dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 753 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 753 ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 000 zł99,75 m² 3 799,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 163 m²

Podwiesk 20 km od chełmna Biuro Nieruchomości banaś posiada w swojej ofercie na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym położony w miejscowości Podwiesk, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

398 106 zł39,03 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

349 900 zł43,60 m² 8 025,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,6 m 2 znajdujące się przy ul. Jagiellońskiej/krakowskiej, dzielnica Skrzetusko w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Duża działka w pięknej i malowniczej okolicy! 36 zł/m2! Biuro 4 Kąty Nieruchomości prezentujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną niezabudowaną działkę położoną w pięknej ,.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł137,07 m² 6 565,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:542 m²

Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 118,40 m znajdująca się na działce o powierzchni 542 m . Budynek, wybudowany w 2009 roku, składa się z dwóch kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł69 m² 9 405,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Komfortowe i eleganckie mieszkanie 3 pokoje - blok 2002 Mieszkanie wyłącznie w naszym biurze! Ogólny obszar powstał po podsumowaniu pow. lokalu mieszkalnego o 64 m2 oraz piwnicy ok 5m2.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł131,50 m² 5 923,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Dom jednorodzinny usytuowany jest na dużej, zagospodarowanej działce o powierzchni 3500 m z prywatnym stawem, który stanowi niepowtarzalny atut tej oferty. To miejsce doskonałe zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przepiękna działka rod w Piechcinie czeka na nowego właściciela! Na sprzedaż działka rekreacyjna rod o powierzchni ok. 400 m , położona w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł42,06 m² 4 018,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal usługowy 42,06 m - Grudziądz, ul. Toruńska możliwość powiększenia funkcjonalności o dodatkowe 30 m (lokal mieszkalny )za dodatkową opłatą. Idealna przestrzeń na.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł79,10 m² 8 217,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:632 m²

Dom parterowy z dużym salonem i tarasem - Gębice, ul. św. Ducha (gm. Mogilno) Powierzchnia: 79,10 m | Działka: 632 m | Rok budowy: 2008 Z przyjemnością prezentujemy zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

496 000 zł58 m² 8 551,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta sprzedaży domu o wielkości 58 m2, który łączy w sobie ciszę z bliskością natury. Położony zaledwie 1.5 km od dwóch malowniczych jezior, stanowi idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

4 250 000 zł567 m² 7 495,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość w centrum Ciechocinka na działkach o łącznej powierzchni 1800m. Obiekt składa się z budynku mieszkalnego wielorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł402,37 m² 5 467,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 958 m²

Na sprzedaż świetnie prosperujący warsztat samochodowy - gotowy biznes z pełnym wyposażeniem Jagła Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży funkcjonującego warsztatu samochodowego, który.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł763 m² 2 608,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:5 471 m²

Na sprzedaż we Włocławku w części przemysłowej Osiedla Michelin, nieruchomość komercyjna stanowiąca działkę gruntu (klasoużytek Bi) o powierzchni 5471,0m2 (0,5471ha) ogrodzoną,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł38 749 m² 14,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Piękna działka 3,875 ha z dostępem do Jeziora Ostrowite i prywatnym laskiem! Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 3,8749 ha (tj. 38749 m 2 ) mieszczącą się.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 060 m² 108,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka 1060 m2 W miejscowości cegielnik, gmina zławieś wielka, powiat toruński. Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Opis oferty: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 54 m po kapitalnym remoncie, z widokiem na Politechnikę Bydgoską w pięknej, zrewitalizowanej kamienicy z 1930 roku przy ul. Seminaryjnej.

Szczegóły ogłoszenia

137 200 zł686 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Opis oferty: przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana w miejscowości Olimpin, niedaleko Przyłęk. Piękna kwadratowa działka z widokiem na las objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł111 m² 12 072,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Makler poleca dom W bydgoszczy Dom na sprzedaż w Bydgoszczy po kapitalnym remoncie wszystkie czynności remontowe wykonane na wysokim poziomie. Dom piętrowy o powierzchni 110 m składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł143 m² 6 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szukasz nowego developerskiego domu w zabudowie bliźniaczej w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

6 750 000 zł45 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka rolna 4,5ha przy trasie dk15. Odległość od autostrady A1 4 km, wjazd w Turznie. Umiejscowienie działki w poblizu autostrady A1 oraz drogi krajowej Nr 15 Toruń -olsztyn jest idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

895 000 zł59,69 m² 14 994,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie wykończone pod klucz! Mieszkanie trzypokojowe (59,69m2) na parterze w apartamentowcu w Dzielnicy Muzycznej. Mieszkanie mieści się na kameralnym osiedlu, w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł118 m² 7 025,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 234 m²

Nowy, na dużej działce, energooszczędny, funkcjonalny, ale przede wszystkim parterowy. To podstawowe wyróżniki tego domu. Jeśli dodamy do tego minimalistyczną bryłę budynku, funkcjonalny układ oraz.

Szczegóły ogłoszenia

277 000 zł40,09 m² 6 909,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni użytkowej 37,30m 2 , usytuowane na 4 w 4 piętrowym bloku - osiedle Zazamcze. W lokalu znajdują się 2 pokoje ,.

Szczegóły ogłoszenia

449 900 zł69 m² 6 520,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Czy marzysz o mieszkaniu z widokiem na rzekę, który naprawdę robi wrażenie każdego dnia? Potrzebujesz większej przestrzeni dla rodziny w ścisłym centrum miasta? A może szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł200 m² 7 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 167 m²

Makler Nieruchomości zaprasza serdecznie do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego domu wolnostojącego, położonego w Łochowie, w gminie Białe Błota, w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł16 200 m² 135,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Duża działka w doskonałej lokalizacji, bardzo atrakcyjnie położona. Zabudowana budynkiem mieszkalnym oraz gospodarczo-garażowym. W okolicach Brodnicy mało jest już działek o tak dużej.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł550 m² 3 618,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 648 m²

Uwaga! nowa cena! Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo ładny dom (400m2) ze skrzydłem dobudowanym do nieruchomości, o powierzchni 150m2, na działalność gospodarczą. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

301 500 zł20 100 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność przedstawić działkę rolną 1,5 ha w obrębie Brzoza w gminie Nowa Wieś Wielka. Działka leży przy lesie oraz rzece Noteć. Niedaleko usytuowane jest jezioro Jezuickie.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł2 999 m² 38,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 2999 m 2 położona niedaleko drogi krajowej nr 91 (włocławek-Toruń) w miejscowości Wiktoryn, w sąsiedztwie domów. Z działki jest.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł21,69 m² 3 918,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest garaż murowany położony w bryle budynku przy ulicy Kormoranów 52. Opis: -Garaż jest murowany, -W środku wylewka betonowa, -Jest prąd. Wymiary: 6m na.