dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 659 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 659 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Zamek Bierzgłowski

Zamek Bierzgłowski,kujawsko-pomorskie

65 000 zł6 168 m² 10,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Jeżeli marzysz o własnym domku letniskowym w malowniczej okolicy, nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Nie czekaj, skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Chełmno

Chełmno,kujawsko-pomorskie

67 000 zł500 m² 134 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rekreacyjna z bardzo dużym potencjałem , położona w miejscowości Chełmno, gmina Chełmno. (Nad Wisłą) Działka o powierzchni 500 m2. Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

419 000 zł74 m² 5 674,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Makler nieruchomości poleca Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe, 68 m - Bydgoszcz, kapuściska, III piętro Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 68 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Osadnicza

Toruń,kujawsko-pomorskie

450 000 zł1 000 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1 000 m2, zlokalizowaną w spokojnej i cichej okolicy Torunia. Cena nieruchomości to 450 000 pln. Działka znajduje się w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 000 zł70 m² 7 127,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Oferujemy na sprzedaż samodzielny parter wolnostojącego domu dwukondygnacyjnego na osiedlu Szwederowo na terenie posesji 349 m2. Powierzchnia użytkowa mieszkania to 70 m2. Dom ma kubaturę 100m2 - oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

229 000 zł25 m² 9 160 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż kawalerka z balkonem - Stary Fordon | 24,70 m + piwnica | Spokojna lokalizacja Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 24,70 m , zlokalizowana na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

1 690 000 zł158 m² 10 730,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 312 m²

House Team Nieruchomości & Finanse ma przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży eleganckiego domu o powierzchni użytkowej 139,10 m2, posadowionego na działce o powierzchni 1 312 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

260 000 zł1 404 m² 185,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro makler poleca Oferujemy na sprzedaż działkę budowlana o powierzchni 1404 m , zlokalizowaną w malowniczym Łochowie, niedaleko Bydgoszczy. Nieruchomość posiada aktualne warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

696 900 zł61 m² 11 424,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Makler serdecznie poleca : Na sprzedaż eleganckie i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,9 m , zlokalizowane na parterze apartamentowca z 2015 roku przy ul. Jagiellońskiej. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

298 000 zł36 m² 8 277,77 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 36 m z loggią i piwnicą świetna lokalizacja! Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Jodłowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

3 600 000 zł530 m² 6 792,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:530 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Bez prowizji! Bezpośrednio od właściciela! Tel: ekskluzywna, ponadczasowa nieruchomość wykończona w najwyższym standardzie, to doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osówiec

Osówiec,kujawsko-pomorskie

2 500 000 zł450 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:4 883 m²

Wyłącznie Z biurem nieruchomości glam house mają Państwo możliwość nabycia wyjątkowej posiadłości, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających koneserów. Ten wspaniały,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

644 000 zł72 m² 8 996,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1650

Mieszkanie na sprzedaż * 71.58 m2 * 3 pokoje * Stare Miasto Mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Starego Miasta. To idealna propozycja zarówno dla osób szukających unikalnego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Aleksandrów Kujawski

Aleksandrów Kujawski,kujawsko-pomorskie

575 000 zł124 m² 4 637,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:402 m²

Oferta z klauzulą wyłączności, tylko w Property Nieruchomości Oferta sprzedaży budynku mieszkalnego jednorodzinnego, w zabudowie bliźniaczej, dwukondygnacyjnego, podpiwniczonego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

385 000 zł51 m² 7 549,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na 2, ostatnim piętrze bloku z cegły z lat 60-tych o metrażu 51 m2. Lokal jest gotowy do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Górsk

Górsk,kujawsko-pomorskie

141 000 zł1 318 m² 105,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu przestronną działkę zlokalizowaną w Górsku zaledwie 5 min od Torunia. Działka o powierzchni 1318 m2 objęta jest miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jezuicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

485 000 zł49 m² 9 897,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biała Posesja Nieruchomości poleca piękny apartament w centrum miasta przy ul. Jezuickiej 24. Lokalizacja mieszkania będzie idealna dla wszystkich, którzy cenią sobie dostęp do ośrodków kultury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kobylarnia

Kobylarnia,kujawsko-pomorskie

899 000 zł206 m² 4 355,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 102 m²

Na sprzedaż dom w Kobylarni - przestronny, funkcjonalny, w świetnej lokalizacji! Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w malowniczej i spokojnej miejscowości Kobylarnia, zaledwie 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kolonia Straszewska

Kolonia Straszewska,kujawsko-pomorskie

425 000 zł70 m² 6 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 914 m²

Na sprzedaż dom, o powierzchni 70 m2, w którym prowadzono gospodarstwo, usytuowany na działce o powierzchni 5914 m2. Dom jest położony we wsi Kolonia Straszewska, gmina Koneck, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Warszawy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

359 000 zł52 m² 6 945,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania, położonego na Osiedlu Leśnym, przy ulicy Powstańców Warszawy. Oferta obejmuje lokal mieszkalny i przynależną piwnicę (6,55.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Toruńska

Izbica Kujawska,kujawsko-pomorskie

59 000 zł1 553 m² 37,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w pobliżu miejscowości Izbica Kujawska - Działka posiada decyzję o warunkach zabudowy - Cicha i spokojna okolica - W pobliżu znajdują się również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Stronno

Stronno,kujawsko-pomorskie

89 000 zł1 320 m² 67,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Gminie Dobrcz w miejscowości Stronno (25 km od Bydgoszczy) Nieruchomość znajduje się na nowo powstałym pasie wydzielonych działek z wz oraz mediami (prąd, woda).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

418 990 zł72 m² 5 819,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe z balkonem na 2 piętrze - Fordon Lokal składa się z : - salonu z wyjściem na balkon od strony południowej 18,5 m2 - 2 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

508 000 zł32 m² 15 727,50 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta na wyłączność tylko U nas! makler nieruchomości poleca na sprzedaż 2-pokojowy apartament w pełni umeblowany o powierzchni 32,1 m2 znajduje się w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Nowy Witoszyn

Nowy Witoszyn,kujawsko-pomorskie

99 000 zł1 891 m² 52,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka gruntu o powierzchni 1891mkw, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach 72m x 23-26 m, położona w spokojnej, malowniczej okolicy, w otoczeniu lasów, około 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Nowy Witoszyn

Nowy Witoszyn,kujawsko-pomorskie

248 000 zł3 858 m² 64,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 3858 mkw, kształtem zbliżona do prostokąta o wymiarach około 54 m x 71 m, położona w spokojnej, malowniczej okolicy, w otoczeniu lasów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

489 458 zł52 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 52,07 m2 - na osiedlu Czyżkówko w Bydgoszczy. Piękna lokalizacja w otoczeniu zieleni i Kanału Bydgoskiego Zakup nieruchomości bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łyskowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

419 000 zł58 m² 7 236,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

4-pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej cenie na niskim piętrze w bloku. Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronnie rozkładowe mieszkanie o powierzchni 57,90 m , położone na 2 piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

425 000 zł52 m² 8 141,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie na Os. Młodych. Znajduje się na IV piętrze, w bloku przy ul. Kraszewskiego. Na 52 m2 znajdują się: - sypialnia o pow. 15 m2, - salon (16 m2) z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

427 000 zł46 m² 9 282,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Ma kler poleca: ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 46 m , położonego na 1. piętrze niskiego, czteropiętrowego bloku na osiedlu Szwederowo Szczegóły oferty: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

359 000 zł53 m² 6 773,58 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji - Wyżyny. Budynek Lokal mieszkalny umiejscowiony jest na piątym piętrze wysokiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

299 000 zł52 m² 5 695,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w świetnej lokalizacji na osiedlu Michelin o powierzchni 52,5m2 na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

888 000 zł115 m² 7 721,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Makler poleca Do sprzedania domek jednorodzinny typu blizniak dwulokalowy w Fordonie Idealne miejsce ,tereny spacerowe, blisko komunikacja miejska , markety, szkoła, przedszkola. Idealne miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Pomorska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

199 900 zł23 m² 8 864,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Przytulna kawalerka w centrum Bydgoszczy idealna na start lub jako inwestycja! Na sprzedaż oferujemy wyjątkową kawalerkę o powierzchni 22,55 m , położoną na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Piekarska

Włocławek,kujawsko-pomorskie

115 000 zł29 m² 4 412,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy lokal bezczynszowy w centrum miasta usytuowany na 1 piętrze w budynku handlowo-usługowo-mieszkalnym na ul. Piekarskiej W 2024 roku został przeprowadzony remont generalny (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

1 320 000 zł212 m² 6 226,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 005 m²

Dom w Osielsku!biuro Nieruchomości makler poleca Państwu możliwość nabycia domu wybudowanego w latach 80-tych, usytuowanego w zacisznej okolicy Osielska. Piętrowy, całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Flisacka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

432 390 zł43 m² 10 150 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nie płacisz prowizji I podatku pcc 2% - kup mieszkanie w stanie deweloperskim termin oddania mieszkania : październik 2026 Zachęcamy do zapoznania się z propozycją zakupu mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Prądocin

Prądocin,kujawsko-pomorskie

529 000 zł57 m² 9 232,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż komfortowe 2- pokojowe mieszkanie - Prądocin, os. Cudne Chmielniki Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 58 m ( 56 m użytkowej) , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rojewo

Rojewo,kujawsko-pomorskie

174 000 zł55 m² 3 455,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż bezpośrednia! mw Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż bezczynszowe 3 pokojowe mieszkanie o pow.54,70m2 zlokalizowane w miejscowości Stara Wieś pod numerem 24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

390 000 zł53 m² 7 358,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie o sprzedaży mieszkania 3-pokojowego, 53m Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 53m , zlokalizowane na drugim piętrze w spokojnej okolicy. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

549 000 zł89 m² 6 176,87 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4