cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości na skróty
Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości
10 656 ogłoszeń
Od najnowszych
10 656 ogłoszeń
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podgórna
249 000 zł25 m² 9 952,04 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz
1 300 000 zł91 m² 14 251,30 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa
602 880 zł53 m² 11 375,10 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strobanda
400 981 zł47 m² 8 590 zł/m²
Archiwalne
Działka rolna z dojazdem asfaltowym Rzeszynek
1 200 000 zł87 100 m² 13,78 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z ogródkiem, ul. Heweliusza
417 703 zł40 m² 10 352 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Albrychta
445 000 zł60 m² 7 477,73 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz
388 000 zł47 m² 8 262,35 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Stefana Kardynała Wyszyńskiego
385 000 zł48 m² 8 105,26 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz
250 000 zł69 m² 3 623,19 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz
623 801 zł58 m² 10 799,90 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopnickiej
279 000 zł48 m² 5 812,50 zł/m²
Archiwalne
Działka, ul. Władysława Łokietka
6 500 000 zł4 417 m² 1 471,59 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Modrakowa
445 000 zł53 m² 8 396,23 zł/m²
Archiwalne
Dom wolnostojący, ul. Rozłogi
400 000 zł90 m² 4 444,44 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plac Piastowski
199 000 zł68 m² 2 946,40 zł/m²
Archiwalne
Dom z tarasem, ul. Wyzwolenia
1 550 000 zł240 m² 6 458,33 zł/m²
Archiwalne
Apartament 2-pokojowy, ul. Dworcowa
519 435 zł49 m² 10 500 zł/m²
Archiwalne
Apartament 3-pokojowy, ul. Dworcowa
654 472 zł63 m² 10 400 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łazienna
1 199 000 zł90 m² 13 322,20 zł/m²
Archiwalne
Działka przemysłowa ogrodzona, ul. Leśna
2 500 000 zł5 000 m² 500 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modrzewiowa
599 000 zł61 m² 9 858,46 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz
453 300 zł50 m² 9 098,76 zł/m²
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia