dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty wynajmu nieruchomości

1 856 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 856 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jagodowa

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

3 000 zł69 m² 43,38 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta wynajmu mieszkania - Dębowe Wzgórze, ul. Jagodowa , Grudziądz Oferujemy do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 69,16 m z dużym, narożnym tarasem, usytuowane przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Piłsudskiego

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

35,48 zł/m²31 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje lokal na wynajem, w ścisłym centrum miasta przy ul. Piłsudskiego. Doskonale skomunikowany, parking dla klientów bezpośrednio pod lokalem. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka zlokalizowana w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Lokal o powierzchni około 30 m2 znajduje się na 2 piętrze w kamienicy. Mieszkanie posiada ustawny pokój z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

850 zł30 m² 28,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam Państwu do wynajęcia mieszkanie o powierzchni około 30 m2, składające sie z małego salonu z wydzielonym dodatkowym pokoikiem, kuchni, łazienki wraz z wc. Lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malinowa

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 800 zł55 m² 32,73 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

*najem okazjonalny* Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska przedstawia Państwu mieszkanie do wynajęcia o pow.55m2 zlokalizowane na Osiedlu Dębowe Wzgórze przy ul. Malinowej.Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 000 zł36 m² 55,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w Copernicus Nieruchomości Na wynajem kompletnie nowe i nieużywane mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu zlokalizowanym na rozwojowym osiedlu Jar w Toruniu. Wszystkie meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

900 zł18 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości bemo oferuje na wynajem 1-pokojowe mieszkanie, w centrum, usytuowane na 4 piętrze, w 4-piętrowym bloku, w spokojnej okolicy, blisko sklepów i przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Waryńskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 900 zł35 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super oferta! tylko U nas! Przedmiotem oferty wynajmu jest nowoczesne i świeżo po remoncie mieszkanie typu M-3 o powierzchni 35 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Błonie - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 zlokalizowane na bydgoskim Górzyskowie. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze w bloku z cegły na terenie zamkniętym. Brama na pilota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 900 zł58 m² 67,03 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia piękne, nowe trzypokojowe mieszkanie z klimatyzacją w Centrum w nowopowstałym bloku. Poszukiwana lokalizacja! Na pierwszym piętrze z balkonem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 300 zł61 m² 54,10 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia eleganckie, prawie nowe M-4 na Osiedlu Leśnym. Mieszkanie o powierzchni 61 m2, usytuowane na 4 piętrze bloku z windą, składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głowackiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 700 zł33 m² 51,67 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne, funkcjonalne mieszkanie w Centrum- ul. Głowackiego - dzielnica Mokre Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie, składające się z kuchni z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Targowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 800 zł29 m² 62,94 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przepiękne mieszkanie - Jeśli cenisz sobie komfort i wygodę , zapoznaj się z ofertą. Znakomita lokalizacja - blisko centrum. Wynajmę 2-pokojowe w pełni urządzone mieszkanie, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Brodnica

Brodnica,kujawsko-pomorskie

1 300 zł30 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu mieszkania zlokalizowanego w centrum Brodnicy. Lokal o wysokim standardzie znajduje się w świeżo odrestaurowanej kamienicy. Budynek został kompleksowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kujawska

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 650 zł40 m² 41,25 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Mapa Nieruchomości przedstawia Państwu na wynajem ofertę dwupokojowego mieszkania usytuowanego na pierwszym piętrze w dwukondygnacyjnym bloku na terenie zamkniętym. Osiedle Młodych znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Bawarczyków

Toruń,kujawsko-pomorskie

58,22 zł/m²38 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 37,79 m , położony na parterze w ścisłym centrum Torunia ul.Bawarczyków (apartamentowiec Centropolis). Przedstawiam Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poznańska

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

1 000 zł63 m² 15,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem bezpośredni! najemca nie płaci prowizji! mw Biuro Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu przestronnego i dwustronnego mieszkania trzypokojowego o powierzchni 63 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Radzyń Chełmiński

Radzyń Chełmiński,kujawsko-pomorskie

28,57 zł/m²140 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

**wynajem Lokalu w miejscowości Fijewo - Radzyń Chełmiński** Do wynajęcia lokal składający się z dwóch pomieszczeń: usługowego oraz magazynowego. Lokal znajduje się w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Działowy

Żnin,kujawsko-pomorskie

1 950 zł38 m² 51,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Centrum Żnina, plac Działowy Powierzchnia: 38 m Pokoje: 2 (salon z kuchnią + sypialnia) Piętro: 1 Cena wynajmu: 1950 zł/miesiąc + opłaty eksploatacyjne (prąd, śmieci, ogrzewanie) Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

7 999 zł125 m² 63,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajem tylko dla firm w tym nato,piękne mieszkanie z ogrodem! Komfortowe mieszkanie na Sielance o powierzchni 125m2 składające się z 3 pokoi, salonu z aneksem kuchennym (przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bony

Świecie,kujawsko-pomorskie

2 000 zł44 m² 45,70 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie Wynajmu Mieszkania w Świeciu Lokalizacja: świecie, ul. Królowej Bony, nowo powstałe osiedle Powierzchnia:43,76 m Cena: 2000 zł/miesiąc + ok. 700 zł +prąd Kaucja: 4000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

1 200 zł37 m² 32,43 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam Państwu do wynajęcia mieszkanie o powierzchni około 37 m2, składające się z dwóch pokoi, kuchni z oknem, łazienki wraz z wc oraz przedpokoju. Lokal położony jest na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niemcewicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkania na wynajem Bydgoszcz, przy ulicy Chodkiewicza Nowoczesny budynek | Winda | Domofon z kamerą | Mieszkania umeblowane i wyposażone Zapraszam do wynajmu czterech komfortowych, nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

1 200 zł37 m² 32,43 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam Państwu do wynajęcia mieszkanie o powierzchni około 37 m2, składające się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki wraz z wc oraz przedpokoju położone na IV piętrze w bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 700 zł54 m² 68,52 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia piękne mieszkanie w Centrum w nowopowstałym bloku. Poszukiwana lokalizacja! Na pierwszym piętrze z balkonem. Mieszkanie nowoczesne, bardzo jasne z funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Płocka

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 000 zł15 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości Bemo oferuje na wynajem pokój w domku wielorodzinnym przy ulicy Płockiej. Pokój usytuowany jest na 1 piętrze domu, łazienka na korytarzu ale do własnej dyspozycji, kuchnia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 100 zł75 m² 28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bardzo ładne i przestronne mieszkanie typu M4 położone przy ul. Jagiellońskiej 25 w samym centrum Bydgoszczy. Mimo centralnej lokalizacji, mieszkanie znajduje się w zacisznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości: styles Estates Real Estate Agency Wynajmę bardzo ładne, świeżo wyremontowane mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48 m , położone w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława Warneńczyka

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 800 zł49 m² 36,73 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni ok 49m 2 , składa się z otwartej przestrzeni od wejścia, kuchni z jadalnią, łazienki z wc, przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traugutta

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie na wynajem na Szwederowie to doskonała propozycja dla singla lub pary poszukującej komfortowego miejsca do życia. Znajduje się w ogrodzonym budynku przy ulicy Traugutta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament zlokalizowany w otoczeniu Parku Bydgoskiego w Toruniu! Mieszkanie dostępne jest od stycznia! Nieruchomość usytuowana jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Działowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 000 zł49 m² 40,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni ok 50m 2 , składa się z: - salonu z wyjściem na balkon, - sypialni, - drugiej sypialni lub gabinetu, - kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kulerskiego

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 000 zł61 m² 16,39 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania - Grudziądz, osiedle Nowy Rządz ul. Kulerskiego 7 Do wynajęcia przestronne, dwustronne mieszkanie o pow.61 m , zlokalizowane na trzecim piętrze w zadbanym bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sujkowskiego

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 300 zł36 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne dwupokojowe mieszkanie, położone na 3 piętrze, zwidokiem na Wisłę. Dostępne od 1 grudnia! *idealna lokalizacja *po kapitalnym remoncie *widok na Wisłę *balkon Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz

Toruń,kujawsko-pomorskie

41,18 zł/m²85 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu użytkowego na Szosie Chełmińskiej. - świetna lokalizacja z ruchem pieszych i samochodowym; - dobrze skomunikowane - obok budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Szosa Chełmińska

Toruń,kujawsko-pomorskie

82 zł/m²15 m² 1 230 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o powierzchni 15 m2 znajdujący się na Szosie Chełmińskiej w Toruniu - w bardzo dobrze skomunikowanej i widocznej lokalizacji. Idealny na działalność biurową lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem

Toruń,kujawsko-pomorskie

35 zł/m²53 m² 1 841 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Toruń, jakubskie Przedmieście, ul. Lubicka 44 Lokal użytkowy do wynajęcia w Toruniu, przy jednej z głównych ulic: lubickiej. Dostępny od zaraz. Lokal: powierzchnia 52,60 m2, 2 piętro -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 900 zł37 m² 51,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości na wynajem zlokalizowaną w wygodnej części naszego miasta na bydgoskich Kapuściskach. Ulica Kaczyńskiego to miejsce, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Dąbrówki

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 200 zł28 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa oferta wynajmu - kawalerka W tarpnie, ul. Dąbrówki (grudziądz) Szukasz przytulnego, w pełni wyposażonego mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu - bez stresu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Elbląska

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 100 zł32 m² 34,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę wynajmu mieszkania położonego przy ul. Elbląskiej, w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Tarpno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Derdowskiego

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

350 zł17 m² 20,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Grudziądz ul. Derdowskiego - oferujemy Państwu do wynajęcia garaż murowany o pow. 17,2m2. Garaż posiada kanał i przyłącze prądu. Dach kryty papą. Drzwi drewniane. Opłata 350zł + prąd,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij