dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty wynajmu nieruchomości

1 863 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 863 ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z balkonem | 31,79 m | Bartodzieje, ul. Żmudzka | parking za bramą Na wynajem przytulna i umeblowana kawalerka o powierzchni 31,79 m , położona w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

36,92 zł/m²130 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Oferta wynajmu - powierzchnie biurowo-usługowe, bydgoszcz - Osowa Góra Biuro Idea Nieruchomości poleca do wynajęcia nowoczesne pomieszczenia z przeznaczeniem na biura, usługi lub działalność.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Gotowe gabinety lekarskie na wynajem Lokalizacja: prezentowany lokal znajduje się na Skrzetusku, przy ul. Jagiellońskiej, w sąsiedztwie Osiedla Paryskiego. Dogodny dojazd komunikacją miejską: linia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dostępna od maja! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupokojowego ( 50 m2) znajdującego się na osiedlu Bartodzieje małe przy ul. Filmowej. Mieszkanie mieści się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pokój o pow. 14m2 Osiedle Leśne - ul. Sułkowskiego. Proponujemy do wynajęcia pokój w mieszkaniu 3 osobowym (dwa pozostałe pokoje - wynajęte). Wszystkie pokoje indywidualnie zamykane na klucz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia lokale handlowe na "targowisku Kapuściska". Na terenie jest wiele pawilonów, co daje gwarancję dużej ilości klientów. Możliwość dowolnego przerobienia lub remontowania.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²26,43 m² 925 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Adres: rojewo 118 Powierzchnia uż.: 26,43 m2 Liczba pomieszczeń: 3 Grunt: 1261 m2 Cena: 35 zł/m2 do negocjacji Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na wynajem, która stanowi dobrą przestrzeń na:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prestige Nieruchomości zaprasza do wynajęcia funkcjonalnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 33,75 m , zlokalizowanego na drugim piętrze w nowszym bloku przy ul. Wojska Polskiego.

Szczegóły ogłoszenia

20,17 zł/m²366,87 m² 7 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku posiada w swojej ofercie do wynajęcia budynek usługowo-komercyjny o pow. 366,87 m2 Budynek wielolokalowy, dawnej wykorzystywany.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł930 m² 26,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Hala na wynajem - bartodzieje | świetna lokalizacja | produkcja, magazyn, usługi Do wynajęcia przestronna hala o powierzchni ok. 800 m , zlokalizowana na osiedlu Bartodzieje - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w Centrum Oferujemy do wynajęcia 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 35 m 2 usytuowane na trzecim pietrze w 3 piętrowym budynku z windą w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3 pokoje z pełnym wyposażeniem. Oferuję na wynajem wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, zlokalizowane w nowo powstałym bloku z windą. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia pomieszczenia w budynku Dworca w miejscowości Samostrzel. Do powierzchni użytkowej wliczone są również pomieszczenia po byłych kasach oraz poczekalnia. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kontakt Małgorzata Łapińska-Kemnitz   Do wynajęcia nieruchomość o pow. ok 224 m kw. znajdująca się w ścisłym centrum Bydgoszczy. Lokal położony jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:600 zł

Przytulny pokój na wynajem- ul. Legionów, dla studenta, cicha lokalizacja jwg Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu pokoju w mieszkaniu 4-pokojowym, zlokalizowanym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania * 2 pokoje * 38 m2 * Toruń centrum *ul. Waryńskiego * bez zwierząt * dla niepalących * Cechy oferty: - 2 niezależne pokoje - osobna kuchnia - wyposażone ( zmywarka, piekarnik,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane, słoneczne mieszkanie na drugim piętrze położone na osiedlu Rubinkowo, przy ul. Łyskowskiego. Budynek: niski, IV-piętrowy blok. Zadbana elewacja zewnętrzna, czysta klatka.

Szczegóły ogłoszenia

24 000 zł1 000 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowo budowana hala na Osowej Górze. Wysokość 7mb,szerokość hali 18mb, długość 55mb. Posadzka niepylna, możliwość zainstalowania suwnicy do 10 ton i ogrzewania. Brama wjazdowa 5x4m lub.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opis Lokal użytkowy przeznaczony na usługi lub działalność gospodarczą z zapleczem biurowym oraz sanitarnym o powierzchni 33,11 m2. Nieruchomość położona jest w centrum miasta przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł26 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia atrakcyjna kawalerka usytuowana na 1 pierwszym piętrze w bardzo zadbanej oficynie kamienicy, blisko Centrum. Mieszkanie, niedawno po remoncie kapitalnym , składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

41 000 zł2 000 m² 20,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa wysokiego składowania wyposażona w regały, bramę wjazdową, ogrzewaną (nagrzewnice). Budynek murowany, teren ogrodzony, monitorowany. Duży plac manewrowy, utwardzony. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

32,26 zł/m²108,50 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy w świetnej lokalizacji w Centrum! Bliskość parkingów i dobry dojazd komunikacją miejską! Oferta na wyłączność biura nieruchomości Prestige. Prestige Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości bemo oferuje lokal na wynajem w Centrum. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w zadbanym 3-piętrowym bloku z windą. 4 pomieszczenia biurowe. Lokal o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna od 01.06.2026r. Na wynajem nowoczesne mieszkanie dwupokojowe (41 m2) znajdujące się na drugim piętrze na nowopowstałym Osiedlu Akademickim w Fordonie. Przestronne, przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiamy na wynajem lokal o przeznaczeniu biurowym, umiejscowiony przy ul. Długiej w Centrum. Informacje O budynku: nieruchomość, w której znajduje się lokal usługowy to.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezczynszowa kawalerka na toruńskiej starówce! na I piętrze Apartament znajduje się w wyremontowanej i prywatnej kamienicy położonej przy ul. Łaziennej. Składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biurowiec przy ul. Starotoruńska 5, toruń Piętro VII Wynajmę biura po remoncie o powierzchni 628,9 m2. Układ dostępnych pomieszczeń jest do indywidualnego uzgodnienia. Opłata eksploatacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Do wydzierżawienia dz. Nr 125 obręb dąbrowa o powierzchni 2.400,00 m2, działka niezabudowana (nieregularny kształt) położona przy drodze gminnej. Informacje na temat nieruchomości można.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł7 400 m² 0,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wydzierżawienia działka nr 201, obręb marcinkowo o pow. 7400 m2. Informacje na temat nieruchomości można znaleźć na stronie pkp S.A. -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pragnę Państwu zaoferować mieszkanie dwupokojowe (48m2) nowocześnie urządzone i w pełni wyposażone, znajdujące się na przedmieściach Bydgoszczy, w osielsku/myślęcinku. Wolne od czerwca.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka przy ul. Bielańskiej o powierzchni 0,2734 ha. Forma władania gruntem - własność. Uzbrojenie: - woda - energia elektryczna Na działce znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości: do wynajęcia nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 60 m położone na osiedłu Paryskim w Bydgoszczy Wspaniała lokalizacja i aranżacja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiamy na wynajem lokal o przeznaczeniu biurowym, umiejscowiony przy ul. Pod Blankami w Centrum. Informacje O budynku: nieruchomość, w której znajduje się lokal usługowy to.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,40 m , idealne dla singla, pary lub jako pierwsze lokum dla młodej osoby pracującej. Lokal został zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

46 zł/m²70 m² 3 220 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:100

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Idea nieruchomości oferuje : lokale komercyjne W prestiżowych miejscach bydgoszczy. Świetne miejsce dla twojego Biznesu! pomieszczenia komercyjne Powierzchnie biurowe w prestiżowych budynkach.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł45 m² 82,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesny apartament w sercu toruńskiej Starówki. Oferuję na wynajem wyjątkowy apartament 45m2 po generalnym remoncie, zlokalizowany na drugim piętrze stylowej kamienicy w samym.

Szczegóły ogłoszenia

41,94 zł/m²40,53 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Idea nieruchomości oferuje do wynajmu lokal biurowo-handlowy Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowo-handlowy położony na pierwszym piętrze budynku usługowego w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

32,73 zł/m²550 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje Państwu lokal na wynajem. Powierzchnia 550m. Centrum Lokal znajduje się w piwnicach funkcjonującego hotelu. Wolne miejsca parkingowe. Idealne miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia 38 m2 mieszkanie w Centrum Torunia, przy ul. Głowackiego. Mieszkanie w bloku z cegły, z windą. Mieszkanie położone na 4 piętrze, z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 zł300 m² 29,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Hala położona w bardzo dobrej lokalizacji z dużym placem manewrowym. Teren ogrodzony, monitorowany z całodobową ochroną. Dostęp do hali 24/h. Hala ogrzewana, położona na poziomie "0",.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pomieszczenia usytuowane w budynku socjalno-administracyjnym w pobliżu dworca i torów kolejowych o łącznej powierzchni 165,06 m2. Podana cena najmu jest ceną netto. Do czynszu.