dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 611 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 611 ogłoszeń

Rynek pierwotny

553 169 zł61,47 m² 8 999 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Charakterystyka inwestycji Na osiedlu Czyżkówko w Bydgoszczy powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa. Budynki zaprojektowane z myślą o spokoju, funkcjonalności i bliskości natury.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł53,45 m² 8 138,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Cześć Poszukiwaczu Domowego Szczęścia! Masz ochotę na nowe mieszkanie, które emanuje pozytywną energią? W krainie, gdzie domy opowiadają swoje historie, a klatka schodowa jest jak magiczna.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł656 m² 22,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Proponujemy Państwu na wynajem wyjątkowo atrakcyjny obiekt znajdujący się w ścisłym centrum Bydgoszczy nadający się doskonale pod siedzibę firmy. Obiekt parterowy z trzema dużymi bramami.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł138 m² 13 043,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zawiszyn, gmina rojewo dom Z 2009 roku Z budynkami gospodarczymi oraz gruntami rolnymi O łącznej powierzchni 16,2727 ha oferta na wyłączność prestige nieruchomości Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bez Prowizji od Najemcy Wyjątkowa kawalerka Przystań Wiślana, na wynajem wyjątkowa kawalerka o powierzchni 32 m , położona na 1. piętrze nowoczesnego apartamentowca na Przystani Wiślanej. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:533 m²

Kup nowy dom pod Bydgoszczą-spełniaj marzenia Swojej Rodziny. Nowy dom w zabudowie bliźniaczej Kruszyn Krajeński- 146 m2 (użytkowa - 127m2) , projekt indywidualny. Działka - 533m2. Wewnątrz- stan.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł6 200 m² 87,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu siedlisko położone w Szabdzie. Duża działka położona jest 0,5km od drogi krajowej numer 15 Toruń-Olsztyn, w sąsiedztwie ładnych, nowych domów jednorodzinnych. Na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana przeznaczona pod budowę domu jednorodzinnego objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Posiadamy więcej działek w tej i w innych lokalizacjach. Niniejszy opis.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł3 003 m² 69,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

***** Tylko u nas ***** Nieruchomość z potencjałem inwestycyjnym - możliwość podziału Przedstawiam ofertę sprzedaży działki budowlanej w Papowie Toruńskim , z odległością 10.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 189 m² 84,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w miejscowości Mościska, w gminie Brzuze. Działka idealnie nadaje się pod budowę wymarzonego domu, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Kontakt ws oferty nieruchomości: mirosław wysocki, tel.   . Do sprzedaży teren inwestycyjny, stanowiący grunty o powierzchni 27.118,0m2 (2,7118ha) oznaczone symbolem Bp" ZURBANIZOWANE TERENY.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ścisłe centrum Całkowity koszt najmu wraz z czynszem do spółdzielni, prądem oraz internetem 2800 zł! W pełni wyposażone! Mieszkanie posiada 31 m2. Pierwsze piętro. Salon/sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Tylko U nas - działka rekreacyjna z domem murowany z księgą wieczystą - pełna własność Na sprzedaż działka z domem 35m2, prądocin/piecki, blisko jeziora i plaży ( plaża.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł66 m² 2 878,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

mieszkanie Dębowo | 66m2 | bezczynszowe | dwupoziomowe Bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 66 m2 w spokojnej okolicy. Oferuję na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 66 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł1 056 m² 92,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedaży Działki w Prądocinie (gmina Nowa Wieś Wielka blisko Chmielnik)o powierzchni od 1000m2 -4000m2 wśród nowo powstających domów jednorodzinnych Działki położone bardzo blisko lasu.

Szczegóły ogłoszenia

472 653 zł47,27 m² 9 999 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko w naszej ofercie mieszkanie 43,81 m (plus piwnica 3,46m2) z częścią usługową + ogródek + miejsce parkingowe na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie w chwili obecnej wynajmowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Roma Deka Specjalista ds. nieruchomości tel   Zapraszam do zapoznania się z ofertą Sprzedaży lokalu handlowo - usługowego w Nakle nad Notecią o powierzchni 786mkw. Aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł115 m² 5 208,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:555 m²

Rezerwacja do lipca Marzysz o własnym domu, ale nie chcesz spędzać weekendów na koszeniu trawy i pielęgnowaniu dużego ogrodu? Ten uroczy dom jednorodzinny z cegły to idealne rozwiązanie.

Szczegóły ogłoszenia

46 zł/m²200 m² 9 200 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 50m2, w nowoczesnym biurowcu z parkingiem i windą. Poza piękną architekturą i wykończeniem na wysokim poziomie, obiekt jest nowoczesny,.