dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 659 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 659 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 250 000 zł200 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący na Bartodziejach z ogrodem oraz lokalem użytkowym. Prezentowany dom ma 200 m 2 i składa się na parterze z salonu, 2 dużych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

849 000 zł111 m² 7 648,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:490 m²

Wolnostojący w stanie deweloperskim, dom w Osielsku o pow.104m2 położony na działce o pow.485m2,działka ładnie położona na wzniesieniu. Miejsce romantyczne ,w sąsiedztwie domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Koronowo

Koronowo,kujawsko-pomorskie

409 000 zł77 m² 5 311,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:307 m²

Przedstawimy ofertę domu po wykonanym generalnym remoncie i zmianie źródła centralnego ogrzewania (pompa ciepła + fotowoltaika). Nieruchomość położona jest 150 metrów od linii brzegowej Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Gawin

Gawin,kujawsko-pomorskie

185 000 zł511 m² 362,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca w którym będziesz mógł odpocząć po pracowitym tygodniu w mieście. Miejsca blisko jeziora, gdzie można odpocząć i zrelaksować się. Działka rekreacyjna z domkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

750 000 zł220 m² 3 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:506 m²

*** dom W zabudowie szeregowej W toruniu, dzielnica podgórz, 220 m2, 4 pokoje, strych Z 3 pokojami, łazienka, osobne wc, duży taras, garaż, piwnica, działka 506 M2, ogród Z licznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

645 000 zł62 m² 10 364,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe w budynku z windą - Fordon Lokal składa się z : - salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

495 000 zł120 m² 4 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wyłącznie w Biurze Nieruchomości posesja. Prezentujemy Państwu unikalną ofertę sprzedaży nieruchomości, idealnie położonej w samym sercu miasta. **charakterystyka Nieruchomości:** - Typ:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piastoszyn

Piastoszyn,kujawsko-pomorskie

650 000 zł218 m² 2 981,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferta : Dom z 1972 roku, rozbudowany w 2008 roku. Przystosowany do zamieszkania przez dwie rodziny, ponieważ posiada dwa niezależne wejścia ze wspólnej przybudówki. Lub możliwość stworzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chełmno

Chełmno,kujawsko-pomorskie

799 000 zł157 m² 5 089,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Polecamy do zakupu komfortowo wykończony dom wolnostojący w miejscowości Kijewo Szlacheckie. Nieruchomość wybudowana została przez obecnych właścicieli pod własne potrzeby w latach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Klamry

Klamry,kujawsko-pomorskie

52 920 zł1 080 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, położona w miejscowości Klamry, gmina Chełmno, powiat Chełmiński, województwo Kujawsko-Pomorskie. Działka o powierzchni 1080.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

309 000 zł48 m² 6 491,60 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko w naszym biurze. Oferta sprzedaży mieszkania na bydgoskich Bartodziejach. Mieszkanie mieści się w "mrówkowcu" na 5. piętrze, posiada balkon oraz garderobę. W sąsiedztwie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 800 000 zł1 650 m² 2 303,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:6 582 m²

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! Nieruchomość po pralni, w skład której wchodzi kilka budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

322 200 zł38 m² 8 478,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro Makler poleca serdecznie! Bardzo atrakcyjna oferta mieszkania w stanie deweloperskim usytuowanego na 1 piętrze kamienicy w samym sercu miasta! Renomowana kamienica po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

249 000 zł35 m² 7 094,02 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! szwederowo, ul. Solskiego 3 Mieszkanie do własnej aranżacji. Na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

315 000 zł1 328 m² 237,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler poleca działkę W łochowie Do sprzedania działka w Łochowie o powierzchni 1333m.Lokalizacja idealna wśród domków jednorodzinnych ,dobrze skomunikowana.W niedalekiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

529 300 zł61 m² 8 691,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

228 000 zł48 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Posesja ma zaszczyt zaprezentować ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 48 metrów kwadratowych, zlokalizowanego na osiedlu Kopernika. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

329 000 zł2 009 m² 163,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta na wyłączność biura nieruchomości Prestige. Prestige Nieruchomości prezentuje do sprzedaży niezabudowaną, ogrodzoną działkę o powierzchni 2009 m2 w bardzo dobrym, widocznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

680 000 zł125 m² 5 440 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż oferujemy Apartament w domu jednorodzinnym dwu lokalowym o powierzchni 125 m . Dom jest usytuowany na działkach o powierzchni od 576 m do 736 m , co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł45 m² 8 843,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Makler nieruchomości gorąco poleca piękne, słoneczne mieszkania usytuowane na II piętrze odrestaurowanej kamienicy na Osiedlu Leśnym w Bydgoszczy. tzw. Ta gotowa do wprowadzenia i komfortowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głowackiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

410 000 zł50 m² 8 183,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w cichej okolicy, w dzielnicy Bartodzieje, osiedle Bielawki. Cena ofertowa: 410.000 zł. Oferta wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

237 000 zł48 m² 4 937,50 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność Bura Nieruchomości Posesja. Biuro Nieruchomości Posesja ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne mieszkanie o powierzchni 48 metrów, usytuowane na 11 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gruczno

Gruczno,kujawsko-pomorskie

385 000 zł91 m² 4 215,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący w Grucznie, powiat świecki z działką o pow. 1250 m2. Dom parterowy z betonu i suporeksu, okna plastikowe kolor orzech, przygotowany pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Sportowa

Łubianka,kujawsko-pomorskie

109 999 zł1 197 m² 91,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentujemy działkę o powierzchni 1197 m2 z szybkim dojazdem do Torunia ( zaledwie 10 min.) znajduje się blisko ulicy Sportowej. W pobliżu zabudowa jednorodzinna. Płaski teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Paterek

Paterek,kujawsko-pomorskie

330 000 zł40 300 m² 8,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam wyrobisko po kopalni piasku. Częściowo zalane wodą utrzymującą się przez cały rok bez względu na warunki atmosferyczne. Głębokość wody ok 2 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ryńskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

369 000 zł52 m² 7 056,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie z wyposażeniem i odstąpieniem garażu. Oferta na wyłączność biura nieruchomości Prestige. Prestige Nieruchomości prezentuje przestronne mieszkanie o pow. 52,29 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 070 000 zł82 m² 13 080,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Posiadamy na sprzedaż bardzo ładne, luksusowe mieszkanie trzypokojowe na Osiedlu Leśnym w Bydgoszczy. Mieszkanie zostało zaprojektowane przez architekta wnętrz, mieści się w nowym bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Na Zamek

Szabda,kujawsko-pomorskie

100 000 zł800 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania mam 5 działek w miejscowości Szabda koło Brodnicy. W granicy działek przechodzą prąd i woda. Droga asfaltowa ok 200m od działek. Cena dotyczy działek 1 i 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grasera

Toruń,kujawsko-pomorskie

452 381 zł44 m² 10 390 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 43,54m2, położonego na I piętrze IV piętrowego bloku. Kupujący zwolniony Z 2 % podatku pcc. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Przyłęki

Przyłęki,kujawsko-pomorskie

87 000 zł984 m² 88,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bardzo dobra lokalizacja w dobrej cenie Do sprzedaży bardzo ładna działka o powierzchni 984 m2 na granicy przyłęki/olimpin Dobra lokalizacja w cichej, spokojnej okolicy, tylko 12 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

549 000 zł120 m² 4 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Biuro Nieruchomości Posesja ma zaszczyt zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży przestronnego domu o powierzchni 120 m2, położonego w malowniczej, cichej okolicy, otoczonej domkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana III Sobieskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 110 500 zł604 m² 3 495,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:23

 

Rok budowy:1974

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu parteru nieruchomości użytkowej, zawierający 18 lokali, w centrum miasta. Budynek obecnie zapełniony najemcami w 80%, obecnie uzupełniamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bielicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

370 000 zł60 m² 6 166,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60 m2 w niskim bloku, na 4 i ostatnim piętrze. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 6.5 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

489 000 zł50 m² 9 803,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

32097. Polecam bardzo ładne mieszkanie na stawkach! gotowe do wprowadzenia! Mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,38 m2 + piwnica 2,50m2 składa się z: * przestronnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ojrzanowo

Ojrzanowo,kujawsko-pomorskie

103 050 zł1 145 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż pięknie położoną działkę budowlaną o pow. 1144m zlokalizowaną w miejscowości Ojrzanowo, gm. Łabiszyn. Działka jest płaska, równa, położona na delikatnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mały Rudnik

Mały Rudnik,kujawsko-pomorskie

1 380 000 zł220 m² 6 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Biuro Nieruchomości Posesja ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości o powierzchni 5200 m2, zlokalizowanej w spokojnej okolicy Małego Rudnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przyłęki

Przyłęki,kujawsko-pomorskie

785 000 zł136 m² 5 772,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:775 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą domu parterowego z poddaszem do adaptacji mieszkalnej, położonego w niezwykle cichym i spokojnym punkcie miejscowości Przyłęki, gm.