dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 659 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 659 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

544 000 zł50 m² 10 880 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Makler nieruchomości poleca mieszkanie na kameralnym osiedlu przy ścianie lasu. Teren ogrodzony. Miejsca postojowe ogólno dostępne. Nowe budownictwo. Zielono i spokojnie. Lokal obejmuje: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

325 000 zł31 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

439 000 zł68 m² 6 456 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Tylko U nas! mieszkanie 68 M2 rozkładowe!, w centrum dzielnicy nowy fordon!, blisko politechniki bydgoskiej!. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Telimeny

Toruń,kujawsko-pomorskie

85 000 zł22 m² 3 881,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Rezerwacja Mam przyjemność zaprezentować lokal o powierzchni 21,9m2. Lokal znajduje się w kondygnacji podziemnej bloku z 1995 roku położonego przy ulicy Telimeny. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Chalno

Chalno,kujawsko-pomorskie

78 000 zł1 400 m² 55,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta ważna tylko do końca sierpnia. Jeśli nie będzie ofert kupna wydzieliny działkę, uzbroimy i sprzedamy gotowiec za proporcjonalne wyższą cenę. NA sprzedaż: możliwość obejrzenia działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

439 900 zł41 m² 10 625,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę z rynku pierwotnego, mieszkanie na parterze w stanie deweloperskim w kameralnym budynku w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pigża

Pigża,kujawsko-pomorskie

1 549 000 zł109 m² 14 211 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiam Państwu Nowoczesny Parterowy - funkcjonalny dom położony w pigży, tuż pod Toruniem. Lokalizacja nieruchomości pozwala na szybki dojazd do Torunia autem, jak i komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Ogrodowa

Nowa Wieś Wielka,kujawsko-pomorskie

236 000 zł139 m² 1 697,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:455 m²

Na sprzedaż: powojenny dom jednorodzinny z potencjałem! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego o powierzchni ok. 140 m (wraz z poddaszem),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chołoniewskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

415 000 zł42 m² 9 880,95 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2-pokojowe mieszkanie z balkonem i pięknym widokiem - ul. Chołoniewskiego, szwederowo, bydgoszcz Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

315 000 zł34 m² 9 156,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka Z możliwością dwóch pokoi - cegła - blok niski drugie piętro. Miło mi przedstawić Państwu mieszkanie - obecnie kawalerka o sporym metrażu - 34,4 m2, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

298 000 zł34 m² 8 764,71 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowe do zamieszkania 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na miasto - ul. Solskiego, bydgoszcz! Szukasz mieszkania, do którego możesz się wprowadzić od razu - bez stresu, remontów i dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

200 000 zł33 m² 6 060,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:822 m²

Marzysz o wakacjach we własnym domku nad jeziorem? A może masz trochę gotówki, którą planujesz zaiintwestować w domek na wynajem? Własny wielosezonowy domek letniskowy 300 metrów do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Mostowa

Brodnica,kujawsko-pomorskie

990 000 zł150 m² 6 587,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy z pewnym najemcą. Gotowa inwestycja przynosząca pewne zyski! Prezentujemy Państwu lokal handlowo-usługowy zlokalizowany w ścisłym centrum miasta Brodnica. Lokal ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

439 000 zł73 m² 5 983,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie w kamienicy przy ul. Dworcowej 45 w Bydgoszczy. Prezentowane mieszkanie o powierzchni 73,37 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lawinowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

510 000 zł60 m² 8 429,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą umeblowanego, 3 pokojowego mieszkania, po przeprowadzonym generalnym remoncie (2018r.), położonego w świetnym punkcie osiedla Fordon. Dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

340 000 zł32 m² 10 575,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie w samym sercu miasta! Jeśli szukasz nieruchomości w doskonałej lokalizacji, to ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie! Oferuję na sprzedaż piękne, wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Leszczynowa

Obrowo,kujawsko-pomorskie

85 000 zł935 m² 90,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży stanowi kilkanaście nieruchomości gruntowych o powierzchni od: 903m 2 do 1629m 2 , zlokalizowanych we wsi Obrowo przy ulicy Leszczynowej. Każda z działek została wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

767 246 zł81 m² 9 450,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nie płacisz prowizji I podatku pcc 2% - kup mieszkanie w stanie deweloperskim termin oddania mieszkania : październik 2026 Zachęcamy do zapoznania się z propozycją zakupu mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

924 900 zł94 m² 9 870,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkanie ,o powierzchni 94m2,znajdującego się w Nowym Fordonie. Układ mieszkania: 4 pokoje kuchnia garderoba 6m2 łazienka z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łochowice

Łochowice,kujawsko-pomorskie

698 000 zł147 m² 4 754,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:567 m²

Makler poleca Bardzo przestronny, piętrowy dom bliźniak w super lokalizacji w Łochowicach. Działka o powierzchni 567m, duży ogród za domem do zagospodarowania z pięknymi dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stanisława Leszczyńskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

385 000 zł48 m² 7 946,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Zapraszam do zapoznania się z ofertą zadbanego i komfortowego, 2 pokojowego mieszkania, położonego w dobrze skomunikowanym punkcie Osiedla Szwederowo. Budynek Lokal mieszkalny umiejscowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zaduszniki

Zaduszniki,kujawsko-pomorskie

569 000 zł170 m² 3 347,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 931 m²

Opis: na sprzedaż oferujemy wyjątkową nieruchomość - dom w stanie surowym otwartym, wraz z halami produkcyjno-usługowo-handlowymi, położony w urokliwej miejscowości Zaduszniki, gm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 799 900 zł202 m² 8 910,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Serdecznie polecamy: na wyłączność w ofercie naszego biura - nowoczesny, zadbany dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 202,92 m (w tym 165,5 m powierzchni użytkowej wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

135 000 zł432 m² 312,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta wyłącznie w biurze Nieruchomości. Szukasz miejsca, które da Ci przestrzeń do odpoczynku nie tylko latem, ale przez cały rok? Wyobraź sobie poranki z kawą na tarasie, popołudnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pod Skarpą

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 175 000 zł122 m² 9 631,15 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem i garażem ul. Pod Skarpą Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 120 m , położone na zamkniętym, monitorowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jagodowo

Jagodowo,kujawsko-pomorskie

928 900 zł92 m² 10 109,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowe osiedle domów - idealna oferta dla rodzin Z dziećmi! Jeśli marzysz o własnym domu, który pozwoli Ci zamieszkać od zaraz a tym samym zaoszczędzić nerwy i czas związany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

365 000 zł37 m² 9 864,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Przedstawiam, piękne wyremontowane mieszkanie w nowoczesnym stylu w centrum miasta , znajdujące się w świeżo wyremontowanej trzy piętrowej kamienicy na pierwszym piętrze. Kamienica: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Józefa

Toruń,kujawsko-pomorskie

419 000 zł49 m² 8 551 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! mieszkanie 49 M2 rozkładowe!, 2 pokoje! W centrum dzielnicy Chełmińskie przedmieście/bielany!, ul. ŚW. Józefa!. Nowa cena Z 439.000 ZŁ NA 419.000 ZŁ! CENA PODLEGA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

432 590 zł36 m² 11 950 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

NA spzredaż / komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,6 m2 z dużym balkonem 10,8 m2 w nowej inwestycji na Czyżkówku - Kupujący nie płaci (0% prowizji, 0% podatku pcc) - Super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

472 500 zł45 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wiśniowa

Złotoria,kujawsko-pomorskie

1 344 000 zł4 800 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli marzysz o własnym zakątku, który zapewni Ci pełną prywatność i codzienny kontakt z naturą, ta wyjątkowa działka w Złotorii jest właśnie dla Ciebie. O powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Załachowo

Załachowo,kujawsko-pomorskie

132 600 zł1 700 m² 78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie W naszym biurze! House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia ofertę działek w urokliwej miejscowości Załachowo w gminie Łabiszyn, powiat żniński. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

344 990 zł53 m² 6 499,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchości poleca: mieszkanie 2 pokojowe na 1 pietrze - Szwederowo Lokal składa się z : - salonu 22 m2 - sypialni 11,5 m2 - kuchni 10,5 m2 - łazienki - wc - przedpokoju Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

413 859 zł48 m² 8 698,17 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 47,58 m2 znajdującego się na 3 piętrze z siedmiu, mieszczącego się na nowoczesnym, ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Solec Kujawski

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

300 000 zł1 520 m² 197,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Cudowna działka z licznymi i zadbanymi nasadzeniami w Solcu Kujawskim! Działka z pięknymi nasadzeniami usytuowany na lekkim uboczy Solca w otoczeniu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Osówka

Osówka,kujawsko-pomorskie

1 700 000 zł1 120 m² 1 517,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona w miejscowości Osówka w gminie Czernikowo powiat Toruński na działce o wielkości 1.1100HA (pełna własność). Numer działek: 495,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wilcze

Wilcze,kujawsko-pomorskie

283 000 zł1 091 m² 259,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę budowlaną o pow. ok.1093 m , położoną w miejscowości Wilcze, gm. Osielsko. Teren na którym znajduje się działka jest objęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

529 000 zł69 m² 7 622,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 4 pokojowego mieszkania po zmianie układu, położonego w świetnej lokalizacji - Kapuściska. Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica oraz.