dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty wynajmu nieruchomości

1 856 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 856 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gagarina

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 300 zł31 m² 41,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko w Copernicus Nieruchomości. Do wynajęcia zadbane mieszkane na pierwszym piętrze w niskim bloku przy ulicy Gagarina w Toruniu. Blok w bliskim sąsiedztwie rektoratu umk. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 500 zł70 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko u Nas w biurze! Oferta na wyłączność! Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 70 m2 w niskim bloku na osiedlu Koniuchy. Lokal mieszkalny z wieloma udogodnieniami dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Maciaszka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 110 zł90 m² 34,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Makler Nieruchomości oferuje na wynajem wolnostojący dom jako kwatery dla pracowników. Dom o powierzchni 90m2 jest usytuowany na górnym Miedzyniu, przy ulicy Maciaszka. Do użytku 3 pokoje na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Solec Kujawski

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

1 600 zł47 m² 34,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie mieści się na 2 piętrze 2 piętrowego budynku, z którego rozpościera się widok nad domkami jednorodzinnymi. Funkcjonalny układ, na który składają się 2 pokoje, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 300 zł25 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa oferta na wynajem. Świeżo wyremontowane kawalerka z antresolą na 2. piętrze odnowionej kamienicy w świetnej lokalizacji w Śródmieściu, blisko Dworca Głównego pkp. Całkowity.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 400 zł31 m² 45,16 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Gorąco polecam do wynajęcia wygodną kawalerkę na Wyżynach. Mieszkanie jest w pełni wyposażone w meble i sprzęt agd. Niezależna kuchnia z lodówką, piekarnikiem, płytą gazową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 100 zł35 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Makler Nieruchomości poleca Państwu do najmu mieszkanie usytuowane na II piętrze w 4 piętrowym budynku z windą na osiedlu Szwederowo. Teren wokół budynku ogrodzony, wjazd ze szlabanem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

4 900 zł96 m² 51,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 96m2- 4 pokoje, 2 łazienki, oddzielna kuchnia, loggia, balkon, piwnica, miejsce postojowe W garażu podziemnym + miejsce postojowe na terenie posesji + cotygodniowy serwis sprzątający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 380 zł37 m² 37,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania przy ulicy Krasińskiego, na Bydgoskim Przedmieściu. Spacerek do uczelni umk zajmuje ok 15 min, na Starówkę - 2 przystanki tramwajem lub 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sowińskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

40,83 zł/m²60 m² 2 450 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl wysoki standard! atrakcyjna cena! tylko 2450 zł brutto! lokal bezczynszowy! Brak dodatkowego czynszu administracyjnego! bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesława Chrobrego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 550 zł37 m² 41,89 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne mieszkanie 37 m2, na I piętrze, wyjątkowa lokalizacja, doskonale skomunikowana. W sąsiedztwie z centrum, ok. 20 minut pieszo na Starówkę. Przy budynku znajduje się przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

5 510 zł200 m² 27,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:520 m²

Makler nieruchomości poleca na wynajem funkcjonalny, całkowicie odnowiony dom wolnostojący położony na osiedlu Błonie. Przestronny budynek o powierzchni ok. 200 m2 to propozycja na prowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

3 500 zł98 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Bydgoskie Przedmieście Toruń 98 m2 wysoki standard. Kamienica z ogrodem, miejscem parkingowym, strychem. Duży balkon od strony ogrodu. Mieszkanie ciepłe, ogrzewanie gazowe, własny piec,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Browarna

Toruń,kujawsko-pomorskie

38,60 zł/m²57 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

***** piętro W kamienicy do wynajmu ***** Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu piętra zabytkowej kamienicy w atrakcyjnej części toruńskiego Starego Miasta. Lokal: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 200 zł40 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 40m2 na parterze Krasińskiego z parkingiem dla mieszkańców Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

84,91 zł/m²11 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal biurowy na 2 piętrze - 10,5 m2 - z wydzielonym miejscem na poczekalnię Główne atuty nieruchomości: lokalizacja w ruchliwym miejscu lokalizacja w sąsiedztwie biur/sklepów dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Plac Kolanowszczyzna

Włocławek,kujawsko-pomorskie

620 zł20 m²

 

Piętro:4/9

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:920 zł

Wynajmę pokoj jednoosobowy 20m2 z balkonem w mieszkaniu 3 pokojowym. W mieszkaniu kuchnia w pelni umeblowana, kuchnia gazowa z piekarnikiem elektrycznym, lodowka, w lazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wolna od zaraz Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 100 zł21 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości Nordhaus oferuje na wynajem wyjątkowe mieszkanie w samym centrum miasta w bloku na parterze. Mieszkanie umeblowane i całkowicie wyposażone. Nieruchomość po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Browarna

Toruń,kujawsko-pomorskie

41,51 zł/m²53 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

***** parter kamienicy do wynajmu ***** Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu części kamienicy w zabytkowej położonej w atrakcyjnej części Starego Miasta przy ul. Browarnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 zł47 m² 31,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Makler Nieruchomości poleca do wynajmu 3-pokojowe mieszkanie 47 m2 na Bielawach: lokal mieszkalny składa się z: - trzech pokoi, (jeden przejściowy) - oddzielnej kuchni z oknem, - łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warmińskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 850 zł48 m² 39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klucze W biurze - zapraszam na prezentację W dowolnym momencie! Przedstawiam Państwu mieszkanie 2-pokojowe w kamienicy o powierzchni 47,92 m2 w samym sercu Bydgoszczy - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż wolny od zaraz, ul. Wiązowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

350 zł15 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem garaż w ciągu garaży przy ulicy Wiązowej 23. Garaż zamykany bramą wjazdową na pilota oraz trzema zamkami w drzwiach opuszczanych. Garaż oświetlony, z oknami. Wjazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Ludwikowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

30 zł/m²25 m² 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA wynajem: klimatyzowane biuro 25m2 na drugim piętrze budynku przy ulicy Ludwikowo 7/201 w Bydgoszczy. Parking na terenie biurowca na kilkanaście samochodów. Teren ogrodzony, kontrola dostępu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

750 zł18 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem najmu jest pokój w domku jednorodzinnym na Czyżkówku. Lokalizacja - To cicha i spokojna okolica ciesząca się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów. Położona wśród licznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

3 500 zł103 m² 33,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Zapraszamy! Nowo oddany do użytku dom 4 pokoje, garaż, pompa ciepła do wynajęcia w Głogowie. Wodociąg gminny, kanalizacja. Działka 800m2. Garaż w bryle budynku. Umeblowana kuchnia, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Powstańców Śląskich

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

700 zł12 m²

 

Piętro:4/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 500 zł

Wynajmę pokój blisko centrum w dobrze skomunikowanym punkcie miasta. W pobliżu CM umk, ukw, szpital Jurasza, wojewódzki Szpital Dziecięcy, bardzo blisko przystanki autobusowe i tramwajowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 700 zł53 m² 32,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Makler nieruchomości poleca Państwu bardzo ustawne mieszkanie usytuowane na IV piętrze czteropiętrowego bloku na bydgoskim Szwederowie. Mieszkanie w tzw. układzie szczecińskim składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Makler Nieruchomośc i poleca na wynajem kawalerkę w Fordonie o powierzchni 37 m2. Preferowany najem okazjonalny. w skład której wchodzą: - przestronny, jasny pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 701 zł51 m² 52,85 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie Z makler nieruchomości mają Państwo możliwość wynajęcia komfortowo wykończonego, nowego i w pełni wyposażonego apartamentu usytuowanego na IV piętrze nowego apartamentowca na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śniadeckich

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 900 zł55 m² 34,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia polecamy dwupokojowe, przestronne mieszkanie 55m2 w ścisłym Centrum Bydgoszczy- ul.Śniadeckich. Mieszkanie znajduje się w budynku stylizowanym na kamienicę i wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

3 500 zł200 m² 17,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedmiotem wynajmu jest przyziemie i wysoki parter domu wolno-stojącego. Łączna powierzchnia najmu to 200 m 2 powierzchni mieszkalnej. Budynek usytuowany na 700-metrowej działce będącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Curie Skłodowskiej

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 699 zł37 m² 45,92 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie Bartodzieje - Skrzetusko ul Marii Curie Skłodowskiej 32a, mieszkanie jest po remoncie, nowa łazienka, kanapy, instalacje itp. 2 pokoje w tym jeden z aneksem kuchennym. Najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 600 zł48 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane M-4 na Kapuściskach Mieszkanie 3-pokojowe z kuchnią i łazienką. Położone na drugim piętrze bloku. Cicha i spokojna lokalizacja. Mieszkanie wolne od zaraz. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 800 zł52 m² 34,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz 2-pokojowe przestronne mieszkanie położone na 1 piętrze, na prestiżowym osiedlu Słoneczne Tarasy - 10 minut pieszo na Starówkę, w pobliżu dworzec pkp i pks. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 600 zł47 m² 33,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od 1 października 2-pokojowe przestrzenne mieszkanie - sypialnia z łóżkiem małżeńskim - blisko Atrium Copernicus. Atuty: - mieszkanie w pełni umeblowane - w wyposażeniu m. in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żwirki i Wigury

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 700 zł41 m² 41,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie z balkonem położone w niskim bloku z cegły przy ul. Żwirki i Wigury - dzielnica Koniuchy. Atuty: - mieszkanie umeblowane - funkcjonalna zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lipowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

1 000 zł39 m² 25,64 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia na ul. Lipowej 71 Inowrocław - pierwsze piętro, pokój z aneksem kuchennym, pokój, łazienka. Powierzchnia 39 m, czynsz najmu 1000 pln, kaucja zwrotna 1500 pln. zarządza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Zdrojowa

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

45 zł/m²100 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal handlowo-usługowy o powierzchni 100 m 2 położony na pierwszym piętrze w budynku przy ulicy Zdrojowej 11. Bardzo atrakcyjna lokalizacja w samym sercu miasta. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chodkiewicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie (apartament) w wysokim standardzie, idealne dla studentów mających zajęcia w Szpitalu A. Jurasza i nie tylko. Położone na I piętrze świeżo wyremontowanej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żeglarska

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 600 zł35 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Bezpośrednio do wynajęcia komfortowa kawalerka w centrum Torunia starówka ul.Żeglatska27 blisko pomnika Kopernika Tel. Telefon:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzałowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam państwu ofertę wynajmu 2-pokojowego mieszkania, położonego na II piętrze w bloku w Toruniu przy ulicy Strzałowej 17 na osiedlu Sosnowy Las - stawki Mieszkanie składa się z: -.