dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 749 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 749 ogłoszeń

470 000 zł64,14 m² 7 327,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Świetna lokalizacja i pewna inwestycja! Poznaj mieszkania przy ul. św. Andrzeja Boboli w Toruniu. Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 000 zł82,50 m² 4 787,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 005 m²

! rezerwacja! Dom jednorodzinny, wolnostojący, parterowy o pow. użytkowej 82,50 m2 z wiatą garażową jednostanowiskową w bryle budynku w stanie surowym zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł9 900 m² 7,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z linią brzegową Drwęcy | Natura 2000 | Cisza i prywatność Wyobraź sobie miejsce, w którym budzisz się przy szumie rzeki, a wokół masz wyłącznie naturę, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł521,99 m² 1 913,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:3 324 m²

Unikat! Lokal usługowo-handlowy z ogromnym wachlarzem możliwości pod inwestycje. Na sprzedaż lub do wynajęcia. Krótko: twoje Metry Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Grand Lubicz Apartments to miejsce, w którym nowoczesna architektura spotyka się z ciszą, zielenią i przemyślanym komfortem codziennego życia. Położone w Lubiczu Dolnym - tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł30 m² 12 966,67 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Biuro Nieruchomości Makler oferuje na sprzedaż atrakcyjną kawalerkę o powierzchni 30 m , położoną na osiedlu Zielone Tarasy w Bydgoszczy. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł86 m² 6 744,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż - przestronne 3-pokojowe mieszkanie, 86 m , Bydgoszcz, osiedle Szwederowo Oferta dla osób szukających dużego, funkcjonalnego mieszkania w świetnej lokalizacji. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł470 m² 2 976,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:2 409 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna w trakcie budowy, obejmująca nowoczesną halę 470m2 o charakterze produkcyjno-usługowym z częścią biurową, usytuowaną na działce.

Szczegóły ogłoszenia

380 050 zł58 m² 6 552,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Makler Biuro Nieruchomości prezentuje funkcjonalne, jasne i zadbane mieszkanie o powierzchni 53 m , położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części bydgoskiego Fordonu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł123,90 m² 6 941,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:931 m²

Tylko U nas na sprzedaż całoroczny, piętrowy dom wolnostojący w zabudowie letniskowej, zlokalizowany w malowniczej Sokolej-Kuźnicy, w samym sercu Borów Tucholskich. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł2 619 m² 108,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 26190 m , Warunki zabudowy - Czarne Błoto, blisko Torunia Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2619 m , zlokalizowana w miejscowości Czarne Błoto,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł132 m² 4 537,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z duszą, które zachwyca wyjątkowym klimatem i historycznym charakterem. To idealna propozycja dla miłośników stylowych kamienic i unikatowych wnętrz,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowa oferta mieszkania, które sprawia wrażenie dużo bardziej przestronnego niż jego nominalna powierzchnia. Do tego piękny widok na panoramę miasta. Oferta dostępna wyłącznie u Nas. Przedmiotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

353 220 zł33,64 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nasze biuro ma przyjemność zaprezentować kolejny etap Inwestycji od Dewelopera - Osiedle Filmowa. - klient oraz brak pcc - Inwestycja Dewelopera powstała tuż obok rzeki Brdy, która stanowi wyjątkowy VI.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 361 m² 116,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w zielonej okolicy z dogodnym dojazdem do Torunia i Bydgoszczy. Lokalizacja * Czarne Błoto, ul. Jastrzębia ; *.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki w miejscowości Toporzysko, część działek z mpzp, część działek z możliwościom uzyskania warunków zabudowy. Charakterystyka: jeśli szukasz działki w spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł480 m² 302,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, szukacie miejsca, gdzie naprawdę odpoczniecie od miasta, hałasu i codziennego pośpiechu? Ta wyjątkowa działka w Bożenkowie to idealne miejsce na relaks, weekendowe wyjazdy.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł5 000 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu na sprzedaż działkę pod inwestycję deweloperską. Teren nie objęty mpzt, kształt regularny, teren wyrównany. W pobliżu liczne sklepy, markety,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Rożnie-Parcele przy ulicy Wrzosowej. Działka o powierzchni 973 m 2 z bezpośrednim wjazdem z gruntowej drogi gminnej. W sąsiedztwie nowa zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł169,14 m² 2 950,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:862 m²

Dom piętrowy o powierzchni 111,07 mkw , położony na Os. Południe we Włocławku, wybudowany z cegły w 1960 r., ocieplony styropianem, częściowo podpiwniczony, stropodach kryty papą,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 011 zł50,18 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,18 m2 w stanie deweloperskim na osiedlu Winnica w Toruniu. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 3-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł60,26 m² 4 795,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentuję Państwu mieszkanie, położone w świetnej lokalizacji przy ulicy 900 - lecia w Mogilnie. Blok nie jest bezpośrednio usytuowany przy drodze głównej, tym samym gwarantując nowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł158,10 m² 7 583,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

**** dom W stanie deweloperskim W zabudowie bliźniaczej W toruniu - rudak - 134,71 M2, 4 pokoje, salon Z aneksem kuchenny Z wyjściem na taras, 2 łazienki, garaż W bryle.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł64,97 m² 11 235,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta W pepper house! 4 pokojowe mieszkanie W nowym budownictwie - kapuściska! atuty: - 4 niezależne pokoje! - Nowe budownictwo! - Pierwsze piętro! - Dogodna lokalizacja! - Garderoba! -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, objęta mpzp, położona w kompleksie podobnych działek w miejscowości Nowy Dwór. Dopuszczalna zabudowa jednorodzinna, dwulokalowa Kompleks położony 400 m. od jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł252,42 m² 1 386,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 684 m²

Unikalna posiadłość z bezpośrednim sąsiedztwem Zamku - Twoja prywatna ucieczka w przeszłość! Z dumą prezentujemy nieruchomość, której lokalizacja jest absolutnie niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł65 m² 6 907,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Makler Biuro Nieruchomości prezentuje - tylko U nas Na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni około 65 m , położone na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł2 703 m² 140,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Opis oferty: w sprzedaży działka budowlana objęta mpzp ze swoim wjazdem. Wielkość 2703 mkw. Wymiary bez drogi dojazdowej to 37x63 m. Możliwość adaptacji koncepcji domu (zdjęcia w galerii).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji I bez pcc! Mieszkanie gotowe do odbioru! Szukasz miejsca, które łączy nowoczesny styl, spokój i uzdrowiskowy klimat? To mieszkanie w Ciechocinku ma dokładnie to, czego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność-tylko U nas! działka Z warunkami zabudowy pod bliźniaki W brzozie! 0% prowizji od kupującego! Do sprzedaży super położona działka o powierzchni 1574m2.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł53,94 m² 7 601,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Kontakt Ewa Schulz tel.   Sprzedaż mieszkania dwu pokojowego o pow.50m2 na pierwszym piętrze w kamienicy. Mieszkanie po generalnym remoncie podczas którego wymieniono wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mały Głęboczek, działka budowlana z pobliżu jeziora Forbin na sprzedaż. Położona jest na południowo-zachodniej części wysoczyzny otoczonej szeregiem jezior (głęboczek, forbin i Sopień).

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki pod budowę domu jednorodzinnego obok Barcina. Obecnie na sprzedaż dwie działki: 1000mkw oraz 1243mkw. Zabudowę określa miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, który dopuszcza budowę.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł113,60 m² 12 323,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:690 m²

Czy szukasz domu dla swojej rodziny? Zależy Ci na doskonałej lokalizacji? Pragniesz ciszy i spokoju, a jednocześnie szybkiego dojazdu co centrum Bydgoszczy? Jeśli tak, zadzwoń   .

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki Grudziądz, ul. Warszawska numer działki: 65/10 o powierzchni 2045m2 (zaznaczona na czerwono) Teren przeznacza się na zabudowę rezydencjonalną zgodnie z mpzp -lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości górsk/czarne Błoto o pow. 835 m2 położona na terenie nowo powstającego Osiedla. Działka o wymiarach 27m x35 m, z wydanymi warunkami.

Szczegóły ogłoszenia

480 050 zł56 m² 8 572,32 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Makler Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z loggią na bydgoskich Wyżynach Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,23 m , położone na 9. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe Osiedle z mieszkaniami deweloperskimi w Bydgoszczy. Klatka A Szukasz nowego mieszkania w centrum Bydgoszczy, które połączy nowoczesny design z industrialnym charakterem?.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł33,38 m² 11 923,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości w Toruniu, osiedle Podgórska. To idealna okazja dla osób, które szukają wyjątkowego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

444 383 zł31,97 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie (31,97m2) na I piętrze w nowoczesnym budynku z windą z 2025 roku na bydgoskim Szwederowie. Zakup bez podatku pcc 2%. Nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł2 775 m² 150,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Brzuze koło Rypina działki budowlane nad jeziorem. Machdom invest nieruchomości   Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży- działkę budowlaną położoną.