dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty wynajmu nieruchomości

1 856 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 856 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fałata

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 800 zł44 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 9 lipca dwupokojowe mieszkanie na Osiedlu Sztuk Pięknych od strony Fałata. Mieszkanie znajdujące się w bezpośrednim sąsiedztwie umk. Na osiedlu zadbano o tereny zielone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Matejki

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 400 zł37 m² 37,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w Toruniu zlokalizowane przy zbiegu ulic Matejki i Bema. Atrakcyjna lokalizacja. Mieszkanie po remoncie, umeblowane. Na wyposażeniu lodówka, telewizor, piec gazowy, piekarnik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Krasickiego

Mogilno,kujawsko-pomorskie

28,10 zł/m²178 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA wynajem Lokal handlowo- usługowy na parterze nowo powstającej inwestycji Deweloperskiej, ul. Krasickiego 2, mogilno. Nad lokalem znajdują się mieszkania na sprzedaż! Termin oddania inwestycji: marzec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

630 zł18 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

28897. Polecamy do wynajęcia samodzielne biuro 18 mkw w biurowcu centrum torunia! Lokal na VII piętrze, bezczynszowy, cena 630 zł netto! prestiżowe położenie, obok us nr 1. Kontakt. Numer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 850 zł60 m² 30,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia konfortowe mieszkanie bydgoszcz centrum Prezentuję do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 60 m 2 w odrestaurowanej kamienicy, w centrum Bydgoszczy, w której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Sułkowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 200 zł25 m² 48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biała Posesja Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu kawalerki na Osiedlu Leśnym ul. Sułkowskiego 19. W pobliżu znajduje się uczelnia ukw, punkty usługowo-handlowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zazamcze

Włocławek,kujawsko-pomorskie

900 zł35 m² 25,71 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agdom Nieruchomości prezentuje Państwu mieszkanie na wynajem we Włocławku na osiedlu Zazamcze. Lokal o powierzchni 35 m kw usytuowany jest na 11-piętrze w bloku. Składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sienkiewicza

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 300 zł64 m² 35,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Najem okazjonalny. Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie (z windą) składające się z 3 rozkładowych pokoi (22m/11m/8m), kuchni, łazienki z wc, dodatkowego wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

16 038 zł891 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

26937. Polecamy do wynajęcia lokal magazynowo- produkcyjny w toruniu! Lokal usytuowany w dzielnicy przemysłowej miasta, dogodny wyjazd na Gdańsk i A1. Na lokal składa się hala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bielawy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 750 zł43 m² 41,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przedmiotem oferty jest mieszkanie zlokalizowana na Bielawach w bloku z cegły. Nowoczesny, kameralny budynek postawiony w 2004 roku po termoizolacji. Teren zamknięty i bezpieczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

83,33 zł/m²30 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

31137. Polecamy Państwu lokal użytkowy na parterze budynku handlowo-usługowego.Lokal znajduje się w doskonałej lokalizacji. Wjazd na A-1. Lokal z monitoringiem. Drzwi wejściowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 300 zł69 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

31339. Polecam! Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 3-pokojowe z klimatyzacją, położone na 2 piętrze na prestiżowym osiedlu Sztuk Pięknych. : : powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi 69 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Stare Miasto

Toruń,kujawsko-pomorskie

13 500 zł105 m² 128,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

28670. Polecamy do wynajęcia pensjonat na toruńskiej starówce! Pensjonat składa się z czterech pokoi ( 5;4;3; i 3 - osobowy) z pełnym wyposażeniem, dostępem do internetu, tapczany 1-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

2 400 zł76 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

30524. Wolne od zaraz! Nowoczesne mieszkanie dwupoziomowe 75,89m2. Mieszkanie z 2004 roku w bloku/domku czterorodzinnym z założoną kw , udział w gruncie. Na pierwszym poziomie pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, Bielawy

Toruń,kujawsko-pomorskie

121 950 zł8 130 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 m²

29630. Polecamy do wynajęcia kompleks magazynowo - biurowy na powierzchni 1,4 ha! Jako główny atut nieruchomości należy zaznaczyć dogodny wyjazd na autostradę A1, duży plac manewrowy przy magazynach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Bydgoskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

4 400 zł130 m² 33,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

24333. Polecamy do wynajęcia luksusowy lokal w pobliżu centrum torunia! Lokal po kapitalnym remoncie , idealny na kancelarię , biuro ,szkołę językowa , siedzibę firmy itp. Lokal doskonale też.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

1 900 zł45 m² 42,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

29761. Cena najmu jest całkowita i jest wraz z opłatami za media.Jedno 2 pokojowe mieszkanie oraz jedno 3 pokojowe mieszkanie do wynajęcia w cichym miejscu ,blisko Centrum.Willa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Stawki

Toruń,kujawsko-pomorskie

15,38 zł/m²130 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

20598. Polecamy do wynajęcia lokal użytkowy w dzielnicy Stawki w ciągu pawilonów. Na lokal składają się dwie kondygnacje (40 i 45mkw), oraz piwnica 45mkw (trzy pomieszczenia). Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, Bielawy

Toruń,kujawsko-pomorskie

39 150 zł2 610 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

29634. Polecamy do wynajęcia magazyn W kompleksie magazynowo- biurowym! Obiekt o powierzchni całkowitej 2610 mkw, to samodzielny budynek z częścią biurową i socjalną ( ok. 60 mkw).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

18 875 zł1 383 m² 13,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

28967. Polecamy do wynajęcia lokal produkcyjno-magazynowy W toruniu - dzielnica stawki. Obiekt w dzielnicy przemysłowo - usługowej Torunia, doskonały dojazd! W pobliżu inne obiekty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Stare Miasto

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 400 zł61 m² 22,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

31299. Polecamy do wynajęcia lokal biurowo-usługowy na toruńskiej starówce! Lokal w bardzo dobrym stanie, wszystkie media opomiarowane, co miejskie. Cała powierzchnia biura to 61 mkw, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Żnin

Żnin,kujawsko-pomorskie

8 400 zł1 200 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do wynajęcia budynek magazynowy o powierzchni 1200 m2 (2x500m2 i 1x200m2). Szerokość budynku: 18m wysokość przy ścianie 6.20m a przy szczycie 9.40, bramy 3.6x3.7m, 3.9x3.8m, 3.9x3.7m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Czernikowo

Czernikowo,kujawsko-pomorskie

44,44 zł/m²18 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

30546. Polecamy do wynajęcia lokal handlowo- usługowy W czernikowie! Lokal w kompleksie handlowo- usługowym sąsiadujący z marketem Leviatan , tuż obok kas marketu. Lokal stanowi jedną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Stare Miasto

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 600 zł76 m² 21,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

28666. Polecam eleganckie biuro w samym centrum toruńskiej starówki na Ip. Lokal jest kompletny , posiada : - trzy pomieszczenia biurowe - 24:11 i 25 mkw -pomieszczenie kuchenne dla pracowników ;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Bydgoskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

53,57 zł/m²28 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

25961. Polecamy do wynajęcia doskonały lokal w idealnym położeniu, z miejscem parkingowym, łatwym dostępem dla klientów, dogodnym połączeniem komunikacją miejską! Lokal składa sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Stare Miasto

Toruń,kujawsko-pomorskie

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

28111. Polecamy do wynajęcia lokal na starym mieście W toruniu! Lokal na I piętrze , składający się z 4 pomieszczeń ( open space; sala konferencyjna i dwa pomieszczenia oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Stare Miasto

Toruń,kujawsko-pomorskie

10 500 zł167 m² 62,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

30929. Polecamy do wynajęcia lokal W samym sercu toruńskiej starówki , przy głównym deptaku miasta! Lokal idealny na gabinety lekarskie, ubezpieczenia, biura i wszelkie usługi! Na całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Mokre

Toruń,kujawsko-pomorskie

52,50 zł/m²40 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

31161. Polecamy do wynajęcia lokal biurowo-handlowo-usługowy w ciągu pawilonów usługowych. Lokal na parterze, z witryną, żaluzjami antywłamaniowymi, miejscem na baner reklamowy! Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy Czernikowo

Czernikowo,kujawsko-pomorskie

24,62 zł/m²130 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

30544. Polecamy do wynajęcia lokal handlowo- usługowy W czernikowie! Lokal w kompleksie handlowo- usługowym sąsiadujący z marketem Leviatan i apteką. Lokal stanowi jedną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

2 200 zł200 m² 11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

29895. Bardzo ładny i przestronny dom do wynajęcia w miejscowości Ciechocinek. Dom piętrowy (bliźniak), na parterze znajduje się kuchnia, łazienka z prysznicem, pokój oraz salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

13 000 zł169 m² 76,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:914 m²

Duż Y I przestronny dom na miedzyniu + warsztat/lokal pod działalność Na Wynajem duży dom o powierzchni użytkowej 169 mkw. Położony na osiedlu Miedzyń w pobliżu kanału Bydgoskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Bielawy

Toruń,kujawsko-pomorskie

0,40 zł/m²5 000 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

30879. Polecamy do wynajęcia plac utwardzony W przemysłowej dzielnicy torunia! Powierzchnia 5000 mkw jest umowna , można wynająć do 10000 mkw. Plac utwardzony, ogrodzony, częściowo zabudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wilcza

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 500 zł95 m² 26,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiam Państwu dom na Wrzosach, składający się z 3 pokoi (30m/17m/17m), aneksu kuchennego, łazienki oraz przedpokoju. Dom jest w dobrym stanie technicznym: na ścianach gładzie, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

450 zł18 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

31038. Polecamy do wynajęcia lokal biurowo-usługowy w przemysłowej dzielnicy torunia. Lokal na pierwszym piętrze w biurowcu. Lokal składa się z pomieszczenia przechodnich 18 mkw. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Miasteczko Uniwersyteckie

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 400 zł46 m² 30,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Reja 35. Na powierzchnię 46 m2 składają się 3 pokoje , w tym jeden przejściowy, osobna kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

25,42 zł/m²59 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

31199. Polecam lokal doskonały na biuro , usługi złożony z powierzchni biurowej 55mkw , toalety i pomieszczenia pomocniczego ok.2mkw. Atutem lokalu są niskie koszty eksploatacyjne ( koszty w/g.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

425 zł15 m² 28,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

30207. Polecamy do wynajęcia najtańsze biuro W toruniu! Lokal o powierzchni 15 mkw - toaleta i pomieszczenie gospodarcze w korytarzu. Każdy najemca posiada kod alarmu i może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Stare Miasto

Toruń,kujawsko-pomorskie

64,17 zł/m²120 m² 7 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

28855. Polecamy do wynajęcia lokal W samym centrum toruńskiej starówki! Lokal kompletny jeżeli chodzi o działalność usługowo- biurową , w pełni wyposażony. Możliwe wyposażenie w/g.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, Jakubskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

800 zł36 m² 22,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

31037. Polecamy do wynajęcia lokal biurowo-usługowy w przemysłowej dzielnicy torunia. Lokal na pierwszym piętrze w biurowcu. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń przechodnich po 18 mkw.