dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 659 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 659 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

599 000 zł92 m² 6 542,87 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Planujesz zamieszkać w spokojnej okolicy, blisko natury, ale jednocześnie z szybkim dostępem do miasta? Oto inwestycja, która spełni te oczekiwania! W Łochowie, tuż przy malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

151 000 zł61 m² 2 487,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Na sprzedaż mieszkanie z widokiem na miasto, bardzo dobrze skomunikowane w okazyjnej cenie, dostępne od zaraz! Podstawowe informacje 500 metrów - Dworzec Kolejowy Inowrocław1000 metrów - Rynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

480 000 zł62 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

62,40 m2 3 pokoje na skarpie Mieszkanie usytuowane jest na 7 piętrze w wieżowcu. Na powierzchnię mieszkania 62,40 m2 składają się na nią: * 3 rozkładowe ustawne pokoje * osobna jasna kuchnia *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Pomorska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

245 000 zł36 m² 6 805,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szukasz idealnego punktu na swój gabinet?kosmetyczny/dietetyczny/psychologiczny lub kancelarię prawną Na sprzedaż w centrum Bydgoszczy Prezentujemy na sprzedaż lokal(mieszkalny) o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Łubianka,kujawsko-pomorskie

290 000 zł1 560 m² 185,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

! tylko U nas! Biuro Prestige Location przedstawia Państwu ofertę sprzedaży przepięknie położonej działki nr 59/25 o powierzchni około 1560m2 w Łubiance przy ulicy Wakacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fałata

Toruń,kujawsko-pomorskie

349 000 zł38 m² 9 249,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Przytulne mieszkanie na sprzedaż - idealne dla studentów! Jeśli planujesz zakup mieszkania dla studenta umk - to jest to oferta dla ciebie. Funkcjonalne mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów

Toruń,kujawsko-pomorskie

458 000 zł48 m² 9 541,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Wyjątkowe mieszkanie w kamienicy. Sprzedam bezpośrednio (od właściciela) Mieszkanie "z duszą", urządzone z dbałością i najdrobniejsze szczegóły. Łączy w sobie styl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

643 000 zł148 m² 4 344,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Makler poleca Do sprzedania nieruchomość w zabudowie bliżniaczej o powierzchni całkowitej 146m.Nieruchomość z zewnątrz w pełni wykończona posiada elewacje,kostkę brukową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

320 000 zł37 m² 8 648,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Rezerwacja Szukasz ciekawego, zadbanego i wyposażonego mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji w Bydgoszczy? Zapraszam! Mieszkanie na sprzedaż w Bydgoszczy, osiedle Błonie, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

385 000 zł49 m² 7 809,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Marzysz o własnym mieszkaniu w doskonałej lokalizacji albo szukasz pewnej inwestycji? Ta oferta dostępna jest wyłącznie w biurze o!dom - nie znajdziesz jej nigdzie indziej! Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

428 130 zł48 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nasze biuro ma przyjemność zaprezentować Inwestycje od Dewelopera - Filmowa. Inwestycja Dewelopera powstaje tuż obok rzeki Brdy, która stanowi wyjątkowy V etap rozbudowy osiedla Filmowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Prądocin

Prądocin,kujawsko-pomorskie

299 000 zł58 m² 5 149,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 58 m , zlokalizowanego na wysokim parterze nowego bloku w miejscowości Prądocin, nieopodal Bydgoszczy. Charakterystyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Ogrodowa

Łysomice,kujawsko-pomorskie

240 170 zł1 022 m² 235 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działki z warunkami zabudowy na sprzedaż. numery działek: 75/44, 75/45, 75/39, 75/41, 75/36, 75/37, 75/38 4 klasa ziemi. Oferta na wyłączność. email. Zainteresowany? Zadzwoń teraz i umów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

486 450 zł52 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę mieszkania w nowej inwestycji na bydgoskim Czyżkówku. Cicha, zielona lokalizacja, w sąsiedztwie Kanału Bydgoskiego, z dostępem do transportu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

121 000 zł46 m² 2 631,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 45.99m , usytuowanego w samym sercu Inowrocławia przy ulicy Dworcowej 69. Lokal 11 o którym mowa to dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

210 525 zł2 005 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 2005 m2 w miejscowości Czarne Błoto. * teren płaski, nieuzbrojony * Cicha i spokojna okolica * W pobliżu luźna zabudowa jednorodzinna *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

612 920 zł70 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Murowaniec

Murowaniec,kujawsko-pomorskie

249 000 zł1 000 m² 249 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler poleca Do sprzedania działka w Murowańcu.Lokalizacja idealna teren osiedla zagospodarowany znajduje się Dino,Żabka,przedszkole,kościół.Tereny spacerowe,wypoczynkowe, rekreacyjne.Komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

496 314 zł52 m² 9 550 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łachowo

Łachowo,kujawsko-pomorskie

296 900 zł65 m² 4 567,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie w Łachowie o powierzchni 64,71m.Składające się z salonu z wyjściem na balkon, dwóch sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki, wc i bardzo.