dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 656 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 656 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Kawęczyn

Kawęczyn,kujawsko-pomorskie

530 000 zł111 m² 4 782,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność zaprezentować bardzo ciekawą i atrakcyjną zarazem, ofertę sprzedaży nowoczesnego 4 pokojowego domu wolnostojącego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Przysiek

Przysiek,kujawsko-pomorskie

468 000 zł2 229 m² 209,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną o powierzchni 2229m2 położoną w urokliwej wsi Przysiek, zaledwie 5/10 minut drogi samochodem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Czarne Błoto

Czarne Błoto,kujawsko-pomorskie

2 199 000 zł242 m² 9 086,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 213 m²

Biuro Nieruchomości Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę domu jednorodzinnego, który łączy komfort, bezpieczeństwo i zaawansowane technologie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

499 000 zł58 m² 8 529,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Pośrednictwa Nieruchomości Blue Home z przyjemnością przedstawia Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego na Bydgoskim Przedmieściu w Toruniu, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

545 000 zł48 m² 11 237,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o pow. 48,50 mkw zlokalizowanego na osiedlu podgórz. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Curie Skłodowskiej

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

385 000 zł48 m² 8 088,24 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta tylko W biurze prestige opiekun oferty polecam funkcjonale mieszkanie na bartodziejach cena lokalu to 385 000 zł Lokal zarządzany przez Spółdzielnię Mieszkaniową zjednoczeni Czynsz 793 zł /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

443 716 zł48 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania w stanie deweloperskim o pow. 48,23 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

364 000 zł1 394 m² 261,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy działkę o pow.1393m2 w kształcie prostokąta.Lokalizacja ŁOCHOWO. Działka posiada aktualne warunki zabudowy,na dom jednorodzinny. Media:woda miejska,skrzynka energetyczna,gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 499 000 zł710 m² 3 520,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Tylko u nas! Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży warsztatu samochodowego o powierzchni całkowitej 500 mkw wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Piecki

Piecki,kujawsko-pomorskie

990 000 zł3 588 m² 275,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Malowniczo położony teren o powierzchni 3588m2 z 25 metrową linią brzegową Jeziora Jezuickiego. Według zagospodarowania przestrzennego teren ten sklasyfikowano jako teren rekreacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

249 000 zł36 m² 6 916,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne M-3 na Bielawach, nieopodal ukw i szpitala im. Jurasza. Mieszkanie o powierzchni 36 m2, usytuowane na 2 piętrze bloku z cegły, składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

205 000 zł39 m² 5 253,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39.02 m2! Lokal usytuowany na czwartym piętrze w bloku. Lokalizacja: osiedle Rąbin Inowrocław Mieszkanie jest rozkładowe i dwustronne! Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Elgiszewo

Elgiszewo,kujawsko-pomorskie

800 000 zł12 296 m² 65,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

!tylko U nas! Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność zaprezentować atrakcyjną ofertę sprzedaży Działki w Elgiszewie. Działka o powierzchni 12 269m2 Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jagodowo

Jagodowo,kujawsko-pomorskie

668 900 zł119 m² 5 621,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:358 m²

Zapraszamy do zapoznania się Z ofertą nowoczesnej inwestycji W jagodowie zaledwie kilkanaście minut od bydgoszczy! Jeśli masz dosyć mieszkania w bloku i marzysz o domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

449 000 zł36 m² 12 352,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 249 000 zł129 m² 9 648,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:447 m²

Biuro pośrednictwa nieruchomości Blue-Home z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży elegancko wykończonego, przestronnego 5 pokojowego domu W zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

1 100 001 zł146 m² 7 534,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 643 m²

Makler nieruchomości poleca Na sprzedaż dom wolnostojący parterowy w Osielsku. Dom jest w stanie deweloperskim, o powierzchni 143m2 z garażem. Okna na zewnątrz są w kolorze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Różankowo

Różankowo,kujawsko-pomorskie

1 390 000 zł359 m² 3 875,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 211 m²

Oferta wyłacznie W bluehome Biuro pośrednictwa nieruchomości Blue Home przedstawia Państwu ofertę Domu w Różankowie. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 223,08m2 plus piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

795 000 zł148 m² 5 389,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Nieruchomości Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę budynku szeregowego o powierzchni 147,5 m , położonego w urokliwej dzielnicy Toruń - Na Skarpie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 190 000 zł210 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro makler nieruchomości poleca na sprzedaż nowoczesny, gotowy do zamieszkania dom wolnostojący położony w malowniczej okolicy k/zamościa, niespełna 11km od Bydgoszczy. Jeśli szukasz oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

314 000 zł59 m² 5 342,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 58 m , zlokalizowanego na wysokim parterze nowego bloku w miejscowości Prądocin, nieopodal Bydgoszczy. Charakterystyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

134 145 zł813 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie Z biurem nieruchomości glam house mają Państwo możliwość nabycia działek budowlanych z wydanymi warunkami zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Broniewskiego

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

975 000 zł522 m² 1 867,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość inwestycyjna w ścisłym centrum handlowo - usługowym Ciechocinka przy ul. Broniewskiego. Oferta sprzedaży nieruchomości o pow. działki 522m 2 z aktualnymi warunkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Turzno

Turzno,kujawsko-pomorskie

135 000 zł1 500 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Blue Home ma przyjemność zaprezentować działki w miejscowości Turzno w gminie Łysomice Klasa ziemi: IV łąki/pastwiska Powierzchnia: 1500m2 wz w trakcie wydawania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Chełmża

Chełmża,kujawsko-pomorskie

155 000 zł1 050 m² 147,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu interesującą ofertę sprzedaży działki budowlanej w miejscowości P luskowęsy gm. Chełmża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 199 000 zł88 m² 13 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:460 m²

Nowoczesny dom w sercu Torunia - Bielawy Biuro Nieruchomości Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę domu wolnostojącego. Szukasz gotowego domu, w którym każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 100 000 zł2 000 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Biuro nieruchomości Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę Sprzedaży działki usługowej na Stawkach Działka o powierzchni od 2000 do 5531m2 mpzp 1) przeznaczenie: a) podstawowe:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łochowice

Łochowice,kujawsko-pomorskie

745 000 zł125 m² 5 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:495 m²

Marzysz o nowoczesnym, funkcjonalnym i energooszczędnym domu? Ta wyjątkowa oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż bardzo nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Pigża

Pigża,kujawsko-pomorskie

125 000 zł1 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność przedstawić wartą uwagi ofertę sprzedaży działki budowlanej o pow 1000 mkw z wydanym pozwoleniem na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Sowińskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 299 000 zł2 894 m² 448,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży zabudowanej działki budowlano-inwestycyjnej o pow. 2894 mkw, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Papowo Toruńskie

Papowo Toruńskie,kujawsko-pomorskie

790 000 zł142 m² 5 563,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność zaprezentować nową ofertę sprzedaży nowoczesnego 5 pokojowego piętrowego domu W zabudowie bliźniaczej Z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

559 900 zł50 m² 11 198 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność zaprezentować Państwu wartą uwagi ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o pow. 46 mkw, zlokalizowanego na wrzosach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna zabudowana, ul. Skłodowskiej-Curie

Toruń,kujawsko-pomorskie

4 000 000 zł6 842 m² 584,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyłącznie W blue-home nieruchomości Blue-Home, ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę Sprzedaży wyjątkowej działki przy ul. Skłodowskiej Curie. Nieruchomość o powierzchni 6842m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Krobia

Krobia,kujawsko-pomorskie

979 000 zł137 m² 7 150,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę wyłączności sprzedaży nowoczesnego 4 pokojowego domu wolnostojącego o pow. 136,91.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Żołędowo

Żołędowo,kujawsko-pomorskie

598 000 zł116 m² 5 168,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:326 m²

Biała Posesja Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą domu szeregowej na Osiedlu Słonecznym w Żołędowie. Osiedle Słoneczne to kameralna zabudowa domów jednorodzinnych. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

740 000 zł80 m² 9 308,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Makler nieruchomości poleca nową inwestycję nad Brdą w centrum miasta. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 79,50 m na 3 piętrze z 2 dużymi tarasami. Kupujący nie płaci podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

449 000 zł89 m² 5 056,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Zamień mieszkanie na dom - w cenie mieszkania! Na sprzedaż dom w malowniczej Brzozie - Osiedle Brzozowy Zakątek Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 100 000 zł1 135 m² 1 850,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność zaprezentować działkę komercyjną zlokalizowaną w centrum Torunia na osiedlu mokre. Nieruchomość o powierzchni 1651 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siedlecka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

652 085 zł60 m² 10 850 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,1m2 w zupełnie nowej inwestycji zlokalizowanej na bydgoskim Czyżkówku. Mieszkanie znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

482 000 zł43 m² 11 290,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność zaprezentować Państwu wartą uwagi ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o pow. 42,69 mkw zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Górsk

Górsk,kujawsko-pomorskie

480 000 zł4 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną o łącznej powierzchni 4000 m , zlokalizowaną w malowniczej wsi Górsk. Ta urokliwa nieruchomość.