dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 656 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 656 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Brodnica,kujawsko-pomorskie

250 000 zł47 m² 5 353,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe Brodnica, osiedle Michałowo Na sprzedaż oferuję komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o wysokim standardzie, położone na 1. piętrze w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

405 000 zł37 m² 10 872,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie dwupokojowe (37,25m2) na drugim piętrze w bloku mieszkalnym na bydgoskich Bielawach. Mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

488 900 zł100 m² 4 889 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

****mieszkanie 2 poziomowe w kamienicy po remoncie! Zapoznaj się z ofertą*** Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu z bardzo funkcjonalne i klimatyczne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Leśna

Kruszwica,kujawsko-pomorskie

749 000 zł210 m² 3 566,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:684 m²

Uwaga nowa niższa cena. Tylko 3566 zł/m2. Okazja Totalnie unikatowy nowoczesny dom w Kruszwicy w pierwszej linii zabudowy od jeziora Gopło. Dom bez żadnych wad technicznych, czy prawnych. Nic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Słońska

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

190 000 zł1 926 m² 98,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 1926 m 2 położona w atrakcyjnej lokalizacji w okolicach ulicy Słońskiej. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna, park Sosnowy i sanatoria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Węgrowo

Węgrowo,kujawsko-pomorskie

1 480 000 zł300 m² 4 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż duży i wygodny dom na malowniczej działce z widokiem na panoramę Grudziądza. Układ pomieszczeń: - 8 pokoi, 2 kuchnie, 4 łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

409 000 zł52 m² 7 941,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu zapowiedź bardzo funkcjonalnego i przestronnego mieszkania o powierzchni 51,5m 2 znajdującego się w dzielnicy Szwederowo w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chromowola

Chromowola,kujawsko-pomorskie

360 000 zł80 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 193 m²

Dom po modernizacji. Możliwość rozbudowy. Do domu przynależy pomieszczenia gospodarcze o pow. 74m2 oraz wolnostojące pom. Gospodarcze o pow 24m2. Na terenie działki znajduje się pomnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Mała Andrzeja

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

92 430 zł14 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Twoje pierwsze mieszkanie? Zacznij tam, gdzie naprawdę chce się mieszkać. Lokal M15 w kamienicy Nova Andrzeja to propozycja dla osób, które szukają idealnego połączenia funkcjonalności,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

397 440 zł37 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podgórna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

459 000 zł42 m² 10 944,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1846

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupaku kawalerek na jednej księdze wieczystej, po kapitalnym remoncie znajdującego się przy ulicy Podgórnej w Bydgoszczy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niemcewicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

209 000 zł27 m² 7 740,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie, 27 m - Bydgoszcz, ul. Niemcewicza Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 27 m , położone na 2. piętrze w bloku z windą. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

499 000 zł44 m² 11 426,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przytulne mieszkanie w Ciechocinku Chcesz mieszkać w otoczeniu zieleni i kwiatów. Potrzebujesz mieszkania dostępnego bez konieczności przeprowadzania remontów? Ważna jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 100 000 zł108 m² 10 185,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:965 m²

Tylko W naszym biurze luksusowa lokalizacja Urokliwy bliźniak w wyjątkowym miejscu! Zlokalizowany w samym centrum uzdrowiskowej części Inowrocławia na dużej działce o powierzchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

288 900 zł37 m² 7 787,06 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Makler poleca : na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , które obejmuje: salon (15,6 m ) z wyjściem na balkon, sypialnię (9,6 m ), kuchnię (6,4 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fordońska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

439 000 zł37 m² 11 864,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca! Jeśli szukasz mieszkania doskonałego zarówno pod wynajem, pod inwestycję jaki do własnego zamieszkania - koniecznie poznaj tę ofertę! Nieruchomość położona w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Paderewskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

649 000 zł91 m² 7 142,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

4 mieszkania na sprzedaż w zabytkowej kamienicy w Dzielnicy Muzycznej - Bydgoszcz, ul. Paderewskiego! Z uwagi na lokalizację, układ, położenie i możliwości aranżacyjne - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

182 000 zł35 m² 5 157,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie z niskimi opłatami, wyremontowane parę lat temu. Jest bardzo zadbane i w bardzo dobrym stanie. Jasne i ciche. Niewielka ale urządzona łazienka. Kuchnia do urządzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

308 924 zł26 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz spokoju od zgiełku miasta , oraz pełnej infrastruktury wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 050 000 zł113 m² 9 292,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego domu/mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Małe Rudy

Małe Rudy,kujawsko-pomorskie

152 600 zł1 526 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działki o powierzchni 1526mkw w miejscowości Małe Rudy gmina Szubin (22min do centrum Bydgoszczy) wydane warunki zabudowy na budowę budynku jednorodzinnego Z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

659 000 zł98 m² 6 727,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:160 m²

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego domu? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z doskonałym dojazdem do Bydgoszczy ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

512 490 zł47 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla? Jeśli tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bursztynowa

Osielsko,kujawsko-pomorskie

890 000 zł73 m² 12 191,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mało jest takich miejsc i lokalizacji - Osielsko to oaza spokoju i komfortu. Cisza, spokój, zadbane osiedle, zieleń, lasy i budynek, mieszkanie wykończone z najlepszych materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

383 441 zł40 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

499 000 zł89 m² 5 614,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zamień mieszkanie na dom - w cenie mieszkania! Na sprzedaż dom w malowniczej Brzozie k. Bydgoszczy - Osiedle Brzozowy Zakątek Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

449 999 zł53 m² 8 474,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż: przestronne 2-pokojowe mieszkanie - 53 m - Fordon Oferuję komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na ostatnim, czwartym piętrze nowoczesnego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rożno-Parcele

Rożno-Parcele,kujawsko-pomorskie

1 049 000 zł137 m² 7 656,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 814 m²

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu przestronny dom usytuowany na działce o powierzchni 1814 m2, zlokalizowany w otoczeniu lasu w miejscowości Rożno-Parcele, gdzie dojazd do Torunia zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

679 000 zł98 m² 6 918,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:468 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kolonia Straszewska

Kolonia Straszewska,kujawsko-pomorskie

650 000 zł123 m² 5 293,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu/siedliska wraz z budynkami gospodarczymi znajdującego się w miejscowości Kolonia Straszewska, gmina Koneck, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

477 000 zł64 m² 7 453,12 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie o pow.64m2 położone na 6 piętrze składające się z 2 pokoi,kuchni i łazienki,w dzielnicy Kapuściska,w chwili obecnej mieszkanie posiada jedną powierzchnie,którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

699 000 zł64 m² 10 968,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Trzypokojowy lokal mieszkalny (63,73m2) w centrum Bydgoszczy Lokal znajduje się w niewielkiej odległości od Starego Miasta, w bardzo dobrze skomunikowanym punkcie. Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł42 m² 9 561,47 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe (41,73 m ) położone na bydgoskim Szwederowie. Lokal znajduje się na piątym piętrze w bloku z 2008 roku. Nieruchomość stanowi odrębną własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wąsosz

Wąsosz,kujawsko-pomorskie

125 000 zł1 020 m² 122,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1020 m + udział w drodze, zlokalizowana w miejscowości Wąsosz, gm. Szubin, pow. nakielski, woj. kujawsko pomorskie. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Droga Trzeposka

Toruń,kujawsko-pomorskie

712 802 zł64 m² 11 051,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie, 64.50m2, 3 sypialnie, 2 balkony, apartamentowiec z windą! CENA PROMOCYJNA 712 802 zł plus miejsce w hali garażowej BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO! BEZ PODATKU PCC! Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

464 338 zł39 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

898 900 zł73 m² 12 313,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości makler poleca na sprzedaż nowoczesne, jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 72 m , zlokalizowane na Szwederowie - tylko kilka minut spacerem od Starego Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Toruń,kujawsko-pomorskie

433 163 zł49 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe gotowe do wprowadzenia: powierzchnia: 48,67 m Struktura: 2 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka, oddzielne wc, przedpokój Powierzchnie dodatkowe: balkon typu loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

659 000 zł75 m² 8 733,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Dostępne ostatnie mieszkanie! Komfort, cisza i nowoczesność - mieszkanie na zielonym Miedzyniu Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,46 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

695 000 zł70 m² 9 928,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu na sprzedaż wyjątkowy, 3-pokojowy apartament, o powierzchni użytkowej 70 m2, usytuowany na 1 piętrze w 4-piętrowym apartamentowcu z 2022r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Heweliusza

Toruń,kujawsko-pomorskie

677 511 zł79 m² 8 575 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Cena : 677 510,75zł! plus 2 miejsca parkingowe 45000 zł plus komórka lokatorska 23 000 zł bez prowizji od kupującego! bez podatku pcc! Osiedle helio Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą.