dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 659 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 659 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 000 zł43 m² 11 683,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Kłaniam się w pas :) Wyjątkowa przestrzeń w sercu Bydgoszczy - zamieszkaj w historii z klasą! Szukasz mieszkania z duszą, które nie tylko zachwyca klimatem, ale też spełnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Janikowo

Janikowo,kujawsko-pomorskie

788 000 zł235 m² 3 351,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:216 m²

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż dom jednorodzinny w Janikowie z lokalem użytkowym do prowadzenia działalności gospodarczej idealne dla inwestora. Dom dla rodziny z dziećmi Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

350 000 zł62 m² 5 645,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż dwa mieszkania - blisko centrum roi = 9,6% Powierzchnia całkowita: 64 m Lokalizacja: parter, blisko centrum miasta, niedaleko galerii Rondo Charakterystyka: dwa mieszkania w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

149 999 zł52 m² 2 897,97 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania - w centrum Grudziądza , ul. Pułaskiego Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 51,76 m z przynależną piwnicą, zlokalizowane na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sochaczewska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

320 000 zł66 m² 4 873,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Sprzedaż mieszkania M3 na ul. Sochaczewskiej w Bydgoszczy - doskonała lokalizacja Oferujemy do sprzedaży własnościowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 67,66 m , położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

269 000 zł33 m² 8 151,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dla chcących być w Centrum wydarzeń! Zadbany lokal mieszkalny w ścisłym centrum Bydgoszczy o powierzchni 33m 2. Lokalizacja to doskonała propozycja dla aktywnych, dynamicznych osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

1 150 000 zł111 m² 10 360,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania/domu? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

369 000 zł45 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta W biurze nieruchomości prestige opiekun oferty obniżka ceny polecam dwupokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy w Śródmieściu. Lokal znajduje się w kamienicy, na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Elgiszewo

Elgiszewo,kujawsko-pomorskie

60 000 zł1 270 m² 47,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z możliwością zabudowy jednorodzinnej, rekreacyjnej w pobliżu las i jezioro Okonin! Działka objęta jest "studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

383 997 zł41 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głowackiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

350 000 zł49 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Idealne , funkcjonalne mieszkanie pod inwestycje lub dla rodziny. Prezentuję Państwu 49 metrowe, trzypokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie położone na szóstym piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

842 160 zł77 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

1 100 000 zł138 m² 7 958,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego domu ? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Bożenkowo

Bożenkowo,kujawsko-pomorskie

160 000 zł382 m² 418,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Wyjątkowa propozycja działki rekreacyjnej położonej w Bożenkowie zaledwie 20 minut od Bydgoszczy! Jeśli marzysz o miejscu, w którym odpoczniesz od zgiełku miasta koniecznie zapoznaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

699 000 zł105 m² 6 657,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż górny poziom domu o powierzchni użytkowej 106,5m2, po podłodze 120m2, która mieści się na prestiżowym osiedlu Piaski w Bydgoszczy. Ogromnym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Derdowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

529 900 zł51 m² 10 309,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

10 min. pieszo do Starówki, po remoncie, top lokalizacja, zainwestuj Na sprzedaż oferta mieszkania po kapitalnym remoncie w wyjątkowej lokalizacji na Bydgoskim Przedmieściu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

613 846 zł58 m² 10 579,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 190 000 zł229 m² 5 193,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 157 m²

Oferta tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana położona w miejscowości Nowe Dobra, powiat chełmiński, województwo kujawsko-pomorskie. Dom parterowy, jednorodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

372 279 zł40 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

481 236 zł40 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł57 m² 6 998,77 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie w Fordonie na osiedlu Bajka o powierzchni całkowitej około 64m.Składa się z salonu z wyjściem na duży balkon typu loggia z którego jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

200 000 zł20 m² 10 055,30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy kawalerkę o powierzchni 19,89 m , położoną w jednej z najbardziej lubianych części Bydgoszczy na Błoniu. To doskonała propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 050 000 zł294 m² 6 972,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:847 m²

Oferta dostępna wyłącznie w biurze Makler! Przeczytaj opis i być może poznaj Twój wymarzony dom w Opławcu - idealny dla rodziny Wyobraź sobie dom, w którym każdy dzień jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łysinin

Łysinin,kujawsko-pomorskie

320 000 zł66 m² 4 878,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż duży, 3 pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 65.6 m2 wraz z przynależną do niego piwnicą o powierzchni 8.75 m2 oraz garażem o powierzchni 19 m2. Blok,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 047 980 zł86 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stążki

Stążki,kujawsko-pomorskie

497 000 zł90 m² 5 522,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Makler nieruchomości poleca ofertę dostępną tylko W naszym biurze Oferujemy na sprzedaż komfortowy, parterowy dom jednorodzinny o nowoczesnym standardzie, usytuowany na zadbanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

320 000 zł48 m² 6 648,66 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości glam house gorąco poleca dwupak inwestycyjny w korzystnej cenie! Idealna inwestycja - Bocianowo, bydgoszcz - po kapitalnym remoncie! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 3 Maja

Szubin,kujawsko-pomorskie

380 000 zł162 m² 2 432,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:379 m²

Dom na sprzedaż w Szubinie, ul. 3 maja 110 m + piwnica + strych, działka 379 m Na sprzedaż dom jednorodzinny o łącznej powierzchni użytkowej ok. 110 m położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

1 230 000 zł181 m² 6 795,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 594 m²

Makler nieruchomości gorąco poleca przestrzenny dom usytuowany na ogromnej działce o powierzchni 4594 m2 w Kruszynie Krajeńskim. Dom wolnostojący o powierzchni 184,98 m2 z użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

1 450 000 zł546 m² 2 655,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 936 m²

Duży, solidny dom z potencjałem inwestycyjnym - 577 m na działce o pow. 1936 m Oferta dostępna wyłącznie w Makler Nieruchomości Idealna nieruchomość pod działalność,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Jajkowo

Jajkowo,kujawsko-pomorskie

138 000 zł2 865 m² 48,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Jeśli marzysz o spokojnym życiu blisko natury u bram Mazur , w otoczeniu malowniczych krajobrazów, znajdziesz działkę gotową na realizację Twoich planów! Z dostępem do jezior.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 391 000 zł220 m² 6 322,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:672 m²

Makler nieruchomości gorąco poleca piękny dom usytuowany w bardzo prestiżowym miejscu na bydgoskich Bielawach. Dom o łącznej powierzchni 223m2 (możliwość dalszej rozbudowy) + garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wilcza

Strzelce Górne,kujawsko-pomorskie

227 500 zł948 m² 239,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż: dwie działki budowlane: 948 m2 oraz 1204 m2 przy ulicy Wilczej 21 w Strzelcach Górnych: - 20 minut od centrum Bydgoszczy - Media: prąd, woda, gaz - Dostęp drogą wewnętrzną 20 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Klonowa

Nowe,kujawsko-pomorskie

529 000 zł200 m² 2 645 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:558 m²

Na sprzedaż przestronny dom w Nowem - ul. Klonowa Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska przedstawia wyjątkową ofertę sprzedaży domu, który spełni oczekiwania zarówno dużej rodziny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

569 952 zł59 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

10 550 000 zł265 500 m² 39,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Myślęcinek ,działka o powierzchni łącznej 26000m2 ,w tym 10000 tyś lasu,położona w atrakcyjnym miejscu w Bydgoszczy. W Studio Uwarunkowań Kierunków Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warmińskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

338 000 zł37 m² 9 088,46 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta tylko W biurze nieruchomości prestige opiekun oferty tel. Wspaniała propozycja zakupu nieruchomości W wyremontowanej kamienicy. Nieruchomość przeznaczona dla inwestora , dwie kawalerki.