dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 523 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

12 523 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starodębska

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry. Mieszkanie dostępne od 1.10.2023. Wynajmę wyposażone mieszkanie we Włocławku w Śródmieściu przy ul. Starodębskiej 24a na 3 piętrze z balkonem. Mieszkanie po remoncie. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

800 001 zł97 m² 8 211,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania/domu? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

357 200 zł38 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37,60m2, na 1 piętrze nowo powstałego budynku. Grunwaldzka 25 apartamenty to 5-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

435 000 zł59 m² 7 317,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Szukasz mieszkania z możliwością własnej aranżacji? A może tylko do odświeżenia? Niski blok, 1 piętro? Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania znajdującego się na cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

447 675 zł35 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ugory

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

315 000 zł47 m² 6 716,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Szukasz mieszkania pod inwestycje? A może szukasz mieszkania na parterze w poszukiwanej lokalizacji? Jeśli tak, to zatrzymaj się na chwile, ponieważ ta oferta na pewno Cię zainteresuje!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Toruń,kujawsko-pomorskie

379 000 zł44 m² 8 613,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę 2 pokojowego mieszkania z balkonem zlokalizowanego na Toruńskim Zawiślu (stawki). Cicha i przyjazna dzielnica, stworzona dla osób ceniących sobie spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydygiera

Toruń,kujawsko-pomorskie

269 000 zł39 m² 6 897,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

*** mieszkanie rozkładowe, dwustronne na rubinkowie I, 39 m2, 2 pokoje, osobna kuchnia, balkon, 4 piętro, niski blok 4 piętrowy - rydygiera *** Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania 2 pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Złotoria

Złotoria,kujawsko-pomorskie

699 000 zł160 m² 4 368,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu lewy segment domu na sprzedaż, o powierzchni całkowitej 155m Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bliskość terenów zielonych ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Toruńska

Włocławek,kujawsko-pomorskie

245 000 zł45 m² 5 444,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

2-pokojowe mieszkanie w bloku na 4 piętrze o powierzchni mieszkalnej 45 m2. Rok budowy: 1969 r. Stan: idealny (po generalnym remoncie) Ogrzewanie: miejskie Pomieszczenia: salon - 17 m2 Sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konopnickiej

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

1 600 zł61 m² 26,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przestronne 3-pokojowe mieszkanie w dzielnicy sanatoryjnej Ciechocinka. Blisko do bazy zabiegowej, szkoły, sklepu.Mieszkanie wolne od zaraz. Dla pary pracujacej, rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karolewska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

493 929 zł64 m² 7 690 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Symbol 71 Przedstawione zdjęcia stanowią wyłącznie przykładową wizualizację gotowego projektu. Opis mieszkania: - 2 pokojowe mieszkanie na 2 piętrze 2 piętrowego bloku - powierzchnia 64,23 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Młyniec Pierwszy

Młyniec Pierwszy,kujawsko-pomorskie

220 000 zł22 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka, po rekultywacji żwirowni. Na powrót przekształcana na rolą. Według wstępnych ustaleń można zainstalować tam farmę fotowoltaiczną i podłączyć ją do sieci energetycznej. Koszt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Okole

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

364 000 zł43 m² 8 445,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie na Okolu w nowym zrewitalizowanym budynku.Okolica idealna centrum miasta w niedalekiej odległości. Mieszkanie o powierzchni 43 m składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

558 000 zł46 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: nowoczesna inwestycja w samym centrum Bydgoszczy. Teren zamknięty, oddzielony od zgiełku miasta. Nieruchomość usytuowana na pierwszym piętrze w budynku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Focha

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wynajem Wyremontowane i ładnie urządzone mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji w sąsiedztwie ulicy Focha, wyspy Młyńskiej i Opery Nova. Ma ok. 40 m2 powierzchni, 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

314 900 zł47 m² 6 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze czteropiętrowego bloku na Szwederowie. W okolicy sporo sklepów, punkty usługowe, niedaleko szkoła podstawowa oraz przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

396 045 zł41 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferuję Państwu mieszkanie o powierzchni 40,62 m2 (powierzchnia ścian działowych możliwa do demontażu 1,18 m2). Mieszkanie w stanie deweloperskim na Osiedlu jar w Toruniu znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

399 302 zł38 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferuję Państwu mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 37,67 m2 (powierzchnia ścian działowych możliwa do demontażu 1,03 m2). Mieszkanie w stanie deweloperskim na Osiedlu jar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

379 000 zł57 m² 6 698,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Agencja Nieruchomości Prestige Polecam na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w nowszym budownictwie w dogodnej lokalizacji na Szwederowie. Mieszkanie z dwustronną wystawą okien - wschód -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Prądocin

Prądocin,kujawsko-pomorskie

350 000 zł53 m² 6 650,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesny apartament na nowym osiedlu w podbydgoskim Prądocinie , w gminie Nowa Wieś Wielka, świetnie skomunikowanym zarówno z Bydgoszczą jak i Inowrocławiem. Bardzo dobry dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Szosa Chełmińska

Toruń,kujawsko-pomorskie

615 000 zł59 m² 10 407,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Duży balkon, miejsce w hali garażowej i nowoczesny design to dopiero początek! Nieruchomość złożona z: salon 18,36 m.kw aneks kuchenny 5,3 m.kw korytarz 7,36 m.kw łazienka 5,32 m.kw pokój 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Świecie,kujawsko-pomorskie

225 000 zł46 m² 4 907,31 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego mieszkania o powierzchni całkowitej 45.85 m2, zlokalizowanego przy ulicy Wojska Polskiego w bliskim sąsiedztwie licznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

870 000 zł176 m² 4 943,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 402 m²

Wyłącznie W naszym biurze. Nieruchomość nad jeziorem Długim (jezioro ok.231 ha). To wolnostojący dom wraz z piękną dużą zagospodarowaną działką w gm. Izbica Kujawska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stawisińskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

499 000 zł73 m² 6 850,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Czteropokojowe mieszkanie na Skarpie 72m2 ulica Stawisińskiego Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica dobra ekspozycja na strony świata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Długa

Górsk,kujawsko-pomorskie

125 500 zł1 206 m² 104,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry Państwu. Mam do zaoferowania działki budowlane zlokalizowane w znanej podtoruńskiej miejscowości o nazwie Górsk. Miejscowość graniczy z drogą krajową nr 80 łączącą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

310 000 zł42 m² 7 380,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Biała Posesja przedstawia przytulne mieszkanie na osiedlu Wyżyny, przy ul. Glinki w Bydgoszczy. Lokal o pow. 42 m2 mieści się na 1 piętrze - to typowy układ szczeciński. Na nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Fordońska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 200 zł18 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam do zaoferowania bardzo ładną kawalerkę do wynajęcia o powierzchni18m2, położoną na 4 piętrze w bloku. Mieszkanie jest niewielkie, ale jest niezwykle przytulne i idealnie dostosowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

497 700 zł56 m² 8 868,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 850 zł42 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję dwupokojowe mieszkanie na wynajem na zamkniętym osiedlu Jakubskie Przedmieście. Atutem mieszkania jest nie tylko świetna lokalizacja blisko Starówki, ale i przestrzenny, bardzo funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Prądocin

Prądocin,kujawsko-pomorskie

330 700 zł57 m² 5 842,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Makler poleca mieszkanie w stanie deweloperskim usytuowane na drugim piętrze w nowoczesnym kompleksie kameralnych apartamentowców z 2022roku. Teren zamknięty w otoczeniu lasu.