dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 659 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 659 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

189 000 zł50 m² 3 764,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 m²

Alfa modułowy dom skrojony na miarę Twoich oczekiwań, na Twoich zasadach, na Twojej działce! Nowoczesny modułowy budynek mieszkalny o powierzchni 50.2 m . Dom prefabrykowany Alfa to nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Flisacka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

375 085 zł35 m² 10 850 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nie płacisz prowizji I podatku pcc 2% - kup mieszkanie w stanie deweloperskim termin oddania mieszkania : październik 2026 Zachęcamy do zapoznania się z propozycją zakupu mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gajowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

811 381 zł76 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu mieszkanie na sprzedaż z rynku pierwotnego, w nowoczesnej inwestycji gajowa 72 na bydgoskich Bartodziejach - bez prowizji, bez podatku pcc Na powierzchni 75,87m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gersona

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

670 000 zł72 m² 9 266,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

To miejsce, które doskonale łączy komfort codziennego życia, stylowy wygląd i trwałą wartość - idealny wybór dla tych, którzy chcą mądrze zainwestować w swoją codzienność. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

469 900 zł58 m² 8 073,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe z klimatyzacją i loggią - doskonała lokalizacja ul. M.Konopnickiej Biuro nieruchomości Makler poleca wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

229 000 zł28 m² 8 178,57 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu bardzo funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 28m2 znajdującą się w dzielnicy Okole w Bydgoszczy. Mieszkanie usytuowane jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

220 000 zł26 m² 8 537,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą 2 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji - ulica Grunwaldzka w Bydgoszczy. Mieszkanie idealne pod kątem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Rypińska

Toruń,kujawsko-pomorskie

99 500 zł500 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Przedmiotem ogłoszenia jest działka rod - rekreacyjna z domkiem o powierzchni około 500m2. - bardzo dobra lokalizacja 10 minut do centrum. - komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gajowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

440 448 zł40 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu mieszkanie na sprzedaż z rynku pierwotnego, w nowoczesnej inwestycji gajowa 72 na bydgoskich Bartodziejach - bez prowizji, bez podatku pcc Na powierzchni 39,71m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bachledy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

419 000 zł65 m² 6 426,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy Klimka Bachledy w dzielnicy Fordon, osiedle Tatrzańskie. Oferta dostępna na wyłączność tylko w naszym biurze Jawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łowicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł36 m² 11 089,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca serdecznie! Wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnym apartamentowcu przy ulicy Łowickiej. Budynek jest usytuowany w kompleksie kameralnych 2 piętrowych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

375 306 zł35 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 35,24 m2 - na osiedlu Czyżkówko w Bydgoszczy. Piękna lokalizacja w otoczeniu zieleni i Kanału Bydgoskiego Zakup nieruchomości bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

232 990 zł36 m² 6 468,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: tylko U nas! Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem ul. Waryńskiego - Błonie Lokal składa się z : - pokoju z wyjściem na balkon od strony południowo-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

356 990 zł38 m² 9 419,26 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe z balkonem w budynku z windą - Bartodzieje Lokal składa się z : - salonu z wyjściem na balkon od strony wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gajowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

876 251 zł80 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu mieszkanie na sprzedaż z rynku pierwotnego, w nowoczesnej inwestycji gajowa 72 na bydgoskich Bartodziejach - bez prowizji, bez podatku pcc Na powierzchni 80,54 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

460 000 zł62 m² 7 419,35 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga umowa bezpośrednia! klient kupujacy nie płaci prowizji! Dream Homes Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę sprzedaży urokliwego mieszkania położonego na parterze domu w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kolejowa

Wudzyn,kujawsko-pomorskie

399 000 zł110 m² 3 627,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:960 m²

Szukasz taniego domu w spokojnej miejscowości? To miejsce może być idealne dla Ciebie! Dojazd drogą asfaltową, blisko lasu i sklepów, bardzo dobry dojazd do Bydgoszczy. Zapraszam, dom na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Kowalewo

Kowalewo,kujawsko-pomorskie

1 990 000 zł48 390 m² 41,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Makler Nieruchomości prezentuje atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 4,8383 ha, położoną w miejscowości Kowalewo, gmina Szubin. Działka posiada doskonały potencjał, z uwagi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

395 000 zł50 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3, piętro 3, bydgoszcz - Bielawy - Skrzetusko. Na sprzedaż dwupokojowe, przestronne mieszkanie zlokalizowane w bardzo atrakcyjnej części bydgoskich Bielaw. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

785 000 zł300 m² 2 616,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:427 m²

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu na sprzedaż dom o powierzchni 300m2, usytuowany na ogrodzonej działce o powierzchni 427 m2. Lokalizacja Nieruchomość położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Mogilno

Mogilno,kujawsko-pomorskie

980 000 zł360 m² 2 722,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Unikalna inwestycja z nieograniczonym potencjałem czeka na Ciebie! Ta nieruchomość, położona w samym sercu Mogilna, oferuje kompleks 6 lokali użytkowych o łącznej powierzchni 300 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

411 090 zł43 m² 9 650 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Borucin

Borucin,kujawsko-pomorskie

90 000 zł1 130 m² 79,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Z wydanymi warunkami zabudowy, 1130 M2, woda I prąd W pobliżu. W bezpośrednim sąsiedztwie lasu, teren idalny do życia jak I odpoczynku. Powierzchnia działki równa. 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

268 000 zł54 m² 4 962,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 m²

Twój własny, nowoczesny dom całoroczny Villa Solea! Szukasz domu całorocznego, gotowego do zamieszkania lub inwestycji pod wynajem? Villa Solea to gotowy modułowy dom o powierzchni 54m , który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Koronowo

Koronowo,kujawsko-pomorskie

2 950 000 zł1 185 m² 2 489,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:80 000 m²

Bardzo ładny Ośrodek Wczasowy położony 100m od wody w pięknej miejscowości nad Zalewem Koronowskim. Wyłączność.Podana cena jest ceną netto!. Wyposażenie Ośrodka w cenie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małachowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

379 000 zł42 m² 9 034,56 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie świetnie zlokalizowane - inwestycja -na wynajem! piękne widoki Niższa cena! Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie o powierzchni blisko 42 m2 składające się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

326 900 zł42 m² 7 728,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Oferta wyłącznie w biurze Atlantis Nieruchomości Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania, położonego przy ul. Grzymały-Siedleckiego 4 na Wyżynach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

325 000 zł61 m² 5 362,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, o powierzchni 60,61 m2, usytuowane na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym. Lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kujawska

Włocławek,kujawsko-pomorskie

360 000 zł63 m² 5 732,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie na Południu gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,8 m , położone na 1. piętrze niskiego bloku na osiedlu Południe jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

289 000 zł50 m² 5 780 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 50 m - Bydgoszcz, parter, do remontu Na sprzedaż oferuję mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

450 000 zł52 m² 8 604,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

* wyjątkowa oferta sprzedaży tylko U nas * Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze w niskim bloku położonym przy ul. Bema w Toruniu vis a vis Lodowiska Tor-Tor. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sandomierska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

549 000 zł55 m² 10 012,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 54,83m , znajdujące się na piątym, ostatnim piętrze w nowym bloku oddanym do użytkowania w 2023 roku na bydgoskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Władysława Łokietka

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

109 000 zł24 m² 4 467,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność klucz W biurze Inowrocław Osiedle Piastowskie, ul. Władysława Łokietka Biuro Nieruchomości Prestige przedstawia na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni 24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Wierzbowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

6 393 600 zł19 200 m² 333 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka przemysłowo - usługowa przy ul. Marii Skłodowskiej w Toruniu Działka inwestycyjna położona w Toruniu, przy ul. Wierzbowej wjazd od ul. M.C.Skłodowskiej z bardzo dobrym dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

316 800 zł36 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Z przyjemnością prezentujemy Państwu komfortowe 2-pokojowe mieszkanie blisko terenów zielonych w Fordonie o powierzchni 36 m2. Mieszkanie w nowym bloku, o bardzo funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Małe Łąkie

Małe Łąkie,kujawsko-pomorskie

350 000 zł12 200 m² 28,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty Oferuję do sprzedaży grunt w wyjątkowym miejscu - Osiedle Piaseczno, miejscowość Małe Łąkie, gmina Świekatowo. W połowie trasy Serock - Świekatowo nad jeziorem Piaseczno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Prądocin

Prądocin,kujawsko-pomorskie

509 000 zł56 m² 9 095,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Trzypokojowe mieszkanie (55,96m2) położone na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku wielorodzinnego z 2023 roku, zlokalizowanego na ogrodzonym terenie na osiedlu Cudne Chmielniki w Prądocinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Warmińskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

305 000 zł25 m² 11 984,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Oferta dostępna tylko w biurze Makler! Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego w pięknie zrewitalizowanej kamienicy po kapitalnym remoncie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

550 000 zł64 m² 8 593,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie na sprzedaz nowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 64 m , położone na 4. piętrze. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Zimowa

Grębocin,kujawsko-pomorskie

399 000 zł1 015 m² 393,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w atrakcyjnej lokalizacji ( 300 m od granicy Torunia ) Powierzchnia działki jest idealna do budowy wymarzonego domu. Działka ma dostęp do mediów: prąd, woda, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lansjerów

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 000 zł57 m² 8 769,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1966

House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni użytkowej 56,90 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w jednej.