dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 523 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 523 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piskorskiej

Toruń,kujawsko-pomorskie

365 000 zł49 m² 7 494,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

** Mieszkanie 2 pokojowe, dwustronne, ciepłe, jasne po generalnym remoncie o pow. 49 m2, które znajduje się w niskim bloku na 4 piętrze, duża loggia, garaż, idealna lokalizacja ** Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

299 000 zł51 m² 5 862,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż śliczne mieszkanie we Włocławku na osiedlu Południe. Zapraszamy na bezpłatną prezentację. Lokal dwustronny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta skierowana do studentów. Na wynajem umeblowane mieszkanie położone na 2 piętrze niskiego bloku, przy ul. Broniewskiego w Toruniu. Zalety mieszkania: - 2 pokoje z osobną kuchnią, - niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona, Piaski

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

837 000 zł4 204 m² 199,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka na Piaskach o powierzchni ok. 4201 m2 w Bydgoszczy. Działka przeznaczona jest pod zabudowę mieszkalną jednorodzinna według aktualnego mpzp. Zgodnie z planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

322 010 zł44 m² 7 285,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowa Wioska

Nowa Wioska,kujawsko-pomorskie

90 545 zł1 393 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Makler nieruchomości poleca działki o wymiarach: - 1 393 m2 w cenie   m2 w cenie 67 730 - 996 m2 w cenie 64 740 Grunty świetnie położone,w Nowej Wiosce(gmina Nowa Wieś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Jagodowo

Jagodowo,kujawsko-pomorskie

539 000 zł90 m² 5 988,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Zapraszamy do zapoznania się Z ofertą nowoczesnej inwestycji W jagodowie zaledwie kilkanaście minut od bydgoszczy! Jeśli masz dosyć mieszkania w bloku i marzysz o domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 400 zł49 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania położonego przy ul. Słowackiego. Mieszkanie 49m2, dwa oddzielne pokoje, widna kuchnia, łazienka plus toaleta oraz przestronny przedpokój. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

849 000 zł108 m² 7 861,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta sprzedaży dwupoziomowego apartamentu w podbydgoskim Osielsku. To nowe, zamknięte mini-osiedle składające się z 20 apartamentów z miejscami parkingowymi dla gości, z wjazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

595 000 zł94 m² 6 329,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, w budynku z cegły, z 2008r, na terenie prywatnym, z garażem, komórką. Garaż z osobną księgą wieczystą za cenę 59 tys.zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

347 700 zł47 m² 7 397,87 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Makler nieruchomości poleca W poszukiwanej lokalizacji na bydgoskich kapuściskach Mieszkanie jest w pełni umeblowane i składa się z: kuchni wyposażonej w meble, lodówkę, kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

275 000 zł42 m² 6 470,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-3 o powierzchni 42,5 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Szwederowo. W skład mieszkania wchodzi: -pokój 15 m2, -pokój 9 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Miejsce w pokoju wolne od zaraz, ul. Jęczmienna

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 500 zł20 m²

 

Piętro:2/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 500 zł

Mieszkanie 38m2 blisko centrum miasta Mieszkanie w doskonałej lokalizacji w centrum Torunia (ulica Jęczmienna). Mieszkanie w pełni opomiarowane, dlatego płacisz tylko tyle ile zużyjesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kobylarnia

Kobylarnia,kujawsko-pomorskie

999 000 zł198 m² 5 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 140 m²

Przedmiotem oferty jest klimatyczny, przestronny, nowoczesny dom o powierzchni 189 m2, położony na pięknie zagospodarowanej działce 1140 m2 w miejscowości Kobylarnia, gm. Nowa Wieś Wielka. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

8 000 000 zł3 181 m² 2 514,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:6 573 m²

Hala produkcyjna 2431 m2 wraz z częścią biurowa w Toruniu.Hala umiejscowiona jest na działce 6573 m2 Główne atuty nieruchomości: biuro z magazynem Budynek zakład produkcyjny 2431 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

553 664 zł66 m² 8 440 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 65,60m2, na 2 piętrze nowo powstałego budynku. Grunwaldzka apartamenty to 5-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

484 010 zł45 m² 10 656,30 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 45,42m2, na pierwszym piętrze nowo powstałego budynku. Z oddzielną kuchnią i tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Olimpin

Olimpin,kujawsko-pomorskie

227 000 zł3 020 m² 75,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Makler Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nieruchomość gruntową o pow. 3020m zlokalizowaną w miejscowości Olimpin , gm. Nowa Wieś Wielka. Działka ma bezpośredni dostęp do drogi gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

690 000 zł122 m² 5 679,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Biuro Makler poleca! duże mieszkanie/lokal świetne miejsce Przedmiotem oferty jest nieruchomość zlokalizowana w śródmieściu w sąsiedztwie kanału bydgoskiego. Budynek z 1910 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

297 000 zł62 m² 4 829,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Biuro Makler poleca! Gotowe do wprowadzenia - mieszkanie po generalnym remoncie! Przedmiotem oferty jest stylowe i rzadko spotykane mieszkanie zlokalizowane przy jednej z ulic w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

360 000 zł65 m² 5 517,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Biała Posesja ma przyjemność zaprezentować nieruchomość przy ulicy Bernardyńskiej , która stanowi doskonałą ofertę dla inwestorów. Ta nieruchomość jest świetną okazją na stworzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gołębia

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 290 000 zł170 m² 7 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:762 m²

To nie lada gratka, dom z tak dużą działką w tak poszukiwanej lokalizacji Dziś prezentuje Państwu dom zlokalizowany przy Ul Gołębiej na bydgoskim osiedlu Górzyskowo. Dom przeszedł kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

455 000 zł54 m² 8 419,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż mieszkanie w nowym budownictwie w poszukiwanej lokalizacji w Bydgoszczy. Przedmiotem oferty jest nowoczesne lecz przytulne mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

189 000 zł560 m² 337,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler poleca Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 560m ,prąd , woda w drodze.Działka usytuowana w Smukale.Bardzo dobra lokalizacja.Tereny rekreacyjne, spacerowe. Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

679 000 zł57 m² 11 901,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie na prestiżowym osiedlu Czyżkówko. Opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze nowoczesnego, trzypiętrowego bloku oddanego do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

242 000 zł47 m² 5 116,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Makler nieruchomości gorąco poleca Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane na IV piętrze kamienicy w Centrum Bydgoszczy. To mierzące 44 m2 mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dobromierz

Dobromierz,kujawsko-pomorskie

98 000 zł1 100 m² 89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Dobromierz gmina Nowa Wieś Wielka Działka jest wielkości 1100m2, płaska, niezabudowana, wydzielona z dużego areału rolnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

400 000 zł45 m² 8 948,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 44,80m2, na pierwszym piętrze nowo powstałego budynku. Grunwaldzka 25 apartamenty to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

289 000 zł34 m² 8 470,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

**** toruń stawki / 2 pokoje / balkon / stan deweloperski **** oszczędzasz ponad 6000 zł dzięki zwolnieniu z pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na toruńskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

345 700 zł46 m² 7 597,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

469 480 zł43 m² 10 840 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania wykończonego pod klucz? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chodkiewicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biała Posesja Nieruchomości - poleca do wynajęcia komfortowy Apartament o powierzchni 52 m2 w budynku z windą i garażem podziemnym. Ciche, bezpieczne i pięknie doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

433 200 zł56 m² 7 708,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Włocławek,kujawsko-pomorskie

449 000 zł55 m² 8 144,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mapa Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkową Nieruchomość, urządzoną i wykończoną z wysokiej jakości materiałów, o powierzchni 55m2 z dużym, ustawnym balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drzymały

Toruń,kujawsko-pomorskie

509 000 zł62 m² 8 209,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Trzy pokoje W nowym bloku na podgórzu - teren zamknięty - monitorowany Przedstawiam Państwu mieszkanie o powierzchni 62 m2 składające się z: salonu z wyjściem na bardzo duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

149 900 zł1 071 m² 139,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż działkę w Lubiczu Dolnym o powierzchni 1071m2. Są on zlokalizowane w sąsiedztwie terenów zielonych. Dojazd do drogi krajowej nr 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jagodowo

Jagodowo,kujawsko-pomorskie

539 000 zł90 m² 5 988,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

553 510 zł77 m² 7 216,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

243 000 zł39 m² 6 172,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu ogłoszenie dotyczące mieszkania na sprzedaż, znajdującego się na ulicy Gdańskiej w Bydgoszczy. Opis mieszkania: lokalizacja: ulica Gdańska, bydgoszcz Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Czerska

Śliwice,kujawsko-pomorskie

250 000 zł6 600 m² 37,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana w Śliwicach powiat tucholski w województwie kujawsko - pomorskim. Działka numer 38/2 o powierzchni 6600 m2. Oznaczenie gruntów Nieużytek oraz Las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Toruń,kujawsko-pomorskie

499 000 zł93 m² 5 340,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Osiedle Młodych, ul. Kraszewskiego, kamienica, 1 piętro, garaż! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania. Powierzchnia wynosi 93,43 mkw i składają się na nią: 4 pokoje,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij