cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości na skróty
Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości
10 657 ogłoszeń
Od najnowszych
10 657 ogłoszeń
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie Niemcz
379 000 zł1 030 m² 367,96 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie umeblowane, ul. Kujawska
239 000 zł30 m² 7 966,67 zł/m²
Archiwalne
Apartament z garażem Osielsko
1 050 000 zł73 m² 14 352,10 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okulickiego
369 000 zł54 m² 6 833 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konopnickiej
359 000 zł56 m² 6 387,90 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana uzbrojona Bydgoszcz
349 000 zł1 165 m² 299,57 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z ogródkiem Świedziebnia
297 614 zł44 m² 6 700 zł/m²
Archiwalne
Działka Zamek Bierzgłowski
78 000 zł788 m² 98,98 zł/m²
Archiwalne
Dom z garażem Papowo Toruńskie
1 298 000 zł167 m² 7 793,92 zł/m²
Archiwalne
Dom z tarasem Czarne Błoto
1 350 000 zł159 m² 8 479,90 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz
636 300 zł60 m² 10 517,40 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz
285 000 zł36 m² 7 916,67 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz
409 000 zł63 m² 6 492,06 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z ogródkiem Świedziebnia
339 997 zł52 m² 6 508,37 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Warszawy
595 000 zł55 m² 10 828 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz
398 900 zł46 m² 8 578,49 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz
385 000 zł59 m² 6 525,42 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Antczaka
399 000 zł45 m² 8 807,95 zł/m²
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia