dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 523 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 523 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

325 422 zł38 m² 8 490 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowy apartament o powierzchni 38,33m2 w zupełnie nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej na Bartodziejach Małych. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

422 621 zł48 m² 8 768,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 48,30m2, na parterze nowo powstałego budynku. Z ogródkiem! grunwaldzka 25 apartamenty to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Targowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 900 zł29 m² 65,52 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka 29 m2 na osiedlu artystycznym. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum wysoki standard wykończeń zabudowa kuchni i sprzęt w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Huta-Chojno

Huta-Chojno,kujawsko-pomorskie

135 400 zł3 800 m² 35,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Huta-Chojno 3800m2 sady S-rvi, grunty orne rvi, uż. rolne zabudowane B-rvi Piękna działka położona w Huta-Chojno. Jest to polana w środku lasu z możliwością zabudowy na wz. W 2010.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Ślesin

Ślesin,kujawsko-pomorskie

175 000 zł2 398 m² 72,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 2398 m 2 w Ślesinie koło Nakła n/notecią. Cena: 175 000 zł Działka w kształcie prostokąta. Płaska. Działka ma zagwarantowany dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

495 398 zł51 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,81 m2 w stanie deweloperskim, do którego przynależy przestronny ogródek o powierzchni 77,6 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łyskowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

226 000 zł32 m² 6 996,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

.: Wynagrodzenie pośrednika prowadzącego ofertę pokrywa sprzedający :. Toruń, osiedle Rubinkowo, ul. Łyskowskiego. Dla poszukujących niedrogiego w utrzymaniu mieszkania, na optymalnym drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

320 000 zł47 m² 6 808,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z piwnicą, znajdujące się w bloku na osiedlu Szwederowo. Oferta wyłącznie w naszym biurze. Pomieszczenia: 48 m 2 - salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 zł40 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem funkcjonalne dwupoziomowe mieszkanie znajdujące się na II piętrze w zabytkowym budynku po fabryce przy ulicy Kościuszki. Przyjdź i poczuj jego wyjątkowy loftowy klimat!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bajka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

280 000 zł35 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Toruńska

Włocławek,kujawsko-pomorskie

185 000 zł50 m² 3 700 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości mko oferuje na sprzedaż: mieszkanie dwupokojowe , położone na 11-piętrze w wieżowcu na Osiedlu Zazamcze. Mieszkanie jasne, jednostronne : - jasna kuchnia - salon z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stanisławka

Stanisławka,kujawsko-pomorskie

799 000 zł135 m² 5 918,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Makler poleca wyjątkowy dom W stanisławce oferta tylko U nas W biurze! Do sprzedania dom w dwurodzinny o powierzchni łącznej 130m. Lokal pierwszy jest o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

175 000 zł37 m² 4 755,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości mko oferuje na sprzedaż: mieszkanie dwupokojowe , położone na pierwszym piętrze w bloku 4-piętrowym na Osiedlu Centrum. Mieszkanie: - dwa pokoje - kuchnia -łazienka z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

727 900 zł64 m² 11 394,80 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Kupujący nie płaci podatku pcc! oraz prowizji do biura! Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63,92m2, na pierwszym piętrze nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł51 m² 7 823,53 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż przytulne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,90 m2 składające się z: - salonu otwartego na kuchnię, - dwóch sypialni, - łazienki z wc - przedpokoju. Mieszkanie mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Papowo Toruńskie

Papowo Toruńskie,kujawsko-pomorskie

1 670 000 zł231 m² 7 238,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowego domu zlokalizowanego na dużej działce, pod Toruniem. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szosa Lubicka

Toruń,kujawsko-pomorskie

203 000 zł26 m² 7 807,69 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 2 pokoi (10m/5m), kuchni przedpokoju, łazienki z wc oraz balkonu (loggia -7m). Lokal charakteryzuje się niskimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

557 900 zł71 m² 7 854,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Biuro Makler poleca: na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe z otwartą kuchnią i garderobą w 4 piętrowym ocieplonym bloku z cegły znajdujące się w dogodnej lokalizacji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kościuszki

Toruń,kujawsko-pomorskie

439 000 zł63 m² 6 968,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 4 pokoi (16m/15m/10m/8m), oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Warzywna

Tryszczyn,kujawsko-pomorskie

130 000 zł914 m² 142,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 914 m2 położona w Tryszczynie. Wyłączność! Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczaniem pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Altanowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

48 zł/m²25 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta wyłącznie w Nieruchomości Nieruchomości - zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu użytkowego zlokalizowanego w budynku wielorodzinnym w Bydgoszczy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traugutta

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

340 000 zł51 m² 6 710,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Oferta wyłącznie w Nieruchomości Prawdziwa gratka dla miłośników kamienic - mieszkanie na III piętrze w pięknie odrestaurowanej i bardzo zadbanej kamienicy na pograniczu bydgoskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chełmińskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

335 000 zł47 m² 7 127,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Wyłącznie W bluehome Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo interesującą ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witosa

Toruń,kujawsko-pomorskie

365 000 zł61 m² 5 983,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (25m/12m/9m), oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu (loggia). Mieszkanie jest po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Toruń,kujawsko-pomorskie

349 000 zł49 m² 7 170,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Trzypokojowe mieszkanie z dużą loggią w spokojnej okolicy w pobliżu lasu na Skarpie Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

459 000 zł83 m² 5 530,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie na Osiedlu Leśnym o powierzchni 63,5m składające się z trzech niezależych pokoi, osobnej kuchni łazienki z wc oraz przestronnego przedpokoju. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kazimierza Wielkiego

Włocławek,kujawsko-pomorskie

263 000 zł45 m² 5 844,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż mieszkanie we Włocławku na osiedlu Kazimierza Wielkiego. Zapraszamy na bezpłatną prezentację. Lokal po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Rudak

Toruń,kujawsko-pomorskie

465 000 zł1 621 m² 286,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo interesującą ofertę sprzedaży działki na osiedlu Rudak. Nieruchomość o powierzchni 1621m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

345 000 zł57 m² 6 052,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 56,7 m2, położone na czwartym piętrze bloku na Kapuściskach. W okolicy sklepy, szkoły, lokale usługowe, obiekty sportowe, linie autobusowe i tramwajowe. Osiedle ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zławieś Wielka

Zławieś Wielka,kujawsko-pomorskie

599 900 zł125 m² 4 803,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Makler Nieruchomości oferuje do sprzedaży dom wolnostojący w Złejwsi Wielkiej. Inwestycja realizowana będzie niezwłocznie po podpisaniu umowy na roboty budowlane. Czas realizacji inwestycji: około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Galona

Toruń,kujawsko-pomorskie

319 000 zł51 m² 6 258,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zależy Ci na wygodzie i spokoju? Kup wykończone mieszkanie, formalności zostaw nam i śpij spokojnie. Nieruchomość złożona z: przedpokój 7,22 m.kw salon 16,37 m.kw sypialnia 10,05 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzałowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 400 zł46 m² 51,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Toruń, stawki, ul. Strzałowa. Szukasz nowego mieszkania w otoczeniu zieleni? Zależy Ci na dużym balkonie? Jesteś fanem sportu i lubisz grywać w tenisa i koszykówkę. Zapoznaj się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

300 000 zł45 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem znajdujące się w wieżowcu na osiedlu Błonie. Pomieszczenia: 45 m 2 - salon, - sypialnia, - kuchnia, - łazienka razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Stopka

Stopka,kujawsko-pomorskie

76 490 zł1 158 m² 66,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler poleca Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który pozwala na budowę domów jednorodzinnych z dopuszczeniem usług. Teren uzbrojony w drodze , w wodę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bielany

Toruń,kujawsko-pomorskie

312 000 zł37 m² 8 355,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta sprzedaży 2 pokojowego mieszkania, usytuowanego na 3 piętrze niskiego czteropiętrowego bloku przy ul. Fałata, blisko umk: zalety mieszkania: - idealne dla studentów, idealne jako inwestycja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

320 000 zł43 m² 7 441,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie na Wyżynach B4.Okolica idealna praktycznie wszystko w zasięgu dłoni,rynek za rogiem, komunikacja minutę od domu, przedszkola , szkoły, żłobki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasińskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

479 000 zł60 m² 7 983,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na trzecim, ostatnim piętrze niskiego bloku z cegły z roku 2000 przy ul. Zygmunta Krasińskiego w Toruniu. Na 59,10 m2 składa się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Zazamcze

Włocławek,kujawsko-pomorskie

600 zł150 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcie dla firm (pracowników) dom jednorodzinny składający się z dwóch kondygnacji, parter i pierwsze piętro, na każdym piętrze znajduje się osobna kuchnia łazienka oraz po dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Filmowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

400 178 zł57 m² 6 990 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowy apartament o powierzchni 57,25m2 w zupełnie nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej na Bartodziejach Małych. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kościuszki

Włocławek,kujawsko-pomorskie

199 000 zł33 m² 6 012,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości mko oferuje na sprzedaż: kawalerkę o powierzchni 33,1m2 położoną na parterze w kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie rozkładowe, jasne, dwustronne: - 1 jasny duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

2 009 615 zł213 m² 9 445,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 126 m²

do sprzedania powierzchnie biurowo-socjalne oraz magazynowe. Powierzchnia biurowa, użytkowa to 179,77 m2 składająca się z trzech pomieszczeń biurowych, pomieszczenia socjalnego, dwóch łazienek,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij