dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 523 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 523 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

110 500 zł1 105 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kupna gruntu przeznaczonego do zabudowy, o powierzchni 1110m2 w cenie 110.500 złotych. Działka budowlana znajduje się w miejscowości Kruszyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

225 000 zł44 m² 5 085,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu mieszkania , o powierzchni 44 m w cenie 225 000 złotych. Mieszkanie znajduje się w centrum miasta Bydgoszczy, w oficynie świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

327 000 zł42 m² 7 822,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na parterze. Lokal o powierzchni 41,80m 2 z balkonem. Mieszczące się w lubianej dzielnicy Bydgoszczy na Wyżynach. Cały teren wokół bloku ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bajka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

478 153 zł66 m² 7 200,02 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

2 200 000 zł181 m² 12 154,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:870 m²

Tylko U nas nietuzinkowy dom W zielonce dla wymagającego klienta! Prezentujemy Państwu fantastyczny dom w Zielonce o powierzchni całkowitej 160m, a użytkowej 130m. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

290 000 zł38 m² 7 651,72 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Makler Nieruchomości poleca do sprzedaży mieszkanie 37,9 m na Bielawach Lokal mieszkalny składa się z: - dwóch pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienki z wc - oraz przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

369 000 zł54 m² 6 795,58 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, w wieżowcu na osiedlu Szwederowo. Pomieszczenia: 54,3 m 2 - salon 23 m 2 , - 2 sypialn ie 9 i 6 m 2 , -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 549 000 zł798 m² 1 941 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:798 m²

! oferta na wyłączność! tylko W naszym biurze! Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 798 m2, zabudowana dużym budynkiem wielorodzinnym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 500 zł70 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko u Nas w biurze! Oferta na wyłączność! Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 70 m2 w niskim bloku na osiedlu Koniuchy. Lokal mieszkalny z wieloma udogodnieniami dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzoskwiniowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

359 900 zł38 m² 9 501,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Wrzosach 37,88 m2 w bloku z windą. Kup bez prowizji i podatku pcc! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

319 000 zł45 m² 7 026,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Szukasz mieszkania lub inwestycji na Podgórzu to mieszkanie jest dla Ciebie. ****rezerwacja**** ***nowa cena*** Oferta sprzedaży mieszkania dwu pokojowego, idealnego na start usytuowanego na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Skrzetusko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

880 000 zł113 m² 7 787,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Makler Nieruchomości poleca! Lokal zlokalizowany na wysokim parterze w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Lokal składa się z 4 niezależnych pokoi ,kuchni, wc i łazienki. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 800 zł46 m² 38,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko W naszym biurze! Oferta mieszkania na wynajem! Biuro Makler poleca serdecznie bardzo funkcjonalne mieszkanie na wynajem. Nieruchomość położona w ocieplonym czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Wilczy Młyn

Lubicz Dolny,kujawsko-pomorskie

208 000 zł2 600 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować nieruchomość położoną w Lubiczu Dolnym o powierzchni 2600 m2. Działki objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego: produkcja, usługi, składy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Golub-Dobrzyń

Golub-Dobrzyń,kujawsko-pomorskie

189 000 zł60 m² 3 144,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Marzy Ci się mieszkanie w spokojnej okolicy, jako miejsce do zamieszkania, bądź inwestycyjnie. Świetnie trafiłeś, bo to mieszkanie jest położone w Sokołowie w sąsiedztwie Golubia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

87 000 zł1 585 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

! oferta na wyłączność! tylko W naszym biurze! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni 1585m położona w miejscowości Głogówko Królewskie, gmina Świecie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bajka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

476 263 zł67 m² 7 148,95 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Koszalińska

Toruń,kujawsko-pomorskie

645 242 zł78 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkanie w najnowszej inwestycji deweloperskiej przy koszalińskiej w Toruniu. Przy Koszalińskiej to nowa inwestycja mieszkaniowa w Toruniu zlokalizowana na osiedlu Bielawy, na skraju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

315 000 zł42 m² 7 429,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Makler poleca serdecznie świetną ofertę mieszkań inwestycyjnych! 2 kawalerki w super cenie! tylko 158000zł za jedno mieszkanie w pełni urządzone i gotowe do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Raciniewo,kujawsko-pomorskie

239 000 zł84 m² 2 852 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

! oferta na wyłączność! tylko W naszym biurze! Na sprzedaż odrębna własność lokalu mieszkalnego położonego w miejscowości Raciniewo, gmina Unisław, powiat chełmiński, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

274 000 zł43 m² 6 364,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Makler poleca świetnie położone mieszkanie na Kapuściskach o pow.42,42m2 ,które położone jest na II piętrze w bloku czteropiętrowym ,przy ul.Wojska Polskiego. Mieszkanie w układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana

Sulnowo,kujawsko-pomorskie

137 000 zł1 372 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

! oferta na wyłączność! tylko W naszym biurze! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni 1372m położona w miejscowości Sulnowo przy ulicy Chabrowej, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Aleja 700-lecia Torunia

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 400 zł27 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 27m2 z widokiem na Starówkę Toruńską na 7 piętrze w budynku z windą na osiedlu Młodych. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej piekny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

305 000 zł54 m² 5 648,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe (57 m2) po kapitalnym remoncie na terenie Bydgoskiego Miedzynia. Prezentowane mieszkanie ma 54 m2 i znajduje się na pierwszym piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

279 000 zł49 m² 5 740,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkanie ciepłe, środkowe, z najniższymi opłatami w Ciechocinku, składające się z dużego 25m2 salonu - pokoju dziennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Morelowa

Podgórz,kujawsko-pomorskie

900 000 zł235 m² 3 829,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Sprzedam dom wolnostojacy w cichej i spokojnej okolicy na obrzeżach miasta Brodnica. Działka ogrodzona w całości,brama wjazdową na pilota,na posesji znajduje się piękna altana,murowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 450 zł52 m² 27,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, 52m2, przy ulicy Mickiewicza. Położone jest blisko Wydziału Sztuk Pięknych. Idealne dla pary lub studentów. Mieszkanie składa się z: * salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

800 000 zł97 m² 8 213,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania/domu? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wyczółkowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

995 000 zł170 m² 5 852,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1936

Niepowtarzalna oferta. Mieszkanie z ogródkiem, tarasem i sutereną! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica dobra ekspozycja na strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

4 000 zł180 m² 22,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu eleganckiego domu o powierzchni całkowitej 180 m2, znajdującego się na osiedlu Miedzyń. Dom mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

491 500 zł44 m² 11 137,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 44,12m2, na pierwszym piętrze nowo powstałego budynku. Z oddzielną kuchnią i tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

175 000 zł20 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bardzo ustawna kawalerka w wieżowcu obok Biedronki przy Rondzie Grunwaldzkim w Bydgoszczy. Idealna dla singla lub starszej osoby. Gotowa do wprowadzenia po drobnym odświeżeniu. Doskonała pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Lubicz Dolny

Lubicz Dolny,kujawsko-pomorskie

3 900 zł260 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Wyjątkowa okazja wynajmu domu z pompą ciepła i fotowoltaiką w Lubiczu Dolnym! Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konopnickiej

Toruń,kujawsko-pomorskie

459 000 zł112 m² 4 099,31 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Oferta sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Mickiewicza na Bydgoskim Przedmieściu. Główne atuty nieruchomości: dobra ekspozycja na strony świata bez wykończeń do indywidualnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Buszczyńskich

Toruń,kujawsko-pomorskie

352 000 zł48 m² 7 302,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Przedstawiam ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania na parterze. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bliskość terenów zielonych Nieruchomość złożona z: salon 14,89 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

330 000 zł42 m² 7 806,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż polecam atrakcyjne mieszkanie M-3 w dzielnicy Wyżyny. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 39,17m2 znajduje się na 1 piętrze 4-piętrowego, nowoczesnego bloku z dużą windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Krasińskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

270 000 zł27 m² 9 915,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie w świetnej lokalizacji, blisko starówki i umk, gotowe do wprowadzenia od zaraz Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pestalozziego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 000 zł54 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem: mieszkanie o powierzchni 54.4m2, Bydgoszcz ul. Pestalozziego na Osiedlu Paryskim. Na powierzchnie składają się: salon z aneksem kuchennym; 2sypialnie; łazienka oraz przedpokój. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

469 000 zł81 m² 5 790,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mam przyjemność przedstawić lokal mieszkalny w domu z ogrodem. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica z dobrym dojazdem położenie z dala od głównej jezdni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stopka

Stopka,kujawsko-pomorskie

72 000 zł1 196 m² 60,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler poleca Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który pozwala na budowę domów jednorodzinnych z dopuszczeniem usług. Teren uzbrojony w drodze , w wodę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

169 000 zł120 m² 1 408 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

! oferta na wyłączność! tylko W naszym biurze! Przedmiotem sprzedaży jest budek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej z poddaszem użytkowym, o powierzchni całkowitej ok. 120.