dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty wynajmu nieruchomości

1 864 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 864 ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia przepięknego apartamentu zlokalizowanego na cenionych przez bydgoszczan Bielawach. Lokal znajduje się na 1 piętrze 3-pietrowej kamienicy, która została gruntownie wyremontowana 3.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta wynajmu biur - I pięto idea nieruchomości oferuje do wynajęcia lokale biurowe zlokalizowane na trzecim piętrze odrestaurowanej kamienicy w bardzo dobrej lokalizacji w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie (pow. 48 m2) na pierwszym piętrze w bloku z windą (2025 r.) na bydgoskim Czyżkówku. Atrakcyjne, świeżo wykończone trzypokojowe mieszkanie w nowy bloku z 2025.

Szczegóły ogłoszenia

150 zł/m²10 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gabinet o powierzchni 10 m , zlokalizowany na Wyżynach, to idealne miejsce dla profesjonalistów z branży beauty i wellness. Wnętrze wyposażone jest w funkcjonalną umywalkę, co.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu lokali biurowych w budynku przy głównej ul. Fordońskiej. Budynek po generalnej renowacji. Przestronny parking. Kompleksowy monitoring obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

11 200 zł800 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo-produkcyjna o powierzchni 800m2, w pobliżu centrum na osiedlu Mokre. Obiekt przy ul. Grudziądzkiej, z bezpośrednim wjazdem od ulicy. Duża brama wjazdowa,.

Szczegóły ogłoszenia

34,20 zł/m²36,84 m² 1 260 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokal (pow. 36,84 m2) usytuowany na 3 piętrze biurowca w dzielnicy Okole. +1 miejsce parkingowe na wyłączność oraz parking dla klientów. Funkcjonalna powierzchnia z przeznaczeniem na dowolny.

Szczegóły ogłoszenia

58,33 zł/m²60 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowo-magazynowy 60 m2 - Toruń, szosa Chełmińska Biuro Nieruchomości blue-home prezentuje ofertę wynajmu funkcjonalnego lokalu o powierzchni 60 m2, idealnego na cele usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal 60 m2 na 1 piętrze. Lokal mieści jedno duże pomieszczenie z możliwością podziału pod klienta ( ścianki działowe), wc plus łazienka, pomieszczenie socjalne. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal usługowo-handlowy czeka na Twój biznes! Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska posiada w swojej ofercie lokal do wynajęcia w samym centrum Grudziądza, na Placu Niepodległości. Do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przytulna i jasna kawalerka na Górzyskowie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze bloku z cegły, z terenem przynależnym - parkingiem dla mieszkańców. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości bemo przedstawia Państwu 3-pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 54m2, usytuowane na 1 piętrze w budynku 4 piętrowym z windą. Mieszkanie nowocześnie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Obwieszczenie O przetargu na najem nieruchomości W M. Bartniczka przy ul. Pocztowej 7 Wynajmujący: poczta Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, 00-940 Warszawa, ul. Rodziny Hiszpańskich.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowo-usługowy (pow. 57,6 m2) usytuowany na 3 piętrze kamienicy z windą w centrum Bydgoszczy. Lokal usytuowany w centrum Bydgoszczy w reprezentatywnej kamienicy z windą.

Szczegóły ogłoszenia

8 750 zł350 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Nowa hala, powierzchnia 350m2 i 200 m2! Hala zlokalizowana w przemysłowej części miasta. W pobliżu wiele firm o różnym profilu działalności, z bardzo dobrym dojazdem do dróg.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowa kawalerka o powierzchni 29 m , położona na 1. piętrze w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Dworcowej 86 w Bydgoszczy. Mieszkanie idealne zarówno dla studenta,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł41,86 m² 52,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe mieszkanie na wynajem ul. Królowej Bony 3, - dostępne od czerwca 2026 Biuro nieruchomości apartado Development prezentuje komfortowe, nowocześnie wykończone mieszkanie w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Biura do wynajęcia parter, doskonała lokalizacja! Do wynajęcia dwa lokale biurowe znajdujące się na parterze budynku idealnego pod działalność biurową lub usługową. Budynek zlokalizowany jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

34,09 zł/m²220 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia stylowy lokal usługowo-biurowy położony na parterze w klimatycznej, odrestaurowanej kamienicy, w prestiżowej lokalizacji na Toruńskiej Starówce. Powierzchnia lokalu 220 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł36,12 m² 77,52 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, perfekcyjnie wykończone mieszkanie 2-pokojowe w nowym bloku na Osiedlu Filmowym w Bydgoszczy. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,12m2 znajdujące się na 4 piętrze w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę wynajmu mieszkania zlokalizowanego na nowym, zamkniętym osiedlu w Toruniu, przy ul. Szosa Lubicka 67 Osiedle jest ogrodzone, wjazd możliwy jest tylko przez szlabany, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia lokale mieszkalne o powierzchni 22-25 m2. Wszystkie urządzone i umeblowane pod klucz. Bardzo ładnie zrobione. Grudziądz ulica Legionów 63. Budynek ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

29,41 zł/m²85 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W ofercie naszego Biura Nieruchomości posiadamy lokal o powierzchni 85 m , położony w centrum miasta, przy ruchliwej ulicy. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na wynajem mieszkanie w Centrum Włocławka, województwo kujawsko-pomorskie. Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem, położone na 2-gim piętrze w apartamentowcu na Górzyskowie. Lokal kompletnie wyposażony i umeblowany. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

10 972 zł605 m² 22,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa 538 m2 w Toruniu.Teren utwardzony kostką brukową, ogrodzony. Hala magazynowa w Toruniu o powierzchni użytkowej 538 m2. Nieruchomość znajduje się na utwardzonym.

Szczegóły ogłoszenia

33,03 zł/m²15,14 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokalizacja Oferujemy nowoczesny lokal handlowo-usługowy zlokalizowany na dworcu pkp. Obiekt znajduje się w doskonałej lokalizacji pod względem dostępności podróżnych przy centrum Janikowa.

Szczegóły ogłoszenia

58,79 zł/m²28 m² 1 646 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Oferta wynajmu lokalu użytkowego znajdującego się w parterowym budynku w przemysłowej części Torunia, w pobliżu ulicy Skłodowskiej. - powierzchnia 28 mkw ; - Pomieszczenie wentylowane.

Szczegóły ogłoszenia

41,67 zł/m²240 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem przestronne lokale użytkowe położone w samym centrum toruńskiej Starówki, w klimatycznej kamienicy z wyremontowaną klatką schodową oraz nowo zamontowaną windą.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł28,63 m² 69,86 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę wynajmu kawalerki zlokalizowanej na nowym, zamkniętym osiedlu w Toruniu, przy ul. Targowej 16a ( Osiedle Artystyczne). Osiedle jest ogrodzone, wjazd możliwy jest tylko przez.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł63,41 m² 23,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! najemca nie płaci prowizji! Na wynajem mieszkanie położone w Chełmnie ul. Polna. Lokal mieszkaniowy położony na III piętrze. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 60,30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

68,83 zł/m²52,30 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Oferta Najmu - Lokale Biurowo-Usługowe na terenie Ekskluzywnego Budynku w Bydgoszczy Idea Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę najmu nowoczesnych pomieszczeń komercyjnych, zlokalizowanych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 74 m2/ 1 p./lok. 1 szanowni Państwo, prezentuję nowoczesne mieszkanie o powierzchni 74 m2 w odrestaurowanej kamienicy, w centrum Bydgoszczy, w której elegancka.

Szczegóły ogłoszenia