dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 523 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 523 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

315 000 zł48 m² 6 521,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Makler Nieruchomości z przyjemnością oferuje na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5m2, położone w cenionej lokalizacji, na Osiedlu Leśnym. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielonczyn

Zielonczyn,kujawsko-pomorskie

1 199 000 zł360 m² 3 330,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferujemy na sprzedaż bardzo atrakcyjny dom o powierzchni użytkowej 180m2,/ 360m2 pow. całkowitej/ położony w malowniczej, spokojnej i cichej okolicy, ok 7 km Bydgoszczy Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokre

Toruń,kujawsko-pomorskie

449 000 zł58 m² 7 741,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyłącznie W bluehome gotowa inwestycja Z stopą zwrotu 11,69% rocznie Blue Home Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie na osiedlu Mokre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielawy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

279 000 zł56 m² 4 938,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Biuro Makler poleca: przedmiotem oferty jest mieszkanie zlokalizowane na Bielawach. Oferowana nieruchomość jest położona na 2 piętrze kamienicy, teren ogrodzony i zadbany. To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Słońsko

Słońsko,kujawsko-pomorskie

99 700 zł997 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki położone W centrum słońska W otoczeniu nowo powstałjąego budownictwa mieszkaniowego. Do sprzedaży przeznaczonych jest 5 działek o powierzchni 801m2, 801M2, 818M2, 824 m2, 997m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bielany

Toruń,kujawsko-pomorskie

319 000 zł46 m² 6 934,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Oferta sprzedaży 3 pokojowego mieszkania zlokalizowanego na o 4 piętrze niskiego bloku, w pożądanej lokalizacji, tuż przy Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Zalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Czyżkówko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

599 900 zł111 m² 5 409,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Przedstawimy przestronny dom piętrowy, podpiwniczony o powierzchni całkowitej 110,9 m2, wybudowany na działce o powierzchni 460 m2. Nieruchomość położona jest w dzielnicy Czyżkówko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Brodnica

Brodnica,kujawsko-pomorskie

1 250 000 zł4 600 m² 272 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Piękna duża działka graniczy z dk15 z nowoczesnym budynkiem mieszkalno biurowym, i budynkiem mieszkalno magazynowym. Działka granicząca z drogą krajową nr 15. Doskonale widoczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowy Jasiniec

Nowy Jasiniec,kujawsko-pomorskie

215 000 zł2 361 m² 91,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż malowniczo położona, narożna działka o powierzchni 2361 m2 kształtem przypominająca kwadrat. Nowy Jasiniec to miejscowość położona 4 km na zachód od Serocka i 8 km na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

276 948 zł35 m² 7 850 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowy apartament o powierzchni 35,28m2 w zupełnie nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej w Fordonie. Mieszkanie znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

591 000 zł54 m² 10 920,20 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Kupujący nie płaci podatku pcc! oraz prowizji do biura! Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 54,16m2, na pierwszym piętrze nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

1 299 000 zł150 m² 8 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:799 m²

Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom o całkowitej powierzchni 150 m2. Nieruchomość znajduje się w Łochowie, niedaleko Bydgoszczy. Działka o powierzchni 799 m2 jest w całości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Parkowa

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

600 zł25 m² 24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz kawalerkę 25m, okna pcv, panele podłogowe + płytki, łazienka, kuchnia, szafa w zabudowie, słoneczne, ciepłe, w cichej okolicy. Zapraszam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna

Niemojewo,kujawsko-pomorskie

149 900 zł1 054 m² 142,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bez prowizji. Działka budowlana z dużym potencjałem rekreacyjno-usługowo-mieszkaniowa jak wskazuje plan zagospodarowania przestrzennego, bez wątpienia jest możliwa zabudowa całoroczna. Nie trzeba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Murowaniec

Murowaniec,kujawsko-pomorskie

590 000 zł161 m² 3 664,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 466 m²

Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż progresywny dom wolnostojący, projekt Pogodny. Brak opłaty prowizji pośrednictwa! Działka 1466m, prąd, woda, przewidziane ogrzewanie to pompa ciepła. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

699 000 zł67 m² 10 432,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyjątkowe i niepowtarzalne mieszkanie na Górzyskowie. Perełka na bydgoskim rynku nieruchomości. Unikatowe, nowe, luksusowo wykończone mieszkanie na parterze. Do mieszkania przynależą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. św. Trójcy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

448 900 zł50 m² 8 967,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Biuro Makler poleca: na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie w ścisłym centrum Bydgoszczy w odrestaurowanej kamienicy na ul. Świętej Trójcy. Nowa instalacja wod-kan, elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sułkowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

211 000 zł65 m² 3 246,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! osiedle leśne, ul. Sułkowskiego Prezentuję Państwu niestandardowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł57 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie trzy pokojowe mieszkanie w wieżowcu na 6 piętrze o powierzchni 57m2 na Wyżynach. W skład mieszkania wchodzi: - salon 16m2, z którego jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Szarych Szeregów

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

800 zł14 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proponujemy Państwu do wynajęcia jeden pokój z balkonem w mieszkaniu dwupokojowym na Kapuściskach przy ulicy Szarych Szeregów. Mieszkanie zlokalizowane tuż obok Liceum nr 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podchorążych

Toruń,kujawsko-pomorskie

300 000 zł34 m² 8 823,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Kawalerka na Osiedlu Słoneczne Tarasy z bardzo dużym balkonem i piwnicą. Częściowo umeblowana, zabudowa kuchenna wraz z wyposażeniem agd - nie ma zmywarki. W łazience wanna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Zazamcze

Włocławek,kujawsko-pomorskie

2 000 000 zł4 861 m² 411,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż Stacji Paliw, sklep, magazyn na działce o powierzchni 4861 m2. Na terenie znajdują się zbiorniki na paliwo remontowane i serwisowane zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadwigi

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

249 000 zł28 m² 8 764,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis nieruchomości Uwaga! obecnie trwają prace wykończeniowe. Mieszkanie z kuchnią, zrobioną łazienką, gotowe do zamieszkania! Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 28,41 m2. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stopka

Stopka,kujawsko-pomorskie

71 000 zł1 196 m² 59,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler poleca Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który pozwala na budowę domów jednorodzinnych z dopuszczeniem usług. Teren uzbrojony w drodze , w wodę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Grudziądzka

Łasin,kujawsko-pomorskie

812 000 zł2 821 m² 287,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Łasin ul. Grudziądzka- mamy zaszczyt zaprezentować Państwu działkę budowlaną o pow. 2821m2. Informacje o działce: - współrzędne geograficzne w stopniach, minutach, sekundach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

659 000 zł83 m² 7 939,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż bardzo ładne i klimatyczne mieszkanie czteropokojowe z 2 balkonami na Górzyskowie. Lokal znajduje się na parterze w bloku z cegły na terenie ogrodzonym. Mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Warząchewka Polska

Warząchewka Polska,kujawsko-pomorskie

117 000 zł1 300 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka rolno- budowlana o powierzchni 1300 m2. Działka usytuowana jest w sąsiedztwie innych zabudowań. Posiada decyzje o warunkach zabudowy. Cena zakupu 90zł/m2 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

430 000 zł130 m² 3 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:720 m²

Dom znajduję się na działce o powierzchni 720m2. Nieruchomość wybudowana w 1960 roku. Powierzchnia użytkowa domu to 130 m2. Dom dwukondygnacyjny, wolnostojący. Źródłem ciepła jest piec na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Prądy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

322 000 zł1 081 m² 297,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Makler poleca Do sprzedania działka w Bydgoszczy w dzielnicy Prądy.Działka o powierzchni 1078m posiada wodę , prąd, gaz, kanalizacje.Działka położona na terenie objętym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

329 000 zł48 m² 6 825,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia bardzo komfortowe i gustownie urządzone dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Mieszkanie o powierzchni 48,20 m2 znajduje się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Południe

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 000 zł45 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biukom" Biuro Zarządzania I Obrotu Nieruchomości przedstawia mieszkanie 45 m2 do wynajęcia na osiedlu południe. Mieszkanie znajduje się w budynku wielorodzinnym na 1 piętrze. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ojrzanowo

Ojrzanowo,kujawsko-pomorskie

89 000 zł1 143 m² 77,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż ładną, równą działkę budowlaną o pow. 1143m zlokalizowaną w miejscowości Ojrzanowo, gm. Łabiszyn. Działka jest w kształcie prostokąta o wymiarach ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Rubinkowo II

Toruń,kujawsko-pomorskie

275 000 zł37 m² 7 513,66 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie - kawalerka Z możliwością utworzenia dodatkowej sypialni - wyremontowane Przedstawiam mieszkanie o powierzchni 36,6 m2 składające się z jednego pokoju, osobnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Toruń,kujawsko-pomorskie

454 000 zł60 m² 7 630,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Centrum Nieruchomości Kopernik ma przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży mieszkania położonego Toruniu - dzielnica Mokre. Mieszkanie o powierzchni 59 ,50m 2 znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jar

Toruń,kujawsko-pomorskie

259 000 zł61 m² 4 245,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Odstępne tbs mieszkanie 3 pokojowe na Jarze w bardzo dogodnej lokalizacji blisko lasu. Możesz w krótkim czasie nabyć partycypacje i wprowadzić się do nowocześnie urządzonego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 400 000 zł249 m² 5 622,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:459 m²

Makler poleca Makler Nieruchomości poleca do sprzedania dom w Bydgoszczy w dzielnicy idealnej do prowadzenia prywatnej praktyki lekarskiej.Dom znajduje się na Bartodziejach.Idealna miejscówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielawy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

364 000 zł44 m² 8 242,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: komfortowe, mieszkanie 2-pokojowe znajdujące się w bloku, na osiedlu Bielawy. Pomieszczenia: 44,16 m 2 - salon z aneksem kuchennym 21 m2.