dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 659 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 659 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kręta

Toruń,kujawsko-pomorskie

399 000 zł52 m² 7 687,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkową ofertę dwupokojowego mieszkania w spokojnej okolicy Torunia przy ulicy Krętej. Jego nowi mieszkańcy będą mogli natychmiast cieszyć się komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Szubin

Szubin,kujawsko-pomorskie

317 284 zł36 m² 8 890 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż nowocześnie wykończoną kawalerkę o powierzchni 35,69 m , znajdującą się na pierwszym piętrze w prestiżowym Osiedlu Harmonia w Szubinie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

480 000 zł133 m² 3 600,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal biurowy o pow. użytkowej 135 m2 położony na czwartym piętrze biurowca z windą w samym Centrum miasta przy ul. Kościuszki. Lokal po kapitalnym remoncie, bardzo jasny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

423 000 zł47 m² 9 021,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jagodowo

Jagodowo,kujawsko-pomorskie

669 000 zł119 m² 5 611,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:358 m²

Zapraszamy do zapoznania się Z ofertą nowoczesnej inwestycji W jagodowie zaledwie kilkanaście minut od bydgoszczy! Jeśli masz dosyć mieszkania w bloku i marzysz o domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

530 000 zł57 m² 9 298,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż komfortowe 2- pokojowe mieszkanie - Prądocin, os. Cudne Chmielniki Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 58 m ( 56 m użytkowej) , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

5 900 000 zł1 770 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:54

 

Powierzchnia działki:37 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, zabytkowy dwór szlachecki z XVII wieku, wpisany do rejestru zabytków, położony w malowniczej okolicy z widokiem na jezioro, przy drodze na Jabłonowo Pomorskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łabiszyn

Łabiszyn,kujawsko-pomorskie

579 000 zł189 m² 3 063,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 428 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyremontowanego, podpiwniczonego, pięciopokojowego domu piętrowego, wybudowanego w technologii tradycyjnej murowanej z żółtej cegły, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kornelin

Kornelin,kujawsko-pomorskie

67 137 zł973 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działki budowlana o pow. 973 m2, usytuowana w Kornelinie, gmina Szubin niedaleko dwóch jezior: meszno i Bagno. Działka w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna zabudowana Osówiec

Osówiec,kujawsko-pomorskie

1 260 000 zł21 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka inwestycyjna położona w miejscowości Osówiec przy drodze powiatowej w kierunku miejscowości Szczutki. Idealna pod inwestycje , hurtownię lub inną działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

369 000 zł49 m² 7 561,48 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone na 8. piętrze w zadbanym bloku z windą do poziomu 0 na popularnym osiedlu Bartodzieje. Lokal o powierzchni 48,8 m składa się z: jasnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

2 899 901 zł140 m² 20 713,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:7 700 m²

Makler nieruchomości gorąco poleca wyjątkową nieruchomość oddaloną zaledwie 15 km od Bydgoszczy. Pałacyk Myśliwski wybudowany został pod koniec XIX wieku należał wówczas do rodziny Skórzewskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Branica

Branica,kujawsko-pomorskie

1 050 000 zł21 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka 21000 m2 w Borach Tucholskich. Działaka położona nad Jeziorem Branickim Małym w odległości 17 km od Świecia. Działka przylega do jeziora od strony południowej, długość linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

1 570 000 zł197 m² 7 969,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:445 m²

Dom bliźniak w Osielsku z 2014 roku, komfort ,położony w spokojnej części Osielska .Biuro Makler poleca! Dom o powierzchni całkowitej 191m2,powierzchnia użytkowa 135m2,wielkość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

309 000 zł46 m² 6 645,16 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na 4. piętrze wieżowca leżącego na bydgoskim osiedlu Błonie. Mieszkanie posiada trzy niezależne od siebie pokoje , a także balkon z widokiem na tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jędrzejewo

Jędrzejewo,kujawsko-pomorskie

56 880 zł948 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 948m w miejscowości Jędrzejewo-Lniano. W pobliżu dostępne jest 7 działek do zabudowy o powierzchniach od 948-1245m2. Tereny gdzie położone są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

930 000 zł160 m² 5 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:499 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą przestronnego, czteropokojowego domu piętrowego (bliźniak), położonego w miejscowości Białe Błota wśród zabudowy jednorodzinnej. Zastosowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konopnickiej

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

419 000 zł43 m² 9 744,19 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta od właściciela, w najniższej cenie! Mieszkanie po generalnym remoncie! Adres: bydgoszcz, szwederowo , ul. Marii Konopnickiej Mam na sprzedaż piękne mieszkanie, które przeszło generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

359 000 zł48 m² 7 428,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Biuro Makler poleca serdecznie! Mieszkanie w pożądanej lokalizacji naszego miasta przy ulicy Morskiej na bydgoskich Bartodziejach. Nieruchomość usytuowana na 10 piętrze w wieżowcu z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

496 000 zł27 m² 18 235,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego wykończonego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

253 656 zł813 m² 312 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 813 m2 w Zielonce, gmina Białe Błota. Działka w kształcie prostokąta, położona przy lesie. Media: - prąd - wodociąg gminny - kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Sportowa

Sicienko,kujawsko-pomorskie

220 000 zł1 157 m² 190,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! sicienko, ul. Sportowa Polecam Państwu działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

497 529 zł39 m² 12 705 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pyszczyn

Pyszczyn,kujawsko-pomorskie

420 000 zł142 m² 2 957,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:489 m²

Przedstawiamy Państwu piętrowy dom z 2023 roku, umieszczony na działce o powierzchni 488m2 w miejscowości Pyszczyn. Dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

619 000 zł65 m² 9 479,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania/domu? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

419 000 zł47 m² 8 914,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Makler poleca: ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 47 m , położonego na 2. piętrze niskiego, czteropiętrowego bloku na osiedlu Szwederowo! Szczegóły oferty: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

799 000 zł2 000 m² 399,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Hale i mieszkania na trasie Bydgoszcz-Barcin (augustowo) Na sprzedaż nieruchomość znajdującą się w Augustowie na trasie Barcin-Bydgoszcz, w której mieszczą się: - 1 hala 500m2 na hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

599 000 zł88 m² 6 806,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wyjątkowego osiedla "brzozowy Zakątek" w miejscowości Brzoza pod Bydgoszczą - miejsca, które łączy nowoczesność, komfort i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

385 000 zł62 m² 6 240 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3-pokojowe mieszkanie po remoncie | balkon | 2 piwnice | możliwość dokupienia garażu Szczegóły nieruchomości: mieszkanie 3-pokojowe (salon + sypialnia + gabinet) Powierzchnia: ok.62 m Kuchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

599 000 zł88 m² 6 822,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wolice

Wolice,kujawsko-pomorskie

620 000 zł163 m² 3 812,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:987 m²

Szukasz dla siebie i swojej rodziny domu z dużym ogrodem ? Ta oferta może Cię zainteresować! Lokalizacja Oferuję na sprzedaż Dom Parterowy z poddaszem użytkowym w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

599 000 zł143 m² 4 182,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Makler poleca: do sprzedania jednorodzinny dom piętrowy ,w miejscowości Brzoza Bydgoska ,o powierzchni 143 m2 (w tym garaż i pomieszczenia gospodarcze). Układ mieszkania: - 3 pokoje (20m2, 20m2,16m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Świecie

Świecie,kujawsko-pomorskie

4 500 000 zł1 429 m² 3 150,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:6 074 m²

Obiekt produkcyjno-magazynowy z budynkiem biurowym, idealny dla przedsiębiorstwa poszukującego kompleksowej przestrzeni do prowadzenia działalności. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

471 585 zł45 m² 10 550 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

520 000 zł58 m² 8 902,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie o powierzchni 58,41m2 położone na drugim piętrze w nowym bloku mieszkalnym (2017 r.) na bydgoskich Bielawach. Wyjątkowy lokal, który charakteryzuje się spójną koncepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Nowa Wieś Wielka

Nowa Wieś Wielka,kujawsko-pomorskie

48 100 zł1 001 m² 48,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Makler Nieruchomości gorąco poleca na sprzedaż działkę rolną o pow. 1000m , położoną w miejscowości Krążkowo , gm. Złotniki Kujawskie. Działka w 2008r miała wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

255 000 zł17 m² 15 269,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Gotowa inwestycja na Starówce. Lokal idealny na booking, w sercu starego miasta Zwrot z inwestycji ok 3000 zł miesięcznie Cechy nieruchomości: - nowe instalacje: wodno - kanalizacyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiełbasiewicza

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

310 000 zł60 m² 5 140,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Słoneczne mieszkanie okna wschód zachód,umieszczone na 4 piętrze,3 pokoje,osobna toaleta,łazienka do remontu.Dobra lokalizacja,w pobliżu poczta,szkoła,kino,place zabaw i sklepy ( 2 piwnice ). Tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

475 002 zł41 m² 11 529,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024