dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty wynajmu nieruchomości

1 856 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 856 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 700 zł48 m² 35,05 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2-pokojowe mieszkanie | 48,5 m | Fordon os. Tatrzańskie | II piętro Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m , zlokalizowane na II piętrze w bloku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Gorąca oferta. Na wynajem dwupokojowe mieszkanie 56m2 z balkonem mieszczące się na pierwszym piętrze odrestaurowanej kamienicy przy ul. Dworcowej w Bydgoszczy. Mieszkanie przeszło generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

55 zł/m²80 m² 4 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Funkcjonalnie zaprojektowany lokal użytkowy z przeznaczeniem na dowolny rodzaj działalności - położony na parterze w nowym biurowcu na bydgoskim Czyżkówku. Otwarta przestrzeń daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kozietulskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 400 zł36 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajem komfortowe, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w kameralnym, nowoczesnym budynku przy ul. Kozietulskiego 3a. Budynek mieści jedynie 4 lokale, co zapewnia ciszę, prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 120 zł10 m²

 

Piętro:-

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 120 zł

Wynajmę pokój jednoosobowy Bartodzieje, ul. Powstańców Wielkopolskich 51 Do wynajęcia przytulny pokój jednoosobowy w mieszkaniu 3-pokojowym, położonym w świetnej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pomorska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie- osiedle Industria, ul. Pomorska 81, bydgoszcz. Do wynajęcia pięknie urządzone, jasne mieszkanie na prestiżowym osiedlu Industria przy ul. Pomorskiej 81 w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

5 500 zł180 m² 30,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:179 m²

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu eleganckiego domu w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 180 m2 (powierzchni całkowitej 257,10 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wielorybia

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 300 zł35 m² 36,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu mieszkania zlokalizowanego w Bydgoszczy, na Osowej Górze, przy ul. Wielorybiej. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w niskim bloku bez windy. Na 35 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

29,46 zł/m²129 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia elegancki, przestronny lokal biurowy o powierzchni 129 m2, usytuowany na 1 piętrze w eleganckiej kamienicy znajdującej się w pobliżu jednej z głównych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 000 zł67 m² 44,78 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta specjalna - tylko W naszym biurze! Gotowe do wprowadzenia mieszkanie w świetnej lokalizacji - Wyżyny, ul. Ogrody Oferujemy Państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tczewska

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 600 zł32 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Grudziądz Tarpno ul.Tczewska - oferujemy Państwu do wynajęcia ładne, słoneczne i nowoczesne mieszkanie o pow. 32m2 położone na piętrze w wieżowcu. Mieszkanie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe, na parterze przy ul. 4 pory Roku. Nowoczesne osiedle, bliskość lasu i udogodnień miasta to zalety tej lokalizacji. Główne atuty mieszkania: * nowe, wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

32,84 zł/m²67 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy na Osowej Górze. Nieruchomość o powierzchni 67 m2, usytuowana na parterze bloku, składa się z dużej sali, obecnie przedzielonej na 2 części ścianką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bema

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 350 zł29 m² 47,20 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od marca kawlerkę z balkonem - ul. Bema 20 - centrum. - bardzo dobry dojazd do umk. Atuty: - mieszkanie umeblowane (brak biurka widocznego na zdjęciach) - funkcjonalne zaaranżowane wnetrze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bema

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 200 zł38 m² 31,83 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - ul. Bema 18 - centrum - Targowisko - bardzo dobry dojazd do umk. Atuty: - mieszkanie umeblowane - możliwość doposażenia w pralkę, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szarych Szeregów

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

1 400 zł49 m² 28,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie w bloku przy ul. Szarych Szeregów, os. Rąbin w Inowrocławiu. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze nieruchomości. Dwustronny lokal znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Seminaryjna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 900 zł21 m² 90,48 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka, w dogodnej lokalizacji, blisko Centrum! Oferujemy do wynajęcia komfortową i przytulną kawalerkę o powierzchni 25 m , położoną na pierwszym piętrze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. 3 Maja

Włocławek,kujawsko-pomorskie

20,83 zł/m²60 m² 1 250 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na wynajem - lokal handlowy/usługowy lub biurowy w sercu Włocławka pod adresem doskonale rozpoznawalnym przez wszystkich Włocławian - 3-go Maja 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Bolesława Krzywoustego

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

1 400 zł47 m²

 

Piętro:1/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:3 000 zł

mieszkanie na wynajem okazjonalny. zapraszam na prezentacje i omówienie szczegółów

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bartkiewiczówny

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę wynajmu mieszkania przy ul. Bartkiewiczówny 93a w Toruniu. Świetna okolica- blisko przystanki komunikacji miejskiej, tuż za rogiem Biedronka, restauracje, kompleks sportowy (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mariacka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 500 zł69 m² 36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszam do wynajęcia trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego na osiedlu Szwederowo, przy ulicy Mariackiej. To komfortowe lokum znajduje się na drugim piętrze eleganckiego budynku z 2007.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Piskorskiej

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 500 zł24 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Dzień dobry ;) Szukasz mieszkania, które nie wymaga absolutnie żadnego wkładu finansowego? Cenisz sobie spokój, ciszę i świetnie skomunikowaną okolicę? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

38,33 zł/m²60 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

House Team Nieruchomości i Finanse oferuje na wynajem samodzielny pawilon handlowo-usługowy w centrum bydgoskiego osiedla Szwederowo. Lokal o metrażu 60 m2 składa się z: - sali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zbożowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem o powierzchni 50 m znajduje się na parterze. Składa się z dwóch pokoi, aneksu kuchennego oraz łazienki. Wyposażone jest w lodówkę, kuchenkę i piekarnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 600 zł44 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu mieszkania 3 pokojowego na idealnym 1 piętrze niskiego bloku tuż obok umk ul.Reja. Mieszkanie 44m2 składa się z 3 w pełni rozkładowych pokoi, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Brodnica

Brodnica,kujawsko-pomorskie

950 zł63 m² 15,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Brodnica wyjątkowe mieszkanie na wynajem w samym centrum machdom invest nieruchomości Jeśli marzysz o mieszkaniu, które łączy komfort, przestrzeń i niepowtarzalny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Walecznych

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 450 zł30 m² 48,58 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukacie kompaktowego, funkcjonalnego mieszkania, które sprawdzi się jako wspólna przestrzeń do życia, ta oferta może być idealnym wyborem. Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 29,85.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Grębocin,kujawsko-pomorskie

27,27 zł/m²110 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiam ofertę wynajęcia lokalu 110m2 (cały dom jednorodzinny - stan prawny - budynek garażowy) w Grębocinie, na osiedlu domków jednorodzinnych. Lokal dwukondygnacyjny mieszczący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

80 zł/m²149 m² 11 907 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowy lokal usługowy w prestiżowej lokalizacji - w budynku o zachwycającej architekturze i niepowtarzalnym designie, przy ul. Grunwaldzkiej 25. Szukasz miejsca, które podkreśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Poznańska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 400 zł37 m² 64,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania w samym sercu miejskiego życia? Kochasz zgiełk miasta, spontaniczne wyjścia na kolację, szybkie zakupy i poranną kawę na mieście ? To miejsce jest dla Ciebie. Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Dobrcz

Dobrcz,kujawsko-pomorskie

4 500 zł270 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na wynajem lokal Użytkowy - usługowo magazynowy dwupiętrowy o powierzchni 270 m2 w m. Dobrcz. Oferta wyłącznie w naszym biurze Na wynajem lokal użytkowy o łącznej powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 500 zł57 m² 43,86 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe, na III piętrze przy ul. Batorego. Nowoczesny budynek, miejsce garażowe, widok na zieleń to zalety tej lokalizacji. Idealne dla pary, klienta biznesowego, osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 700 zł60 m² 28,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Słoneczne mieszkanie wynajem 3 pokoje Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 3-pokojowego mieszkania o pow. 60 m2 zlokalizowanego przy ul. Łyskowskiego 19 w Toruniu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Dworcowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

30,31 zł/m²160 m² 4 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości makler ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę najmu przestronnego lokalu biurowego o powierzchni 160 m , usytuowanego na 1. piętrze stylowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

52 zł/m²14 m² 728 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

***lokal do wynajęcia W centrum miasta*** - idealna lokalizacja na twoj lokal biurowy bądź usługowy Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska posiada w swojej ofercie do wynajęcia 4 lokale biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmińska

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 300 zł36 m² 36,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta wynajmu mieszkania - Grudziądz, ul. Chełmińska 180 Biuro Nieruchomości Lamkowska z przyjemnością prezentuje ofertę wynajmu świeżo wyremontowanego mieszkania o wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tczewska

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 500 zł60 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta wynajmu mieszkania - Tarpno, ul. Tczewska Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego mieszkania o powierzchni 60 m , zlokalizowanego na 1 piętrze domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 900 zł48 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne M-3 w Fordonie. Mieszkanie pow. 48 m2, usytuowane na 1 piętrze w nowym bloku z windą, składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Rusa

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 200 zł26 m² 46,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam kawalerkę na osiedlu Chełmińskie Przedmieście na ul. Rusa o powierzchni 25,66m2. Mieszkanie zlokalizowane jest w bloku na trzecim piętrze. Składa się z pokoju (15)m2, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 850 zł48 m² 38,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Urokliwe 2-pokojowe mieszkanie dla pary | Wilczak | Blisko Kanału Bydgoskiego Oferujemy na wynajem przytulne, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe, położone na parterze przy ul. Chłodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 400 zł45 m² 31,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowy lokal mieszkalny położony na pierwszym piętrze przeznaczony dla maksymalnie dwóch osób składający się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki i dużego pokoju.