dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 659 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 659 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Pruskie

Pruskie,kujawsko-pomorskie

160 000 zł1 840 m² 86,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biała Posesja Nieruchomości poleca działkę pod zabudowę jednorodzinną. Oferujemy na sprzedaż działkę położoną w urokliwych borach tucholskich , w malowniczej miejscowości pruskie, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

459 000 zł40 m² 11 588 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie podzielone na dwie osobne kawalerki z antresolą o powierzchni użytkowej 19,56 m2 oraz 20,05 m2, które świetnie sprawdzi się jako nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

686 900 zł68 m² 10 131,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 000 zł36 m² 8 305,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najlepsza i najbardziej pożądana okolica w Bydgoszczy - Oś. Wyżyny! Mam do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m . Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

631 900 zł62 m² 10 193,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

440 000 zł37 m² 11 767,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Toruńska

Włocławek,kujawsko-pomorskie

240 000 zł45 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,80 mkw + użytkowana piwnica, położone na czwartym piętrze bloku 4-piętrowego, wybudowanego w 1997 r. z cegły, na Os. Zazamcze, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 200 000 zł78 m² 15 467,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy apartament w sercu Bydgoszczy - prawdziwy komfort w zaciszu Twoich czterech ścian! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży ekskluzywnego 3-pokojowego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

863 000 zł92 m² 9 397,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bardzo ładne, dwupoziomowe, kameralne apartamenty w Nowym Fordonie na osiedlu Eskulapa. Imponujący, ponadczasowy, okazały budynek typu bliźniak. Przemyślany i przestronny układ funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Irysowa

Łochowo,kujawsko-pomorskie

949 000 zł221 m² 4 294,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 046 m²

Przedstawimy bardzo solidnie wykonany komfortowy dom piętrowy, świetny dla wieloosobowej rodziny o powierzchni 221 m2, wybudowany na działce o powierzchni 1.046 m2. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

620 000 zł74 m² 8 378,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy z 1900 roku, które łączy w sobie urok historycznego budownictwa oraz duży potencjał aranżacyjny. Wysokie sufity i przestronna powierzchnia dają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Łuczniczki

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

699 000 zł99 m² 7 089 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:184 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu szeregowego w Bydgoszczy przy ulicy Łuczniczki 14. Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze Jawa Nieruchomości. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okólna

Toruń,kujawsko-pomorskie

479 000 zł48 m² 9 991,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Lokalizacja: toruń, stawki, ul. Okólna 130. Szybki dostęp do dwóch mostów i autostrady A1 oraz bliskość Starego Miasta sprawiają, że jak grzyby po deszczu rosną tu nowe osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Winnica

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 699 000 zł1 103 m² 2 446,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! jedyna taka nieruchomość na mapie torunia - pierwsza linia brzegowa! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną w pierwszej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

289 000 zł25 m² 11 504,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni użytkowej 25,12 m2, które świetnie sprawdzi się jako nieruchomość inwestycyjna, pierwsze wymarzone mieszkanie dla młodych oraz wynajem dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

615 000 zł3 225 m² 190,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Polecamy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 3225 m, położoną w Łochowie gm. Białe Błota. Odległość od trasy przelotowej ok 300 m. Kanalizacja miejska, woda miejska, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

269 000 zł43 m² 6 254,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie w Centrum Bydgoszczy w bardzo dobrej lokalizacji, tereny spacerowe, rowerowe, blisko markety, sklepy, przychodnie.Komunikacja miejska w bardzo niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

134 000 zł53 m² 2 522,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 53.12m , usytuowanego w samym sercu Inowrocławia przy ulicy Dworcowej 69. Lokal 5a o którym mowa to dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Tarkowo Dolne

Tarkowo Dolne,kujawsko-pomorskie

110 000 zł1 100 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż 8 działek każda po ok.1100m2 Jedna z działek otrzymała już pozwolenie na budowę domu, pozostałe są w trakcie załatwiania dokumentacji. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Piastowo

Piastowo,kujawsko-pomorskie

219 000 zł2 514 m² 87,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Unikatowa działka budowlana o pow. 2514m2 z domem w stanie surowym otwartym czeka na nowego właściciela! Atrakcyjna cena! Oferta wyłącznie w naszym biurze. Piastowo - malownicza wieś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Curie Skłodowskiej

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł38 m² 9 184,21 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania M3 o pow. 38m2, zlokalizowanego na 10 piętrze przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie, na popularnym osiedlu Bartodzieje. Z bezpośrednim widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

338 101 zł26 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania w stanie deweloperskim, na parterze, położonego w atrakcyjnej okolicy. Ten wyjątkowy lokal jest idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orla

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

569 000 zł41 m² 13 878 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie Twoich marzeń z tarasem większym niż niejedna kawalerka! Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca, które łączy nowoczesność, przestronność i komfort na najwyższym poziomie, to ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Buszkowo

Buszkowo,kujawsko-pomorskie

155 000 zł2 800 m² 55,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedamy działkę budowlaną z aktualnymi warunkami zabudowy w spokojnej i malowniczo położonej miejscowości Buszkowo gmina Koronowo. Wielkość działki pozwala na budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

430 000 zł48 m² 8 921,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego, w pełni rozkładowego mieszkania w Toruniu. Lokalizacja - Toruń, rubinkowo I, ul. Łyskowskiego; - 10 min do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Złotoria

Złotoria,kujawsko-pomorskie

450 000 zł107 m² 4 195,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:613 m²

Polecam Państwu ciekawą ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w Złotorii. Na działce o obszarze 613 mkw posadowiony jest parterowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzałowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

729 000 zł58 m² 12 612,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne mieszkanie z dużym tarasem na osiedlu Sosnowy Las Toruń Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 57,8 m , położone na trzecim (ostatnim) piętrze nowoczesnego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

330 000 zł33 m² 9 987,89 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 2-pokojowe w Fordonie o powierzchni 33,04m2 - ostatnie takie mieszkanie - budynek gotowy - klucze do przekazania od ręki Mieszkanie w nowym bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

485 900 zł54 m² 9 014,84 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pruszcz

Pruszcz,kujawsko-pomorskie

250 000 zł3 150 m² 79,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas - działka ze stawem, objęta mpzp, o powierzchni ponad 3000m2! Oferta wyłącznie w biurze Nieruchomości Dobre Miejsce. Na sprzedaż działka nr 35/34 położona w Pruszczu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szubińska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

415 000 zł48 m² 8 645,83 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta dostępna tylko w Biurze makler! Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 48 m - gotowe do wprowadzenia! Błonie ulica Szubińska Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowe Dąbie

Nowe Dąbie,kujawsko-pomorskie

67 000 zł778 m² 86,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 778m 2 mieszcząca się w miejscowości Nowe Dąbie niedaleko Bydgoszczy. Nieruchomość położona jest w zacisznym miejscu wśród nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kowal

Kowal,kujawsko-pomorskie

99 000 zł30 m² 3 300 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem i garażem, w Bogusławicach, województwo kujawsko-pomorskie, powiat włocławski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kawęczyn

Kawęczyn,kujawsko-pomorskie

499 999 zł81 m² 6 172,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szukasz ciszy i spokoju to jest to oferta dla Ciebie, dom na leśnej polanie. Dom z rynku pierwotnego, kupujący nie płaci 2 % podatku pcc. Istnieje możliwość wykończenia do zamieszkania - tzw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kcynia

Kcynia,kujawsko-pomorskie

669 000 zł350 m² 1 911,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:679 m²

Wolnostojący dom jednorodzinny + bardzo duża przestrzeń na prowadzenie firmy usługowej, handlowej, produkcyjnej - zapraszam! Na sprzedaż bardzo rodzinny, wybudowany przez właścicieli dla siebie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona Szczutki

Szczutki,kujawsko-pomorskie

168 000 zł1 037 m² 162,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1037m 2 położona w Szczutkach niedaleko Bydgoszczy z wydanym pozwoleniem na budowę i gotowym projektem domu - Blanka o pow. użytkowej 100m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przyłęki

Przyłęki,kujawsko-pomorskie

699 900 zł88 m² 7 952,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:837 m²

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż dom. Projekt gotowy Archeton Julia (997) plus odbicie lustrzane 88m2 powierzchni użytkowej i 30m2 strych. Dom stoi na działce o powierzchni 837m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Słońska

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

169 000 zł1 800 m² 93,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka o powierzchni 1800 m 2 położona przy ulicy Słońskiej. Atrakcyjna lokalizacja, w sąsiedztwie baza sanatoryjna i Park Sosnowy. W okolicy zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Prądocin

Prądocin,kujawsko-pomorskie

250 000 zł45 m² 5 518,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą lokali handlowo-usługowych na sprzedaż, mieszczących się na osiedlu "cudne Chmielniki: w miejscowości Prądocin. Nowoczesne osiedle składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

575 000 zł53 m² 10 802,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie o powierzchni 53,23m2 położone na pierwszym piętrze w nowym bloku mieszkalnym (2022 r.) na bydgoskich Kapuściskach. Wyjątkowy lokal, który charakteryzuje się spójną koncepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głowackiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

289 000 zł33 m² 8 865,03 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Małe mieszkanie Z widokiem na starówkę - Małe, funkcjonalne mieszkanie ul. Głowackiego, osiedle Mokre, blisko wsb Merito , Sądu i Starówki. Mieszkanie dwupokojowe znajduje się.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij