dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 657 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 657 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Strzelce Górne

Strzelce Górne,kujawsko-pomorskie

860 000 zł102 m² 8 431,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:708 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą nowoczesnego i energooszczędnego domu jednorodzinnego z widokiem na las, położonego w miejscowości Strzelce Górne - gmina Dobrcz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

238 000 zł48 m² 4 940,83 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność biura nieruchomości Prestige. Prestige Nieruchomości prezentuje środkowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 48,17 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w wieżowcu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

387 720 zł41 m² 9 456,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

249 000 zł47 m² 5 344,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Biuro Makler Poleca: wyposażone mieszkanie po kapitalnym remoncie o pow. 46,36m usytuowane na parterze w wyremontowanej kamienicy położonej w Śródmieściu na ogrodzonym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

150 000 zł1 590 m² 94,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży malowniczej działki w Kopaninie. film: lokalizacja : Kopanino , bezpośrednio za Złotorią, z odległośćią 10min do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł42 m² 9 405,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Makler nieruchomości polec na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na osiedlu wyżyny W bydgoszczy. Lokal mieści się na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

313 844 zł31 m² 10 078,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

547 911 zł65 m² 8 415,16 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

460 000 zł63 m² 7 260,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania na osiedlu Szybowników w Fordonie. Nieruchomość o powierzchni 63,36m2 znajduje się na parterze 4 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

188 500 zł562 m² 335,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler poleca Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 560m ,prąd , woda w drodze.Działka usytuowana w Smukale.Bardzo dobra lokalizacja.Tereny rekreacyjne, spacerowe. Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

489 458 zł60 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

565 633 zł66 m² 8 527,56 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

470 314 zł49 m² 9 518,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 000 zł46 m² 6 557,02 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, łazienką z wc, położonego w świetnie skomunikowanym punkcie miasta - Osiedla Skrzetusko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Topolowa

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

434 475 zł58 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni całkowitej łącznie 57,93 m2, usytuowane na parterze nowoczesnego budynku przy ulicy Topolowej w Ciechocinku, z ogródkiem od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Osówiec

Osówiec,kujawsko-pomorskie

750 000 zł150 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, czteropokojowego domu parterowego, położonego w miejscowości Osówiec. Możliwość zamiany z dopłatą za mieszkanie M-3/M-4 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

250 000 zł31 m² 8 064,52 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest kawalerka na Bartodziejach o powierzchni 31m2. Lokalizacja - Bartodzieje jest idealną dzielnicą dla młodych rodzin oraz seniorów, która sprzyja wszelkiego rodzaju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

540 000 zł54 m² 9 931,95 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego, klimatycznego mieszkania z dużą jadalnią z aneksem kuchennym, położonego w cichej okolicy na Czyżkówku. Budynek Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

529 300 zł60 m² 8 805,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

370 611 zł39 m² 9 476,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

310 000 zł30 m² 10 234,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

410 511 zł44 m² 9 306,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wąbrzeźno

Wąbrzeźno,kujawsko-pomorskie

698 000 zł121 m² 5 768,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż dom W pięknym urokliwym miejscu dla ludzi ceniących sobie ciszę I spokój. Dom składa się z: kuchnia z jadalnią 28 m.kw pokój 24 m pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

557 100 zł68 m² 8 192,65 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

490 000 zł73 m² 6 712,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Biuro Makler poleca serdecznie! Na sprzedaż mieszkanie doskonałe dla osób, które chcą czerpać zysk z najmu. Oferta skierowana do inwestorów z wysoką stopą zwrotu. Dogodna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

755 000 zł180 m² 4 194,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż trzykondygnacyjny dom wybudowany w 1980 roku, o powierzchni użytkowej 110m2 (całkowita powierzchnia 165 m2 ) na działce 250 m2 , usytuowany w sąsiedztwie domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

538 600 zł65 m² 8 286,15 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Władysławowo

Władysławowo,kujawsko-pomorskie

870 000 zł140 m² 6 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:959 m²

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż przepiękny dom dostępny tylko W naszym biurze. Nieruchomość o wielkości 140m powierzchni użytkowej w której w skład wchodzi: dół domu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

581 277 zł82 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Olszynowa

Głogowo,kujawsko-pomorskie

168 600 zł1 686 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam ofertę sprzedaży działki w miejscowości Głogowo przy ul. Olszynowej. Cicha, spokojna okolica - znajduje się w sąsiedztwie dwóch nowych budynków wielorodzinnych. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

556 784 zł63 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bądkowo

Bądkowo,kujawsko-pomorskie

700 000 zł200 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:512 m²

1. Lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana na osiedlu domków jednorodzinnych, w bardzo spokojnej okolicy. Położona przy wewnętrznej, osiedlowej ulicy, dzięki czemu jest mały ruch samochodów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Głuszynek

Głuszynek,kujawsko-pomorskie

315 000 zł500 m² 630 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Biuro Nieruchomości mko oferuje na sprzedaż; działka rekreacyjna z domek letniskowym w stylu góralskim przy jeziorze Głuszyńskim Powierzchnia działki 500m2 Powierzchnia domu 70m2 Działka : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

320 000 zł1 201 m² 266,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dobra oferta! działka W gminie Nowa Wieś Wielka - brzoza Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 1201 m2. Na działce znajduję się domek letniskowy, garaże oraz 60m warsztat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

279 000 zł35 m² 7 971,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dobra oferta! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-3 o powierzchni 35 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Błonie! W skład mieszkania wchodzi: -2 pokoje, -oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

349 000 zł37 m² 9 535,52 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Skarpa - piękny widok - dwa pokoje po remoncie - takiej oferty nie ma nigdzie! Miło mi przedstawić Państwu mieszkanie dwupokojowe znajdujące się na szóstym piętrze w bloku wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Toruńska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

525 000 zł63 m² 8 370,54 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Biała Posesja Nieruchomości przedstawia Państwu ładne mieszkanie na Bartodziejach Małych, na osiedlu 6 Planet przy ulicy Toruńskiej. Lokal znajduje się na 4 piętrze, to budynek 5 piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fałata

Toruń,kujawsko-pomorskie

395 000 zł49 m² 7 995,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie z dużym potencjałem na wynajem dla studentów! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość szkoły/przedszkola bliskość obiektów rekreacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Barcin

Barcin,kujawsko-pomorskie

800 500 zł200 m² 4 002,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 004 m²

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż dom W miejscowości kania zaledwie 2 km od barcina. Nowoczesny styl domu zapewnia nam pełen komfort - trzy sypialnie z czego jedna ma dużą garderobę.