cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości na skróty
Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości
10 659 ogłoszeń
Od najnowszych
10 659 ogłoszeń
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie Łochowo
614 900 zł3 256 m² 188,84 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z garażem Bydgoszcz
749 000 zł67 m² 11 189,10 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz
339 000 zł54 m² 6 291,76 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana uzbrojona Krążkowo
92 001 zł3 001 m² 30,66 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dekerta
675 000 zł65 m² 10 384,60 zł/m²
Archiwalne
Apartament z ogródkiem Bydgoszcz
439 000 zł43 m² 10 209,30 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz
429 909 zł47 m² 9 098,60 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Hoża
315 000 zł62 m² 5 080,65 zł/m²
Archiwalne
Hala ogrodzona Bartniczka
1 700 000 zł1 100 m² 1 545,45 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz
539 000 zł66 m² 8 105,26 zł/m²
Archiwalne
Lokal gastronomiczny Prądocin
1 134 000 zł206 m² 5 500,05 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z ogródkiem Kościelec
259 000 zł69 m² 3 753,62 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz
439 400 zł47 m² 9 299,47 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie Nowogród
188 000 zł4 700 m² 40 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krótka
354 500 zł71 m² 5 000 zł/m²
Archiwalne
Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Grudziądzka
340 000 zł76 m² 4 450,26 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz
440 190 zł54 m² 8 169,82 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz
349 000 zł48 m² 7 270,83 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym
295 000 zł42 m² 7 023,81 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz
379 000 zł55 m² 6 890,91 zł/m²
Archiwalne
Dom wolnostojący, ul. Rozłogi
398 000 zł89 m² 4 471,91 zł/m²
Archiwalne
Dom z tarasem Golub-Dobrzyń
690 000 zł126 m² 5 476,19 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Pokoju Toruńskiego
399 000 zł70 m² 5 732,76 zł/m²
Archiwalne
Działka rekreacyjna przy lesie Górzno
1 780 000 zł27 419 m² 64,92 zł/m²
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia