dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 523 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 523 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

8 784 zł520 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia halę murowaną o powierzchni ok. 488 m2. Posiada dwie bramy wjazdowe/wyjazdowe o wysokości ok. 4.20 m., szerokości 5.25 m. Druga z bram jest mniejsza -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 300 zł27 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Gustownie urządzona, przestronna kawalerka Z dużym balkonem Przytulana, ładnie zaaranżowana kawalerka o powierzchni 27m2 położona na pierwszym piętrze w budynku wybudowanym w 2020.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

436 000 zł45 m² 9 678,14 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży mieszkanie typu M-3 usytuowane na 5 piętrze w 6-piętrowym bloku na skaju osiedli Kapuściska i Bartodziej Małe. Mieszkanie zajmuje powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

206 000 zł30 m² 6 866,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Biuro nieruchomości Makler prezentuje urokliwą kawalerkę na osiedlu Okole przy atosie! Nieruchomość o powierzchni 30m2 o bardzo funkcjonalnym układzie. Duży pokój i odrębna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

589 900 zł64 m² 9 217,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: chciałbyś mieszkać blisko Centrum? W bliskiej odległości do Kanału Bydgoskiego i terenów zielonych? Ze świetną komunikacją z pozostałymi dzielnicami miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Godawy

Godawy,kujawsko-pomorskie

175 000 zł156 m² 1 123,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Makler poleca Połowa domu tz bliżniak do sprzedania w Godawach.Dom sprzedawany jako lokal mieszkalny.Składa się z przedpokoju, kuchni, pokoju dziennego , sypialni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 450 zł47 m² 52,13 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie na Bartodziejach ul Powstańców Wielkopolskich 51 , 47m 2 , 3 oddzielne zamykane pokoje w tym 1 z dużą loggią, kuchnia wyposażona w nową zmywarkę, lodówkę, kuchenka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

414 999 zł73 m² 5 684,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Rodzinne mieszkanie! Biuro makler poleca serdecznie przestronne mieszkanie zlokalizowane w zadbanym bloku w najlepszej części Fordonu. Nieruchomość idealna dla rodziny z dziećmi ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

438 800 zł41 m² 10 702,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szembekowo

Szembekowo,kujawsko-pomorskie

336 000 zł57 m² 5 894,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Sprzedam nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane w Szembekowie. To doskonała okazja dla osób poszukujących komfortowego i nowoczesnego miejsca zamieszkania. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

350 000 zł46 m² 7 608,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Atrakcyjna oferta - mieszkanie z dużym balkonem w bloku z cegły w Ciechocinku - dostępne od zaraz Mieszkanie o powierzchni 46m 2 , na I piętrze w dwupiętrowym małym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Glinki-rupienica

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 729 800 zł252 m² 6 864,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Makler nieruchomości poleca dwurodzinny dom na glinkach! Mamy dla Państwa do zaprezentowania dom dwurodzinny o powierzchni 250m2 położony w Bydgoszczy na osiedlu Glinki na działce 1050m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

338 515 zł43 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

545 400 zł66 m² 8 305,16 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szosa Chełmińska

Toruń,kujawsko-pomorskie

589 000 zł67 m² 8 843,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Idealne , funkcjonalne mieszkanie dla rodziny. Prezentuję Państwu 66 metrowe, trzypokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie położone na drugim piętrze w bloku z cegły na przy Szosie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

230 208 zł26 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Biuro Makler poleca serdecznie! Bardzo atrakcyjna oferta mieszkania w stanie deweloperskim usytuowanego na 1 piętrze kamienicy w samym sercu miasta! Renomowana kamienica po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

231 288 zł25 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

315 000 zł49 m² 6 468,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Umowa przedwstępna. Polecam na sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 49 mkw. w bloku parter, na osiedlu Szwederowie Lokal mieszkalny składa się z dużego pokoju 16 mkw., dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

999 000 zł270 m² 3 706,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Proponuję do sprzedaży wolnostojący dom wielorodzinny w zachodniej części naszego miasta, czyżkówko. Powierzchnia domu ok. 265,5 m2 położony na działce o powierzchni ok. 500 m2, dom do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zbożowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

475 000 zł48 m² 9 970,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego na wysokim parterze niskiego bloku na Wrzosach przy ul.Zbożowej. Bardzo dobry dojazd na umk i w pozostałe części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł49 m² 8 164,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

250 000 zł48 m² 5 175,98 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Makler nieruchomości poleca Państwu mieszkanie usytuowane na IX piętrze dziesięciopiętrowego budynku na bydgoskich Bartodziejach. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,30 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

310 000 zł900 m² 344,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność biura nieruchomości Prestige. Prestige Nieruchomości prezentuje murowaną halę o pow. 900m2 (każda kondygnacja 300m2) usytuowaną w miejscowości Batkowo. Działka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

355 000 zł53 m² 6 698,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Makler nieruchomości poleca Państwu bardzo ustawne mieszkanie usytuowane na IV piętrze czteropiętrowego bloku na bydgoskim Szwederowie. Mieszkanie w tzw. układzie szczecińskim składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

361 700 zł39 m² 9 180,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 39,70m2, na pierwszym piętrze nowo powstałego budynku. Grunwaldzka 25 apartamenty to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

331 290 zł44 m² 7 512,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

209 000 zł25 m² 8 326,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Biuro Makler poleca serdecznie nowocześnie wyremontowana lecz zaraz przytulną kawalerkę zlokalizowaną w bardzo pożądanej lokalizacji naszego miasta. Odrestaurowana kamienica i prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

564 900 zł82 m² 6 916,86 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

396 600 zł51 m² 7 807,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

553 530 zł77 m² 7 200,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

598 509 zł73 m² 8 210 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni 72,90m2, na pierwszym piętrze nowo powstałego budynku. Grunwaldzka 25 apartamenty to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drzymały

Toruń,kujawsko-pomorskie

435 000 zł60 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży 3 pokojowego mieszkania na 1 piętrze o powierzchni 60 m2. Znajduje się ono przy ul. Drzymały, osiedle Podgórz. Mieszkanie dwustronne,środkowe. Balkony wyremontowane, płytki. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Oporówek

Oporówek,kujawsko-pomorskie

58 000 zł1 000 m² 58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż działkę budowlaną zlokalizowaną w miejscowości Oporówek gmina Łabiszyn. Działka przeznaczona pod zabudowę mieszkalną, jednorodzinną. Media prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

799 000 zł145 m² 5 495,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:384 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą domu piętrowego w zabudowie szeregowej, położonego na Osowej Górze. Układ nieruchomości oferuje wiele możliwości aranżacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

280 600 zł52 m² 5 437,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Makler nieruchomości gorąco poleca Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane na III piętrze kamienicy w Centrum Bydgoszczy. To mierzące 46 m2 mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Anna

Toruń,kujawsko-pomorskie

288 990 zł38 m² 7 605 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz niewielkiego mieszkania w dobrej lokalizacji ? Ta oferta jest dla Ciebie. . Biuro pośrednictwa w nieruchomościach falco nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielawy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

294 999 zł37 m² 7 972,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Zapraszam do zapoznania się Z ofertą dostę pną tylko W naszym biurze! Przedmiotem oferty jest przytulne mieszkanie zlokalizowane w kameralnym bloku na Bielawach w bardzo spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

561 200 zł77 m² 7 307,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Modrzewiowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

55 000 zł17 m² 3 331,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:19 m²

House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia ofertę sprzedaży garażu murowanego położonego na Osiedlu Leśnym przy ul. Modrzewiowej. Garaż o powierzchni 16,51 m2 usytuowany jest w pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

517 659 zł62 m² 8 403,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni 61,70m2, na pierwszym piętrze nowo powstałego budynku. Grunwaldzka 25 apartamenty to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 800 zł66 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mapa Nieruchomości prezentuje na wynajem śliczne, duże mieszkanie położone na II piętrze niskiego bloku w Centrum miasta w pobliżu Parku Łokietka. Mieszkanie z klasą, doskonale.