dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty wynajmu nieruchomości

1 856 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 856 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 300 zł33 m² 39,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości bemo przedstawia Państwu 1-pokojowe, słoneczne mieszkanie na wynajem o powierzchni 33m2 usytuowane na 4 piętrze w bloku 4-piętrowym. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz

Toruń,kujawsko-pomorskie

45 zł/m²16 m² 720 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokal na wynajem os. Bielawy! *** tylko U nas *** Przedstawiamy ofertę lokalu na wynajem o powierzchni 16 m2 w cenie 72 0 zł netto/ m-c. Lokal dostępny od zaraz. Dostępne są także lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Brodnica

Brodnica,kujawsko-pomorskie

1 500 zł47 m² 31,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokal znajduje się na 2 piętrze i składa się z 3 pokoi, przedpokoju, łazienki z wc. Przynależna jest także piwnica. Mieszkanie dostępne od marca 2026. Czynsz do zarządcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chołoniewskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 500 zł73 m² 47,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do wynajmu eleganckiego i komfortowego trzypokojowego mieszkania o powierzchni 73 m2, wraz z komórką lokatorską, znajdującego się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mieszka I

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje do wynajęcia wyjątkowe, nowe mieszkanie zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Mieszka I. Oferta skierowana jest do osób, które cenią wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Gromady Grudziąż

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

3 500 zł160 m² 21,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:291 m²

Oferta wynajmu domu - grudziądz, ul. Gromady Grudziąż Przedstawiam komfortowy, przestronny dom na wynajem, położony w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej części Grudziądza - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

20 000 zł1 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na wynajem hala magazynowo-produkcyjna o pow. 1000 m2 zlokalizowana na Czyżkówku. Budynek o konstrukcji stalowej, ogrzewany nagrzewnicami, z wydzielonymi pomieszczeniami socjalnymi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Mikołaja z Ryńska

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

31,40 zł/m²86 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro nieruchomości Natalia Lamkowska oferuje do wynajęcia lokal o pow. 86 m2 zlokalizowany na parterze przy ul Mikołaja z Ryńska 2 w Grudziądzu. Obiekt doskonale zlokalizowany na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 900 zł67 m² 28,36 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferuję na wynajem bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 67 m , położone na 3. piętrze w dzielnicy Szwederowo. Szczegóły: 2 pokoje powierzchnia: 67 m piętro: 3 Koszty: 1900 zł -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 000 zł24 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Grudziądz Mniszek - oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie o pow. 24m2 położone na trzecim piętrze w bloku. Mieszkanie składa się z 1 pokoju z aneksem kuchennym, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

2 750 zł140 m² 19,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:204 m²

Wynajmę dom w zabudowie szeregowej na Os. Cegielnia w Inowrocławiu. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze nieruchomości. Dom jest w pełni wyposażony w sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Płocka

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 000 zł37 m² 27,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,00 mkw, położone na parterze bloku 4-piętrowego, wybudowanego z cegły, przy ul. Płockiej we Włocławku - duży pokój otwarty na kuchnię, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

33,64 zł/m²55 m² 1 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy (55m2) na pierwszym piętrze bloku w ścisłym centrum Bydgoszczy. Lokal usytuowany w zadbanym budynku usługowo-biurowym z 2000 r. (bez windy). Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przybory

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 400 zł50 m² 28,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie 2 pokojowe - Fordon, ul. Przybory. Mieszkanie o pow. 49 m2, czyste, zadbane, w pełni wyposażone - położone na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ziębia

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 850 zł36 m² 51,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 36 m2, ul. Ziębia, oś Południe, w bloku 4 piętrowym,3 piętro, salon z aneksem kuchennym i sypialnia. Umeblowane.(meble, telewizor), kuchnia w zabudowie. Posiadam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 300 zł55 m² 41,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni ok 55m 2 , składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, jadalnią i wyjściem na duży taras, - dwóch sypialni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gałczyńskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 300 zł46 m² 49,46 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukacie miejsca, które od progu przywita Was domowym ciepłem, a jednocześnie zapewni pełną wygodę Waszej rodzinie? Zapraszam do wynajęcia wyjątkowego mieszkania przy ul. Gałczyńskiego 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Waryńskiego

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 600 zł48 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny Lokalizacja: grudziądz, ul. Waryńskiego, domek wielorodzinny, 1. piętro Powierzchnia: 48 m Układ mieszkania: salon z aneksem kuchennym, sypialnia Ogrzewanie: gazowe +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 650 zł39 m² 67,95 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na osiedlu Industria przy ul. Pomorskiej 85 w Bydgoszczy. Nieruchomości: powierzchnia 38,7 m2. Piętro 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36 m , z balkonem (4,5 m ), zlokalizowane przy ulicy Zaświat 5. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Burhardta

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 500 zł56 m² 44,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Toruń, podgórz, ul. Burhardta. Do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe na toruńskim Podgórzu - Osiedle Zielone, 5 minut autem od Starego Miasta. :Gdzie: mieszkanie mieści się w bloku z 2009 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Donimirskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 000 zł79 m² 25,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu niezwykle komfortowego mieszkania na osiedlu Rubinkowo I Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni ok 79m 2 , składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 300 zł25 m² 90,27 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia piękne mieszkanie z klimatyzacją na Osiedlu Leśnym w nowopowstałym bloku. Poszukiwana lokalizacja! Na 5 piętrze z balkonem. Mieszkanie pięknie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 11 Listopada

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 550 zł38 m² 40,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do wynajmu 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38m składające się z salonu, oddzielnej kuchni , p.pokoju, łazienki z wc wyposażonej w prysznic. Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reja

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 000 zł44 m² 22,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43,70 mkw, położone na parterze bloku 4-pietrowego, przy ulicy Reja, w Centrum Włocławka , z dużym balkonem, ładnie wykończone: okna pcw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sułkowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 400 zł56 m² 42,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świetna lokalizacja - ul. Józefa Sułkowskiego- blisko centrum Na wynajem w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 56,3 m , położone na 1. piętrze w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Akademicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 000 zł40 m² 50,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bydgoszcz, nowy Fordon, osiedle Akademickie, ul. Akademicka 8a. Zależy Ci na mieszkaniu zlokalizowanym w nowej inwestycji, w niedalekiej odległości od Politechniki Bydgoskiej? Świetnie, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Połczyńska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 990 zł38 m² 52,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie w biurze Atlantis Nieruchomości Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kompaktowego mieszkania 2 pokojowego, położonego w bloku przy ul. Połczyńskiej (bartodzieje).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piskorskiej

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 700 zł37 m² 46,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! do wynajęcia - 2 pokoje w bloku 4 piętrowym , ulica Piskorskiej, w środku osiedla z dala od hałasu ulicznego, blisko rynek, szkoły, przedszkola, sklepy itp. Blok otoczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Franciszkańska

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 100 zł24 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezczynszowa, mała ale świetnie zaaranżowana z funkcjonalnym wnętrzem kawalerka na Starówce przy ul. Franciszkańskiej 20 - powierzchnia mieszkania niecałe 15 m2. Mieszkanie jednopokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

4 800 zł110 m² 43,64 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości makler oferuje na wynajem komfortową, w pełni umeblowaną część domu jednorodzinnego - parter o powierzchni 110 m , zlokalizowany w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy

Lipno,kujawsko-pomorskie

33,33 zł/m²90 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*** Lokal handlowy ok. 90 m2 położony w centrum miasta Lipna *** Przedstawiamy ofertę wynajmu lokalu o powierzchni handlowej 90 m2 * położony na parterze * składa się z 3 pomieszczeń *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie w pobliżu toruńskiej Starówki - w nowoczesnym bloku wielorodzinnym usytuowanym przy ulicy pck 3. Do mieszkania przypisane jest miejsce parkingowe zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasztanowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 900 zł56 m² 33,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,66 m , położone przy ul. Kasztanowej 45 w Bydgoszczy w spokojnej okolicy (osiedle Leśne). Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Dworcowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

30,82 zł/m²159 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości makler ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę najmu przestronnego lokalu biurowego o powierzchni 160 m , usytuowanego na 1. piętrze stylowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śniadeckich

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 200 zł39 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

**najem okazjonalny! Dostępne od 01.02.2026r.** Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Strzemięcin - ul. Śniadeckich, grudziądz Biuro Nieruchomości Lamkowska prezentuje atrakcyjne,.