dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty wynajmu nieruchomości

1 856 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 856 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kościelna

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

30,61 zł/m²98 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Grudziądz ul. Kościelna - mamy zaszczyt zaoferować Państwu do wynajęcia lokal użytkowy o pow. ok 100m2 położony parterze budynku z bezpośrednim wejściem z ulicy. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

30 zł/m²500 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę wynajmu przestronnego lokalu o powierzchni 500 m2, zlokalizowanego na Bartodziejach Duża przestrzeń wewnątrz umożliwia elastyczne aranżacje ( główna sala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cieszkowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 000 zł61 m² 49,18 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne mieszkanie znajdujące się w odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy na ul. Cieszkowskiego. W skład mieszkania wchodzi: - stylowy, przestronny salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 500 zł53 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą tego eleganckiego mieszkania o powierzchni 53 m , które zachwyca wysokim standardem wykończenia! Mieszkanie znajduje się w bloku z 2008.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec wolny od zaraz Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

6 500 zł430 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn wysokiego składowania w świetnej lokalizacji na bydgoskich Bartodziejach. Otwarta przestrzeń daje możliwość dowolnej aranżacji w zależności od potrzeb przyszłego najemcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości makler prezentuje ofertę wynajmu funkcjonalnego mieszkania położonego w atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Szwederowo.NOWA CENA Lokalizacja: Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

9 000 zł208 m² 43,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na Wynajem 1 część domu dwurodzinnego w stanie deweloperskim wybudowany w 2022 roku w bardzo dobrej lokalizacji w Niemczu. Nowoczesna nieruchomość z garażem w bryle oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

68,97 zł/m²116 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal w nowym budownictwie położony na parterze z witrynami położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Niemcza. Powierzchnia 116 m2, pozwala na wiele możliwości. Stan lokalu do adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

35 zł/m²25 m² 875 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal o pow 25 m2 w biurowcu. Parking przed budynkiem. Teren ogrodzony, chroniony 24h, doskonała lokalizacja. Wysoki standard wykończenia wnętrz, elewacji, otoczenia, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

2 400 zł32 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu lokal mieszkalny na wynajem, o powierzchni 32 m2, usytuowany na 4 piętrze w apartamentowcu. Lokalizacja Nieruchomość położona jest w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 400 zł29 m² 48,28 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko w naszym biurze kawalerka 29 m 2 - Bartodzieje ul. Marii Skłodowskiej-Curie 50 Najem okazjonalny Do wynajęcia kawalerka położona na 7 piętrze w wieżowcu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 400 zł35 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie w Nieruchomości Do wynajęcia przestronna kawalerka na bydgoskim Błoniu przy ul. Okrzei. Bardzo dobra lokalizacja: w pobliżu pętli autobusowej, sklepów, lasu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 500 zł53 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowy apartament na osiedlu Leśnym , całkowicie wyposażony i stylowo urządzony. W skład mieszkania wchodzi bardzo przestronny salon z wyjściem na balkon , połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cieszkowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 000 zł66 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne mieszkanie znajdujące się w pięknej odrestaurowanej zabytkowej kamienicy na ul. Cieszkowskiego. W skład mieszkania wchodzi: - duży salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

52,46 zł/m²61 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Proponujemy do najmu lokal po generalnym remoncie w świetnej lokalizacji - blisko ul. Gdańskiej. Pomieszczenie idealne na lokal użytkowy/sklep, posiada witrynę pcv od głównej ulicy. Na koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne do wynajęcia mieszkanie znajdujące się w domu wolnostojącym na osiedlu Czyżkówko. Powierzchnia: 35m2 Ilość pokoi: 2 koszt wynajmu: 750 zł osoba pracownicy - cena już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

2 950 zł90 m² 32,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajęcia przestronnego mieszkania o powierzchni 90,4 m , położonego w malowniczej miejscowości Niemcz. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

35,29 zł/m²58 m² 2 029 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą lokali handlowo-usługowych na wynajem/ sprzedaż, mieszczących się na osiedlu "cudne Chmielniki: w miejscowości Prądocin. Nowoczesne osiedle składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niemcewicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 800 zł46 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Makler poleca: mieszkanie do wynajęcia , idealne dla studentów, położone w bardzo dobrej dzielnicy przy ul. Niemcewicza. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni i łazienki. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

4 900 zł100 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Do wynajęcia wyjątkowy dom położony w samym centrum Osielska, przy ul. Centralnej. Nieruchomość usadowiona jest na dużej, w pełni zagospodarowanej działce o powierzchni aż 1600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lubicz Dolny

Lubicz Dolny,kujawsko-pomorskie

1 600 zł48 m² 32,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie w zamkniętym osiedlu z pełnym wyposażeniem. W pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m w cichym, zamkniętym osiedlu. Mieszkanie gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja 700-lecia

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

2 800 zł62 m² 44,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W apartamentowcu w klimacie willi wynajmę mieszkanie wygodne, niedrogie w eksploatacji 3 pokoje 58,70 m2 z aneksem kuchennym w cichej i zielonej okolicy z ogrodami japońskimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem Złotoria

Złotoria,kujawsko-pomorskie

31,25 zł/m²320 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowa oferta wynajmu, nowoczesnego dwukondygnacyjnego lokalu biurowego o łącznej powierzchni 320 m2, zlokalizowanego w Złotorii. Lokal znajduje się w nowoczesnym budynku z monitoringiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem Złotoria

Złotoria,kujawsko-pomorskie

29,03 zł/m²620 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowa oferta wynajmu, nowoczesnego dwukondygnacyjnego lokalu biurowego z halą magazynową o łącznej powierzchni 620 m2, zlokalizowanego w Złotorii. Lokal znajduje się w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 300 zł47 m² 48,94 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości makler ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu nowoczesnego, w pełni umeblowanego mieszkania o powierzchni 47 m , usytuowanego na 8. piętrze w 12-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec wolny od zaraz Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

12 500 zł677 m² 18,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowy magazyn wysokiego składowania w świetnej lokalizacji na bydgoskich Bartodziejach. Otwarta przestrzeń daje możliwość dowolnej aranżacji w zależności od potrzeb przyszłego najemcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

2 750 zł140 m² 19,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:204 m²

Wynajmę dom w zabudowie szeregowej na Os. Cegielnia w Inowrocławiu. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze nieruchomości. Dom jest w pełni wyposażony w sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 390 zł50 m² 48,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Makler poleca Do wynajęcia mieszkanie w samym centrum miasta Bydgoszczy.Mieszkanie idealne dla studenta medycyny.Komunikacja miejska w zasięgu dłoni, Stary Rynek to spacerkiem 2 min, restauracje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 850 zł32 m² 57,81 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Makler Nieruchomości oferuje na wynajem dwupokojowe mieszkanie (32m2) położone w popularnej części miasta, na Osiedlu Wyżyny z fenomenalnym widokiem na panoramę miasta. Lokal o metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Targowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 100 zł36 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe osiedle w centrum miasta - wolne od 1 lipca 2025 roku. Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie położone na nowo powstającym osiedlu przy ul. Targowej. Na powierzchnię 36 m2 składa się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli cenisz sobie wygodę i nowoczesne wnętrze , zapoznaj się z ofertą:) Wynajmę od zaraz 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem , położone na Piernikowym Osiedlu blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 850 zł37 m² 50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Makler serdecznie poleca na wynajem: komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o funkcjonalnym układzie, idealne dla pary lub singla. Nieruchomość znajduje się na 7 piętrze w 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

4 600 zł92 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duże, wyremontowane, słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie, przeznaczone lub pracowników, położone w budynku przy ul. Pięknej na działce o pow. 700 m2. z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podgórna

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Toruniu przy ulicy Podgórnej! Nieruchomość usytuowana jest na drugim piętrze budynku wybudowanego w 2020 r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kcyńska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 700 zł32 m² 53,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do wynajęcie pięknego apartamentu na bydgoskim Górzyskowie, mieszkanie zlokalizowane jest w bloku na zamkniętej posesji, na 2 piętrze budynku z 2007 roku. Lokal ma 32 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 200 zł47 m² 47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę wynajmu mieszkania zlokalizowanego przy ul. Watzenrodego ( Zielony Zakątek) W najbliższej okolicy znajdziemy punkty gastronomiczno- handlowe ( restauracja, pizzernia, cukiernia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 800 zł74 m² 24,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest 4-pokojowe, z czego jeden pokój jest niedostępny ( magazyn z rzeczami właściciela, pokój zamknięty na klucz), zatem do dyspozycji pozostają nam trzy pokoje-największy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 400 zł71 m² 19,72 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kwatery pracownicze i mieszkania dla firm Zapewniamy komfortowe warunki, elastyczne podejście i sprawną współpracę. Zawsze staramy się dopasować ofertę do potrzeb naszych klientów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kopernika

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 799 zł45 m² 39,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu mieszkanie (45m2) w super lokalizacji. Idealne lokum na potrzeby studenta, pary bądź singla ceniącego sobie bliskość wszystkiego co najważniejsze oraz piękne otoczenie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Targowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

4 100 zł92 m² 44,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament na wynajem Powierzchnia: 92,13m2 Struktura: 4 pokoje, aneks kuchenny, łazienka, 2 balkony Lokalizacja: ul. Targowa, osiedle Artystyczne Kondygnacja: piętro 6 Wyposażenie i umeblowanie: tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament zlokalizowany w otoczeniu Parku Bydgoskiego w Toruniu! Nieruchomość usytuowana jest na parterze w przepięknej kamienicy, która.