dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 659 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 659 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Rozłogi

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł89 m² 4 483,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowa cena! Glinki ul.Rozłogi ,do sprzedaży dom mieszkalny,budynek również idealnie nadający się do prowadzenia działalności,pod różnego rodzaju działalność usługową oraz ciche usługi. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

339 502 zł36 m² 9 391,48 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łachowo

Łachowo,kujawsko-pomorskie

84 825 zł1 131 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Do zaoferowania mamy działkę o powierzchni 1131m2 położoną w miejscowości Łachowo. W bliskim sąsiedztwie zabudowy jednorodzinne. Do centrum Szubina około 1,5 km. Dookoła piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białogardzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

569 000 zł48 m² 11 901,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szukasz niebanalnego mieszkania? A może produktu inwestycyjnego gwarantującego szybki wynajem? na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Białogardzkiej o pow. 47,81 m2. ***.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

305 000 zł38 m² 8 026,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Przedstawiam ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania na drugim pietrze z balkonem na osiedlu Mokre. Mieszkanie składa się z - dużego pokoju z którego przechodzi się do kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

1 290 000 zł215 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:808 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 215 m2 posadowiony na działce o powierzchni 808 m2 w bardzo dobrej lokalizacji w Białych Błotach. Powierzchnia użytkowa (bez garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

750 000 zł240 m² 3 125 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Klimatyczny lokal położony w kamienicy w Centrum Bydgoszczy. Na sprzedaż Lokal z dużą przestrzenią o powierzchni 240 m2 usytuowany w piwnicy. W skład lokalu wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 000 zł32 m² 9 343,75 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Makler Nieruchomości oferuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie (32m2) położone w popularnej części miasta, na Osiedlu Wyżyny z fenomenalnym widokiem na panoramę miasta. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łachowo

Łachowo,kujawsko-pomorskie

60 840 zł936 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do zaoferowania mamy działkę o powierzchni 936m2 w miejscowości Łachowo. W bliskim sąsiedztwie zabudowy jednorodzinne. Do centrum Szubina około 3 km. Dookoła piękne malownicze tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Jeżynowa

Nekla,kujawsko-pomorskie

276 525 zł1 844 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1843,5m2 w miejscowości Nekla gmina Dobrcz. Działka znajduje się przy ulicy Jeżynowej. W drodze prąd i woda. Dookoła piękne malownicze tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Wierzchucinek

Wierzchucinek,kujawsko-pomorskie

141 150 zł1 882 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Malownicza działka o pow. 1882 m2 w doskonałej lokalizacji. Blisko do drogi głównej, jednocześnie cicho i bardzo spokojnie. Tuż obok las, oddalone o ok. 500 m Jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Lipinki

Lipinki,kujawsko-pomorskie

105 000 zł26 400 m² 3,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 2,6400 ha położona w miejscowości Lipinki, w powiecie świeckim. Nieruchomość posiada status łąki - klasy IV. Na działce znajduje się staw o pow. ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

999 000 zł168 m² 5 946,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 162 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą domu piętrowego, położonego w spokojnej i cichej części miejscowości Niemcz w sąsiedztwie lasu. Nieruchomość gruntowa jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jędrzejewo

Jędrzejewo,kujawsko-pomorskie

74 700 zł1 245 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 1245m w miejscowości Jędrzejewo-Lniano. W pobliżu dostępne jest 7 działek do zabudowy o powierzchniach od 948-1531m2. Tereny gdzie położone są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

449 000 zł88 m² 5 102,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Zamień mieszkanie na dom - w cenie mieszkania! Na sprzedaż dom w malowniczej Brzozie - Osiedle Brzozowy Zakątek Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Brodnica,kujawsko-pomorskie

454 000 zł55 m² 8 205,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie na sprzedaż - Brodnica, ul. Wczasowa Powierzchnia: 55,33 m | II piętro z windą | Cena: 454 000 zł Stan deweloperski + gładzie i malowanie | Gotowe od ręki Na sprzedaż nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

438 000 zł45 m² 9 774,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kup swoje pierwsze mieszkanie wraz z usługą wykończenia pod klucz! Marzysz o własnych czterech kątach, gotowych do zamieszkania? Oto idealna okazja! Na sprzedaż funkcjonalne i pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Prądocin

Prądocin,kujawsko-pomorskie

490 000 zł47 m² 10 425,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na parterze w niskim, kameralnym bloku na popularnym osiedlu Cudne Chmielniki w Prądocinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jagodowo

Jagodowo,kujawsko-pomorskie

980 000 zł142 m² 6 892,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż parterowy dom wolnostojący w stanie deweloperskim wybudowany w 2022 roku w bardzo dobrej lokalizacji w Jagodowie. Nowoczesna nieruchomość z garażem w bryle oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Widok

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

731 250 zł58 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż - 2-pokojowy apartament w Ciechocinku Lokalizacja: apartament znajduje się w odległości 1 km od centrum Ciechocinka, w pobliżu Domu Zdrojowego, parku Sosnowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

605 800 zł56 m² 10 817,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

589 000 zł55 m² 10 771,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Opis nieruchomości: dwupokojowe mieszkanie składające się z 54.68 m2 z oddzielną kuchnią, sypialnia z garderobą, Loggia, po remoncie Blok z ogrodzoną przestrzenią z zadbaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

695 500 zł64 m² 10 867,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

1 500 000 zł350 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 490 m²

Szukasz przestronnego i pięknie zagospodarowanego miejsca do zamieszkania w Niemczu. Mamy dla Ciebie propozycję, która Cię zachwyci! Dom o powierzchni 277 m2 zlokalizowany w Niemczu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Tryszczyn

Tryszczyn,kujawsko-pomorskie

250 000 zł3 054 m² 81,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 3054 m2 położona w miejscowości Tryszczyn. Przepiękna okolica, działki zlokalizowana blisko lasu, do Brdy ok. 400 m2. Wymiary działki ok. 89 m2 *33 m2. Klasa ziemi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

454 900 zł64 m² 7 163,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Piękne 3-pokojowe mieszkanie 64 m | Fordon | 1. piętro | Po remoncie | Umeblowane Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m , zlokalizowane na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

760 000 zł120 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 120 m2 składające się z ośmiu kompletnie wyposażonych pokoi, dwóch łazienek, dwóch kuchni oraz przestronnego korytarza. Lokal położony jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

799 000 zł136 m² 5 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:682 m²

Mapa Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom parterowy na sprzedaż o powierzchni całkowitej 136 m2, położony w miejscowości Nasiegniewo pod Włocławkiem. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 900 000 zł270 m² 7 037,04 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż nowoczesny i dochodowy lokal handlowo - usługowy. Rok budowy 2015. Całkowita powierzchnia to 270 m2, 3 piętra po 90 m2 każde, powierzchnia działki 230 m2. Parking znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

355 000 zł1 028 m² 345,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka gruntowa, niezabudowana położona w Niemczu gm. Osielsko. Dojazd do działki prowadzi przez dwie nieutwardzone drogi gminne. Dostępne media: gaz, woda, prąd. Graniczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

330 000 zł47 m² 6 976,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agencja Nieruchomości Prestige Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w świetnej cenie! Istnieje możliwość przywrócenia pierwotnego stanu - 3 pokoi (obecnie wnęka z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tryszczyn

Tryszczyn,kujawsko-pomorskie

990 000 zł200 m² 4 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 240 m²

Dom wolnostojący składający się z 2 osobnych mieszkań Tryszczyn Dom wolnostojący składający się z 2 osobnych mieszkań, z dwoma niezależnymi wejściami, pow. ok. 200m. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bukowiec

Bukowiec,kujawsko-pomorskie

519 000 zł270 m² 1 922,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:818 m²

Makler Nieruchomości poleca dom wolnostojący w Bukowcu. Powierzchnia całkowita 270m2, użytkowa 132m2 Piwnica : 4 pomieszczenia + garaż Parter : pokój dzienny, jadalnia, pokój(sypialnia),kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

100 000 zł670 m² 149,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Na sprzedaż niezagospodarowana działka (w trakcie podziału), o powierzchni ok. 670 m2, położona w Łęgnowie. Nieruchomość doskonale nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

355 000 zł40 m² 8 875 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Babia Wieś, bydgoszcz Z przyjemnością prezentujemy komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

530 000 zł116 m² 4 568,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1895

Mieszkanie W kamienicy W samym sercu bydgoszczy Na sprzedaż mieszkanie z potencjałem o pow. 116 m2 składające się z: - 4 pokoi - osobnej kuchni - łazienki z wc - wc - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 700 000 zł2 364 m² 719,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W naszej ofercie na sprzedaż działka z warunkami zabudowy położona na Czyżkówku Nieruchomość o powierzchni 2 364 m2, w kształcie prostokąta, teren płaski. Aktualne warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 150 000 zł114 m² 10 093,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesny dom - segment skrajny Z ogrodem I garażem | bartodzieje | stan deweloperski plus Cena: 1 150 000 zł Na sprzedaż skrajny segment domu jednorodzinnego w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

249 000 zł29 m² 8 706,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o pow. ok. 28,60 m2, po podłodze ok. 32 m2 położone na czwartym, poddaszowym piętrze pięknie odnowionej kamienicy w Centrum miasta. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

687 000 zł69 m² 9 991,27 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję na Bartodziejach położoną w bliskim sąsiedztwie Balatonu. Nowe osiedle ceramika - mieszkania oraz lokale usługowe. Nowe mieszkania są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Gotowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 650 000 zł234 m² 7 063,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu biurowo-usługowego w budynku biurowym położonym w świetnej lokalizacji centrum miasta przy ul. Gotowskiego.