dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty wynajmu nieruchomości

1 856 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 856 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wyjątkowa oferta na wynajem - 2-pokojowe mieszkanie W odrestaurowanej kamienicy Na wynajem komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Szosa Okrężna

Toruń,kujawsko-pomorskie

900 zł7 m²

 

Piętro:parter/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 300 zł

Pokój w wysokim standardzie blisko umk i Plazy. Średio- i długoterminowo. Wynajmę bezpośrednio (bez prowizji!) słoneczny, zamykany na klucz pokój w świeżo wyremontowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Myślęcinek,kujawsko-pomorskie

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy Osiedla Dream Park Osielsko, tuż przy lesie, w pobliżu Myślęcinka. -Bezpośrednie sąsiedztwo lasu -blisko Leśnego Parku Kultury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Wybickiego

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

10 zł/m²175 m² 1 920 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal usługowo biurowy o powierzchni 174,59 m , położony na parterze budynku przy ul. Wybickiego 30 w Grudziądzu. Lokal do remontu możliwość pełnej aranżacji pod własne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 000 zł51 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biała Posesja Nieruchomości oferuje mieszkanie na wynajem w topowej lokalizacji na mapie Bydgoszczy. Cicha i spokojna okolica Osiedla Leśnego otoczona zielenią, pozwala na bliski kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Błażka

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

1 500 zł48 m² 30,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje Wynajem Rąbin z Wyposażeniem informacje ogólne: mieszkanie na wynajem. Rynek wtórny, jednopoziomowe. Typ 3 pokoje. Standard wykończenia: dobry. Dostępne od zaraz. Forma prawna odrębna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kordeckiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 500 zł135 m² 25,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Na wynajem wyjątkowe mieszkanie 135 m w kamienicy Centrum Bydgoszczy Idealne na biuro, kancelarię lub dla konesera pięknych wnętrz Przedstawiam Państwu przestronne, stylowe mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 990 zł80 m² 37,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia: 3-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe | ogród | miejsce postojowe Do wynajęcia dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe , gotowe do wprowadzenia od zaraz. Nieruchomość idealna dla pary, rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Jana III Sobieskiego

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

34,71 zł/m²72 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowo-handlowy o łącznej powierzchni ponad 72 m2, zlokalizowany w parterowym budynku na dynamicznie rozwijającym się osiedlu Rządz w Grudziądzu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dworcowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 700 zł29 m² 58,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 29 m z dużym balkonem ul. Dworcowa 86, bydgoszcz Do wynajęcia komfortowa kawalerka o powierzchni 29 m , położona na 1. piętrze w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Dworcowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

43,82 zł/m²25 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal o powierzchni 25,5 m , położony w ścisłym centrum Bydgoszczy. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze oficyny w odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka usytuowana na 1 piętrze w ogrodzonym apartamentowcu na Jakubskim Przedmieściu. Na ogólną powierzchnię równą 30m2 składa się: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojska Polskiego

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 500 zł56 m² 26,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oryginalnie pomyślane, przestrzenne, jasne mieszkanie o powierzchni 56,28 mkw + komórka lokatorska 6,30 mkw, w którym przedpokój płynnie łączy się z jadalnią i dalej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

2 000 zł40 m² 49,47 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wymagany najem okazjonalny przez Notariusza. Klucze w biurze. Najem długoterminowy - minimum rok czasu. Prestige Nieruchomości prezentuje wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 40,43 m2, znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żurawinowa

Niemcz,kujawsko-pomorskie

2 800 zł64 m² 43,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do wynajmu przestronnego i eleganckiego mieszkania trzypokojowego o powierzchni 64,06 m2, znajdującego się w Niemczu przy ul. Żurawinowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karłowicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

4 500 zł146 m² 30,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie w biurze Atlantis Nieruchomości Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, przestronnego apartamentu na wynajem, położonego w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bartkiewiczówny

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 600 zł53 m² 30,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne, jasne mieszkanie z balkonem przy Bartkiewiczówny - wolne od zaraz! Oferta wyłącznie w biurze "rodzinne Nieruchomości" Posiadamy do wynajęcia 53 metrowe mieszkanie położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 900 zł20 m² 95 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Makler zaprasza serdecznie! Oferta dostępna tylko w biurze Makler Wygodna kawalerka w nowym bloku renomowanej inwestycji Industria. Budynek na zadbanym terenie w doskonale skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 700 zł52 m² 51,92 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie (pow. 52 m2) na drugim piętrze w bloku z windą (2023 r.) na bydgoskich Kapuściskach. Atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie w nowy bloku z 2023 r. z windą. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Grudziądzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

45,01 zł/m²65 m² 2 930 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Funkcjonalnie zaprojektowany lokal użytkowy z przeznaczeniem na dowolny rodzaj działalności - położony na drugim piętrze w nowym biurowcu w ścisłym centrum miasta. Otwarta przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

60 zł/m²101 m² 6 066 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Funkcjonalnie zaprojektowany lokal użytkowy z przeznaczeniem na dowolny rodzaj działalności - położony na pierwszym piętrze w biurowcu na bydgoskich Bielawach. Lokal stanowi otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Planty

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 500 zł42 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę atrakcyjną dużą kawalerkę w dobrej lokalizacji, na 1-wszym piętrze. Mieszkanie jest po remocie, z nowymi meblami kuchennymi i pokojowymi. Do mieszkania przynależy duża piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Orla

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 44 m z ogromnym balkonem Perłowa Dolina, ul. Orla 47i, bydgoszcz Do wynajęcia komfortowe i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 200 zł48 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem dostępne od zaraz! Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska posiada w swojej ofercie do wynajęcia mieszkanie o pow. 48 m2 usytuowane na 3-cim piętrze w bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 650 zł42 m² 38,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Osiedle leśne, duża kawalerka, ok. 37M2, II piętro, blok, blisko myślęcinek Tym razem oferujemy na wynajem wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 36,5 m2 usytuowane w bloku z lat 60 na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 850 zł42 m² 44,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , usytuowane na pierwszym piętrze w bloku na bydgoskim osiedlu Osowa Góra. Lokal jest funkcjonalnie zaprojektowany i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Długa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

100 zł/m²15 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do zaoferowania posiadamy wyposażone biura o powierzchni między 15 a 60 m2 , położone na 1 i 2 piętrze przy ul. Długiej w Bydgoszczy. Wolne od zaraz! Właściciel oferuje elastyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jasna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajmu zupełnie nowego, dwupokojowego apartamentu, zlokalizowanego blisko centrum na ul. Jasnej. Mieszkanie o powierzchni ok. 30m2 jest położone na 1 piętrze 4 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 200 zł69 m² 31,88 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Wyjątkowe mieszkanie 69 m po kapitalnym remoncie 3 pokoje, centrum Torunia Na wynajem oferowane jest przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 69 m , położone na 9. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 820 zł36 m² 51,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Makler oferuje na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m na osiedlu Błonie w Bydgoszczy. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, jest nieumeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

30,19 zł/m²159 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości makler ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę najmu przestronnego lokalu biurowego o powierzchni 160 m , usytuowanego na 1. piętrze stylowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 20 Stycznia 1920 r.

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia mieszkania zlokalizowanego w Bydgoskiej Dzielnicy Muzycznej. Mieszkanie o powierzchni ok. 30 m2 zlokalizowane jest na 1 piętrze oficyny odrestaurowanej kamienicy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

43 623 zł2 029 m² 21,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 741 m²

Ogłoszenie Wynajmu Hali Magazynowej Wysokiego Składowania! **lokalizacja:** Ulica Jeziorna, grudziądz, województwo kujawsko-pomorskie. **opis nieruchomości:** Oferujemy do wynajęcia nowoczesną halę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Kościuszki

Toruń,kujawsko-pomorskie

210 zł23 m² 9,13 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wynajem Mieszkanie Na doby Pokój 2 łóżka Kuchnia Łazienka Umeblowane Wyposażone 3 osoby maksymalnie Minimum 2 doby Cena podana ( doba od osoby ) Telefon:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czarnieckiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 300 zł29 m² 45,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Kawalerka gotowa do wprowadzenia W świetnej lokalizacji - wilczak, ulica czarnieckiego Oferujemy Państwu na wynajem mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Czarnieckiego. Lokalizacja idealna dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny

Grudziądz,kujawsko-pomorskie