 m2 - składający się z ziemi klasy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem prezentujemy Państwu unikatowe, komfortowe dwupokojowe mieszkanie z dużą loggią o powierzchni 57 m 2. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze ogrodzonego bloku ; składa.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł265,69 m² 3 157,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Szanowni Państwo! Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży domu w Grębocinie. Nieruchomość położona we wschodniej części wsi, w bezpośrednim sąsiedztwie dworca pkp oraz zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 437 m² 132,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna Działka położona pod Żninem, w miejscowości Wenecja. Dostępna wyłącznie w Naszej ofercie. Przepiękna lokalizacja, cisza i spokój a jednocześnie zorganizowane otoczenie.