dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 523 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 523 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

270 000 zł42 m² 6 382,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42,3 m 2 mieszczące się na I piętrze w bloku na os. Wyżyny przy ul. Ogrody 12. W skład pomieszczeń wchodzą: - salon (ok. 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Papowska

Toruń,kujawsko-pomorskie

229 710 zł1 209 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Toruń I belawy I papowska I 1209 M 2 mpzp! woda I prąd! zaciszna okolica! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1209.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

520 100 zł50 m² 10 360,60 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Kupujący nie płaci podatku pcc! oraz prowizji do biura! Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 50,22m2, na parterze nowo powstałego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Siedleckiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

470 000 zł62 m² 7 642,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tylko u nas - na sprzedaż - fenomenalnie usytuowany lokal użytkowy: * Osiedle Wyżyny, część znana jako "na Skarpie" czy też Ogrody, * tuż obok pętli tramwajowej, przystanków autobusowych, *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 800 zł53 m² 33,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze w bloku z 2001 roku na bydgoskim Górzyskowie. To w pełni wyposażone, przytulne lokum, emanujące dobrą energią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

845 010 zł82 m² 10 310 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: chciałbyś mieszkać blisko Centrum? W bliskiej odległości do Kanału Bydgoskiego i terenów zielonych? Ze świetną komunikacją z pozostałymi dzielnicami miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 350 000 zł350 m² 3 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 214 m²

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertę wyjątkowej posiadłości - nieruchomość zabudowana dwoma domami, z widokiem na Wisłę Lokalizacja - Grabowiec, z odległością 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

255 000 zł48 m² 5 312,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż bardzo zadbane mieszkanie we Włocławku na osiedlu Kazimierza Wielkiego. Zapraszamy na bezpłatną prezentację. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Szosa Lubicka

Toruń,kujawsko-pomorskie

314 700 zł31 m² 10 067,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż kawalerka na nowoczesnym osiedlu piernikowym wolna od 01.09.2023 roku. III piętro, winda, blok z 2013 roku. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Złotniki Kujawskie

Złotniki Kujawskie,kujawsko-pomorskie

799 000 zł204 m² 3 917 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 589 m²

Dokładnie sprawdzimy dla Ciebie każdą nieruchomość! Z przyjemnością prezentuję Państwu niezwykły dom wolnostojący, wybudowany z wysokiej klasy materiałów. W celu uzyskania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

315 000 zł45 m² 6 962,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zakupu trzypokojowego mieszkania na drugim piętrze w niskim czteropiętrowym bloku na Bielawkach. Pokoje o powierzchni: 14, 9.5, 8.5m2, w tym jeden przechodni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

53,85 zł/m²13 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal usytuowany w świetnej lokalizacji na samym środku targowiska na Kapuściskach. Nieruchomość położona na poziomie 0 przy bardzo często uczęszczanej alejce co gwarantuje duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Smukała

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

248 000 zł1 802 m² 137,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie sprzedaży działka budowlana o powierzchni 1802 mkw w Bydgoszczy na osiedlu Smukała opis: - wydane warunki zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny - dojazd drogą gruntową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 089 000 zł92 m² 11 787 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować państwu czteropokojowy, przestronny apartament premium w cudownej inwestycji Rezydencha No.13. Unikatowy projekt rezydencji No.13 to produkt, który zachwyci każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

474 000 zł40 m² 11 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:330 m²

Makler poleca Do sprzedania dom na Miedzyniu o powierzchni całkowitej 80m, a użytkowej 40m w skład którego wchodzi przedpokój, kuchnia , salon łazienka z wc i sypialnia.Domek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

438 000 zł63 m² 6 996,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się Z naszą ofertą Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na Bartodziejach Mieszkanie o metrażu 62,6 m2 składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Aleksandrów Kujawski

Aleksandrów Kujawski,kujawsko-pomorskie

580 000 zł120 m² 4 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, podpiwniczony, parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 120 m 2 posadowiony na dużej działce o powierzchni 2500 m 2. Działka bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

439 000 zł62 m² 7 057,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

: nieruchomości Prestige Polecam na sprzedaż ładne, jasne i przytulne mieszkanie w spokojnej okolicy na II piętrze w bloku IV piętrowym. Lokal składa się z salonu z aneksem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

799 000 zł62 m² 12 991,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Makler poleca: piękne trzypokojowe mieszkanie w otoczenie wody i pięknej zieleni, niemal w samym centrum Bydgoszczy to wymarzone miejsce do życia. Idealne dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

269 000 zł39 m² 6 897,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Biuro Makler poleca serdecznie! Przytulne mieszkanie gotowe do wprowadzenia od zaraz. Nieruchomość jest położona na 1 piętrze w kilkurodzinnym budynku z ogródkiem i monitoringiem. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

483 552 zł55 m² 8 760 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 55,20m2, na pierwszym piętrze nowo powstałego budynku. Grunwaldzka 25 apartamenty to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dębowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 200 zł36 m² 32,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie W firmie rodźko! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! ul. Dębowa 4 najemca nie płaci prowizji biura! Przestronna kawalerka na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

300 002 zł47 m² 6 376,24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni łącznej 48,7 m2 znajdujące się w niewielkiej kamienicy na Szwederowie. Lokal został podzielony fizycznie na dwie odrębne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

330 000 zł50 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Polecam bardzo ładne mieszkanie położone w kamienicy pięknie odnowionej w ścisłym centrum Bydgoszczy. Mieszkanie o 50m2 składające się z dwóch pokoi ,w tym jeden z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

690 000 zł69 m² 10 032 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Przytulne mieszkanie o powierzchni 68,78 m2 w otoczeniu lasu! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum piekny widok zabudowa kuchni i sprzęt w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bielawy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 301 zł45 m² 51,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Makler nieruchomości poleca Państwu piękny, słoneczny i nowiutki apartament usytuowany na II piętrze odrestaurowanej kamienicy na bydgoskich Bielawach. Umeblowany, wyposażony i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gackowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

270 000 zł31 m² 8 709,68 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż bardzo ładne 1 pokojowe mieszkanie na Szwederowie. Mieszkanie o pow. 31 m2, składa się z: - salonu ( 18 m2) - kuchni ( 5 m2) - łazienki z wc ( 3,5 m2) - przedpokoju ( 4,5 m2 ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł64 m² 6 283,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży mieszkanie typu M4 usytuowane na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku w bydgoskim Fordonie (osiedle Szybowników) Mieszkanie jest jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Słoneczne tarasy

Toruń,kujawsko-pomorskie

30 zł/m²90 m² 2 711 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Polecam lokal na Słonecznych Tarasach o powierzchni 90,37m2. Lokal usytuowany jest na parterze, posiada podjazd, bezpośrednie wejście z ulicy. Lokal w chwili obecnej składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

439 900 zł70 m² 6 280,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży komfortowe mieszkanie usytuowane na pięrwszym piętrze w 3-pietrowym bloku z 2000r, w spokojnej części Fordonu. Mieszkanie zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dąbrowa Chełmińska

Dąbrowa Chełmińska,kujawsko-pomorskie

123 100 zł1 077 m² 114,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Makler Nieruchomości poleca bardzo ładnie położoną działkę budowlaną o pow. 1077 m zlokalizowaną na osiedlu domków jednorodzinnych w Dąbrowie Chełmińskiej. Teren, na którym jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

320 100 zł55 m² 5 820 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Makler Nieruchomości z przyjemnością poleca przestronne mieszkanie (55 m2) na parterze, w przepięknej, zabytkowej kamienicy projektu Carla Meyera przy ulicy Cieszkowskiego. Kamienica odnowiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

590 000 zł64 m² 9 175,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sukiennicza

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 300 zł102 m² 22,48 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu ofertę najmu przestronnego mieszkania po remoncie mieszczącego się w zadbanej kamienicy zlokalizowanej w sercu toruńskiej starówki. Jednym z największych atutów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Brześć Kujawski

Brześć Kujawski,kujawsko-pomorskie

29 000 zł350 m² 82,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż działkę rekreacyjną zlokalizowaną w rod " Zieleniec" w Brześciu Kujawskim, województwo kujawsko-pomorskie, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Toruń,kujawsko-pomorskie

339 500 zł31 m² 11 058,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie, 30 m2, położone na Mokrym, niedaleko C.H. Bumar. Idealne pod inwestycję - stylowe meble, w pełni wyposażone w sprzęty agd (zmywarka Siemens, lodówka.