dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 657 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 657 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna przy lesie, ul. Szosa Toruńska

Kikół,kujawsko-pomorskie

275 000 zł20 142 m² 13,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę rolną przy wsi Kikół o wielkości 2,0142 ha. Znajduje się ona przy szosie Toruńskiej, tuż przy jeziorze Sumińskim. Działki mają nr 324/28 i 324/30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Toruńska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

179 000 zł30 m² 5 966,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w kamienicy przy ul. Toruńskiej. Jest to świetna alternatywa na ulokowanie pieniędzy. Do tej pory mieszkanie były.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

658 100 zł60 m² 10 988,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

439 000 zł69 m² 6 393,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się Z naszą ofertą Przedmiotem sprzedaży jest duże, przestronne M4 na Kapuściskach 3 pokoje dostępne od zaraz Mieszkanie o metrażu 68.66 m2 składa się z: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

289 000 zł48 m² 6 020,83 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze - Kapuściska Lokal składa się z : - salonu - sypialni - kuchni - łazienki z wc - przedpokoju Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

410 596 zł45 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

420 300 zł52 m² 8 118,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

820 848 zł84 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

334 560 zł35 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

205 000 zł48 m² 4 270,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Makler poleca mieszkanie na sprzedaż o powierzchni całkowitej 48,32m. Mieszkanie do kapitalnego remontu, możliwość aranżacji własnej nawet co do liczby pokoi.Obecnie mieszkanie ma jeden olbrzymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

342 976 zł37 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

579 100 zł50 m² 11 582 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

399 000 zł62 m² 6 404,49 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

4 pokoje, rubinkowo I, 10 piętro, wymieniona winda * 4 pokoje w pełni rozkładowe * dwustronne * idealne dla rodziny lub pod wynajem * balkon * wymaga remontu * piwnica + schowek na półpiętrze *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

577 922 zł65 m² 8 831,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

708 255 zł69 m² 10 332 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Kikół

Kikół,kujawsko-pomorskie

2 550 000 zł22 212 m² 114,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentuję Państwu działkę inwestycyjną na szeroką gamę działalności o powierzchni 2,2216 ha i dwa budynki o powierzchni 192m2 oraz 70m2 w centralnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

664 048 zł59 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

280 000 zł35 m² 7 968,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Bydgoskie Nieruchomości premium zapraszają na prezentację dwupokojowego mieszkania w super lokalizacji! Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze czteropiętrowego bloku oddanego do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

447 000 zł55 m² 8 127,27 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Biuro nieruchomości "krystian Kosmatka Nieruchomości" ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie , położone na Chełmińskim Przedmieściu. Lokal znajduję się na 1 piętrze 10 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kręta

Toruń,kujawsko-pomorskie

519 000 zł48 m² 10 760,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wykończone i umeblowane. Do zamieszkania od już. Numer mieszkania: 6/b2 Pietro: 1 Powierzchnia: 48,23m2 Ilość pokoi: 2 Cena: 519 000zł Nie Przepłacaj! Nie płacisz prowizji, ani podatku pcc! - Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

581 247 zł81 m² 7 137,12 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

365 000 zł37 m² 9 864,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Makler Nieruchomości poleca dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem, bez nakładów finansowych o powierzchni 37m2 na bydgoskim Czyżkówku w nowym budownictwie. Układ pomieszczeń: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

392 065 zł41 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

560 400 zł74 m² 7 619,31 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wielka Nieszawka

Wielka Nieszawka,kujawsko-pomorskie

156 450 zł1 043 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Wielkiej Nieszawce z mpzp w cichej spokojnej okolicy Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica uzbrojona bliskość terenów zielonych Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wybickiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

529 000 zł66 m² 8 015,15 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie w Centrum Torunia - Mieszkanie 3-pokojowe z Przepięknym Widokiem Zapraszamy Cię do obejrzenia wyjątkowego mieszkania, które oferuje komfortowe warunki życia. To 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

339 100 zł52 m² 6 584,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Wyłącznie Z makler nieruchomości mają Państwo możliwość nabycia bardzo ustawnego i przestrzennego mieszkania usytuowanego na II piętrze czteropiętrowego bloku z cegły na bydgoskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

370 642 zł39 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

183 100 zł1 305 m² 140,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem oferty jest działka budowlana o pow. 1306m położona na wzniesieniu , bezpośrednio przy granicy z lasem państwowym. Działka znajduje się w Zielonce i ma wydaną decyzję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Artylerzystów

Barcin,kujawsko-pomorskie

215 000 zł49 m² 4 397,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Biuro Nieruchomości properton ma przyjemność przedstawić Państwu 49 metrowe mieszkanie w Barcinie. Informacje o mieszkaniu: nieruchomość znajduje się na 3 piętrze, mieszkanie dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

279 900 zł61 m² 4 588,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Biuro Makler poleca! Gotowe do wprowadzenia - mieszkanie po generalnym remoncie! Przedmiotem oferty jest stylowe i rzadko spotykane mieszkanie zlokalizowane przy jednej z ulic w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

698 012 zł86 m² 8 086,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wolności

Wąbrzeźno,kujawsko-pomorskie

447 000 zł263 m² 1 744,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:563 m²

Oferta tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w miejscowości Wąbrzeźno, woj. kujawsko-pomorskie przy ul. Wolności. Przedmiotem sprzedaży jest dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Łochowice

Łochowice,kujawsko-pomorskie

250 000 zł1 220 m² 204,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka na sprzedaż!polecam do sprzedaży działkę o pow.1226m2 położoną w Łochowicach. Działka sąsiadująca posiada warunki zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

495 122 zł56 m² 8 810 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,2 m2 z dwoma balkonami. Wygodny układ mieszkania, w skład którego wchodzą: - salon z aneksem kuchennym - 2 sypialnie - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konstytucji 3 Maja

Toruń,kujawsko-pomorskie

375 000 zł47 m² 7 978,72 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*** Mieszkanie 3 pokojowe, 11 piętro, jasne i ciepłe, o pow. 47 m2, po generalnym remoncie, nowa cichobieżna winda, komórka lokatorska, osiedla Na Skarpie, ul. Konstytucji 3-go Maja, piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

359 000 zł30 m² 11 966,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż atrakcyjna kawalerka położona na parterze apartamentowca z windą, wybudowanego w 2015 roku na osiedlu Winnica, przez firmę Budlex. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 29,97.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Spokojna

Czarne Błoto,kujawsko-pomorskie

240 000 zł1 535 m² 156,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża piękna działka w popularnej okolicy w Czarnym Błocie. Działka objęta Miejscowym Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Świetna lokalizacja działki - 13 km od Torunia z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wyzwolenia

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

185 000 zł35 m² 5 328,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1942

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 34,72m położone na pierwszym piętrze, w 6-cio mieszkaniowym budynku, na bydgoskim osiedlu Fordon. Budynek, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

282 000 zł31 m² 9 096,77 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Makler Nieruchomości prezentuje na sprzedaż kawalerkę na Wyżynach idealne pod inwestycje lub singla. Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży kawalerki o powierzchni 31 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Włocławek,kujawsko-pomorskie

297 000 zł51 m² 5 823,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Mapa Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę ślicznego, przytulnego mieszkania na trzecim piętrze w niskim bloku. Osiedle położone w wyjątkowej lokalizacji, jednostka E, jedyne takie.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij