dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 657 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 657 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Sułkowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

190 000 zł20 m² 9 268,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Wyjątkowa kawalerka na osiedlu Leśnym - idealna inwestycja pod wynajem lub do zamieszkania! Szukasz swojego pierwszego mieszkania lub bezpiecznej inwestycji pod wynajem? Mamy dla Ciebie idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

890 000 zł148 m² 6 013,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2000

Makler poleca: na sprzedaż: przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji! Oferujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni niespełna 150 m , zlokalizowane na pograniczu osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

514 990 zł40 m² 13 021,20 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe z balkonem w budynku z windą - Osiedle Leśne. Lokal składa się z : - salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pigża

Pigża,kujawsko-pomorskie

1 249 000 zł202 m² 6 183,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność zaprezentować Państwu wartą uwagi ofertę sprzedaży nowoczesnego i komfortowego 4 pokojowego domu wolnostojącego o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Murowaniec

Murowaniec,kujawsko-pomorskie

1 490 000 zł255 m² 5 840,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż piękny dom W murowańcu. Dom wolnostojący posadowiony na działce 1080m2, gotowy do zamieszkania. Dom zbudowany tradycyjnie, murowany, ocieplony 12 cm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

498 640 zł52 m² 9 578,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z projektem nowej inwestycji, która jest realizowana na bydgoskim Czyżkówku. Docelowo zaplanowano tu 8 kameralnych budynków. Aktualnie w sprzedaży mamy 2 pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł53 m² 7 532,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opis nieruchomości Oferujemy na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie z balkonem, położone w spokojnej dzielnicy, idealnej dla rodzin. W pobliżu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

995 000 zł216 m² 4 606,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 140 m . Budynek składa się z trzech kondygnacji: piwnicy, parteru oraz piętra. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

397 000 zł34 m² 11 721,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na świetnej lokalizacji i dostępu do pełnej infrastruktury? Potrzebujesz mieszkania komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

364 000 zł66 m² 5 491,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane W bydgoskim fordonie. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Fordonie- gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

425 000 zł31 m² 13 709,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na jarze - dwa pokoje, miejsce parkingowe oraz komórka lokatorska w cenie! wyłączność W naszym biurze Przedstawiam Państwu mieszkanie o powierzchni blisko 31 m2 - kawalerka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

648 900 zł44 m² 14 582 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca serdecznie atrakcyjną nieruchomość na sprzedaż. Mieszkanie jest usytuowane na 2 piętrze nowoczesnego bloku na zamkniętym terenie w sąsiedztwie Uniwersytetu im. Kazimierza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łojewo

Łojewo,kujawsko-pomorskie

116 250 zł1 550 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka oddalona zaledwie około 250m od Jeziora Szarlejskiego zwanego - Małym Gopłem, oraz około 500m od gminnej plaży w Łojewie. (działka oznaczona numerem 1 na zdjęciu z drona). Cena 75.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

639 800 zł57 m² 11 173,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

4-pokojowe mieszkanie (pow. 57,26 m2) usytuowane na pierwszym piętrze bloku z windą z 2023 r., osiedle Glinki. Przestronne i jasne mieszkanie składające się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

589 000 zł55 m² 10 771,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Opis nieruchomości: dwupokojowe mieszkanie składające się z 54.68 m2 z oddzielną kuchnią, sypialnia z garderobą, Loggia, po remoncie Blok z ogrodzoną przestrzenią z zadbaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

260 000 zł31 m² 8 519 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie zaprojektowane przez architekta wnętrz. Z dbałością o najmniejszy szczegół! opis oferty: dwupokojowe mieszkanie, gotowe do wprowadzenia. Podczas generalnego remontu wymieniono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Szpitalna

Żnin,kujawsko-pomorskie

1 250 000 zł1 126 m² 1 110,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:700 m²

Sprzedam obiekt produkcyjno-magazynowo-usługowy w Żninie przy ulicy Szpitalnej. Jest to dwupiętrowy żelbetowy obiekt o łącznej powierzchni użytkowej 1050 m2, usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kominy

Kominy,kujawsko-pomorskie

90 000 zł1 007 m² 89,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Posiadam na sprzedaż uzbrojoną działkę o wielkości 10 ar na Kominach. Działka granicząca z lasem, która wyróżnia się spokojną i cichą okolicą. Wydane warunki zabudowy. Ogłoszenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

485 800 zł53 m² 9 123 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sikorskiego

Gniewkowo,kujawsko-pomorskie

849 000 zł713 m² 1 190,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:713 m²

Piękny dom dla rodziny! Piękny dom w zabudowie wolnostojącej o powierzchni 180m2 , położony na działce 713m2 w Gniewkowie. Na parterz znajdują się 4 pokoje , łazienka, toaleta, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Smerzyn

Smerzyn,kujawsko-pomorskie

240 000 zł3 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z linią brzegową, nad jednym z najczystszych jezior w całym powiecie żnińskim, jeziorem Smerzyńskim, o II klasie czystości wody, z możliwością dalszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Jagodowa

Górsk,kujawsko-pomorskie

520 000 zł138 m² 3 768,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 102m , za cenę 520 000 pln. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej okolicy, idealnej dla osób ceniących sobie prywatność oraz bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jagodowa

Osiek nad Wisłą,kujawsko-pomorskie

777 000 zł116 m² 6 713,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Marzysz o domu w spokojnym miejscu na ładnej działce? Polecam Tobie dom zlokalizowany w Osieku nad Wisłą przy ulicy Jagodowej; 20 min od Torunia. Najważniejsze informacje: -duża, ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

307 000 zł49 m² 6 265,31 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,60 mkw, położone na siódmym piętrze bloku 11-piętrowego, na Os. Południe we Włocławku, z balkonem o powierzchni 2,27 mkw (0,89 m x 2,54 m),od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

490 000 zł52 m² 9 423,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy. Dokładna powierzchnia - 51,82 m2 Cena nie podlega negocjacji. Atuty: - budynek z cegły - ekspozycja okien: zachodnią - bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

639 600 zł67 m² 9 479,77 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

359 900 zł48 m² 7 497,92 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Oferta sprzedaży trzypokojowego mieszkania o metrażu 47,60m2, położonego na 6 piętrze bloku z dwiema windami, na osiedlu Mokre, kilometr od centrum miasta. Cechy mieszkania: - 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Murowaniec

Murowaniec,kujawsko-pomorskie

235 000 zł1 431 m² 164,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 1431 m2 m2 przy ścianie lasu usytuowana w miejscowości Murowanie, gmina Białe Błota. Z pewnością odnajdzie się tu rodzina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

355 900 zł36 m² 9 952,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

540 000 zł53 m² 10 169,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Makler Nieruchomości poleca: bardzo przestronne mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na ostatnim, 4 piętrze w bloku z 2013 roku, na malowniczym osiedlu Bajka w Fordonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gagarina

Toruń,kujawsko-pomorskie

322 000 zł32 m² 9 969,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zakup tego lokalu gwarantuję zysk z najmu od pierwszego dnia jego nabycia, gdyż obecnie jest wynajmowany, a najemca chętnie przedłuży najem. Przedstawiam Państwu mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

339 000 zł40 m² 8 475 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39,5 m położone na 5 piętrze w 11-piętrowym bloku, blisko centrum. Nieruchomość składa się z: - 2 niezależnych pokoi ( w tym 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pyszczyn

Pyszczyn,kujawsko-pomorskie

2 149 000 zł200 m² 10 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom o powierzchni 200m, znajdujący się na dużej działce sąsiadującej z lasem. Nieduża miejscowość P yszczyn znajduje się tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Magdalenka

Magdalenka,kujawsko-pomorskie

106 400 zł665 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 665 m2 położona w miejscowości Magdalenka, gmina Dobrcz. Z pewnością odnajdzie się tu rodzina z dziećmi, której marzy się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wszedzień

Wszedzień,kujawsko-pomorskie

290 000 zł70 m² 4 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:679 m²

Sprzedam dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Wszedzień (gmina Mogilno). Dom położony w spokojnej okolicy (wieś), sąsiedztwo stanowią budynki jednorodzinne oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

625 000 zł63 m² 9 920,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w bloku z cegły, położone na samym wejściu do najstarszego zrewitalizowanego toruńskiego parku miejskiego, wpisanego do rejestru zabytków. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

339 000 zł318 m² 1 066,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jedyna taka działka budowlana W bydgoszczy, osiedle wyżyny. My mamy ofertę na wyłączność, ale kupujący może mieć wyłączność po zakupie działki na: świetną lokalizację, ciszę, spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łysomice

Łysomice,kujawsko-pomorskie

1 050 000 zł140 m² 7 489,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Właściciel bierze pod uwagę częściowe rozliczenie sprzedaży tej nieruchomości z zamianą na mieszkanie. Dzięki temu znacząco możesz skrócić czas transakcji nie czekając na sprzedaż swojego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zdrojowa

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

580 000 zł66 m² 8 787,88 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3 pokojowe słoneczne mieszkanie w apartamentowcu w centrum Ciechocinka. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 66m 2 , usytuowane na II piętrze w apartamentowcu na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lipno

Lipno,kujawsko-pomorskie

449 000 zł219 m² 2 050,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 5 pokojowego domu zlokalizowanego w Lipnie. Dom o powierzchni użytkowej 152,2 m2/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

1 049 000 zł120 m² 8 741,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Dom w Osielsku w zabudowie bliźniaczej w/g projektu Dom Julia III,budowany przez sprawdzonego dewelopera! Dotyczy domu usytuowanego po prawej stronie. Powierzchnia domu 120m2,powierzchnia działki.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij