dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 659 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 659 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 900 zł63 m² 7 921,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 63,5 m | Bydgoszcz - Skrzetusko / Bartodzieje Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 63,5 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołobrzeska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

397 000 zł60 m² 6 661,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prestige nieruchomości oferta na wyłączność! Szukasz przestronnego mieszkania w świetnej lokalizacji? W atrakcyjnej cenie ? Do remontu ?to idealna propozycja dla Ciebie! Na sprzedaż 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kolonijna

Niemcz,kujawsko-pomorskie

1 150 000 zł127 m² 9 055,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:25 m²

Nie płacisz prowizji I podatku pcc 2% kup dom w stanie deweloperskim na bezobsługowym osiedlu! Inwestycja jest już gotowa do odbioru - zostały ostatnie wolne mieszkania i domy. Zachęcamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

349 000 zł48 m² 7 240,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe - Toruń, podgórz, 48,2 m , położone w bloku z 1962 roku, wybudowanym z cegły. Mieszkanie idealnie nadaje się zarówno dla rodziny z dziećmi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Czarne Błoto

Czarne Błoto,kujawsko-pomorskie

699 000 zł125 m² 5 592 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:251 m²

Szanowni Państwo, mam niebywałą przyjemność przedstawić możliwość zakupu nowoczesnego lokalu mieszkalnego w budynku szeregowym. Segment o powierzchni użytkowej ok 110m 2 , (całkowitej ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

139 900 zł57 m² 2 466,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Mieszkanie jest świetną propozycją pod prowadzenie różnego rodzaju usługi, doskonałe pod kancelarię notarialną, studio fotograficzne i nie tylko. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

450 000 zł64 m² 7 076,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wyjątkowo zadbanego i funkcjonalnego mieszkania 3-pokojowego o pow. 63,59 m2 w sercu Fordonu, na osiedlu Kasztelanka. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stronno

Stronno,kujawsko-pomorskie

153 000 zł1 401 m² 109,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Makler nieruchomości poleca działkę budowlaną z aktualnymi warunkami zabudowy! Działka o powierzchni 1400m2 położona w miejscowości Stronno gmina Dobrcz. Posiada aktualne warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

420 000 zł45 m² 9 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Przytulna kawalerka o powierzchni ok 45m 2 , składa się z: - salonu z wyjściem na ogrodzony taras, - kuchni z jadalnią, - łazienki z wc - przedpokoju. Mieszkanie, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szuwarów

Toruń,kujawsko-pomorskie

695 000 zł51 m² 13 627,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni 51m 2 , składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, - dwóch sypialni, - łazienki z wc, - przestronnego przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

382 041 zł39 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

238 000 zł858 m² 277,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o pow.859m2,położona w Łochowie ,wśród nowych ładnych domów.Działka z dwóch stron ogrodzona. W działce,woda,gaz i prąd. Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

394 000 zł55 m² 7 111,91 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na popularnym Wzgórzu Wolności , w zadbanym wieżowcu z windą startującą z poziomu zero - idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

763 660 zł69 m² 10 999 zł/m²

 

Piętro:3/19

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji w prestiżowej inwestycji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Farmerska

Mierzynek,kujawsko-pomorskie

515 000 zł6 542 m² 78,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działek oznaczonych numerem 174/3 o powierzchni 6.542 m2 oraz działka nr 174/8 o powierzchni 4469 m2 położonych w Mierzynku przy ulicy Farmerskiej, gmina Lubicz, woj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

489 000 zł27 m² 17 977,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego wykończonego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kominy

Kominy,kujawsko-pomorskie

650 000 zł70 m² 9 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:582 m²

Dom Z działką blisko brodnicy - W cenie mieszkania! Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dubienka

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

229 000 zł44 m² 5 395,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe, dwustronne mieszkanie o pow.44,3m2 zlokalizowane w Inowrocławiu przy ulicy Dubienka w cenie 229tys.zł. Mieszkanie jest usytuowane na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Biały Bór

Biały Bór,kujawsko-pomorskie

119 300 zł1 193 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W ofercie naszego biura posiadamy na sprzedaż działkę o nr 320/10 o powierzchni 1193 m2 położoną w województwie kujawsko-pomorskim , powiecie grudziądzkim , gminie Grudziądz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koniuchy

Toruń,kujawsko-pomorskie

469 000 zł56 m² 8 442,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (27m/14m), kuchni (10m), łazienki oraz balkonu. Lokal jest w bardzo dobrym stanie technicznym (okna pcv, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szosa Lubicka

Toruń,kujawsko-pomorskie

429 000 zł61 m² 7 032,79 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie (z windą) składające się z 3 rozkładowych pokoi (25/12/7m), oddzielnej kuchni, łazienki,wc,przedpokoju oraz balkonu (loggia).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Reptowo

Reptowo,kujawsko-pomorskie

139 000 zł1 200 m² 115,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem oferty są piękne, równe działki budowlane ,o powierzchni około 1200m2, 1223m2, 1220m2, 1500m2 położone w miejscowości Reptowo, gm. Dąbrowa Chełmińska. Działki mają dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

245 000 zł808 m² 303,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Makler Poleca Na sprzedaż: atrakcyjna działka budowlana - Łochowo, ul. Leśna- 808 m Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 808 m , położoną w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

385 925 zł36 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

280 638 zł36 m² 7 850,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

***kupujący nie płaci prowizji*** Biuro Nieruchomości Lamkowska posiada w swojej ofercie na sprzedaż mieszkania zlokalizowane w spokojnej i cichej okolicy jakim jest osiedle Tarpno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona Ciechocin

Ciechocin,kujawsko-pomorskie

3 799 000 zł4 927 m² 771,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Hala przemysłowo-handlowo-magazynowa na sprzedaż Lokalizacja: ciechocin, powiat golubsko-dobrzyński, województwo kujawsko-pomorskie Charakterystyka nieruchomości: powierzchnia działki: 0,4927 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

389 000 zł45 m² 8 644,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 45 m - Stawki, toruń Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 4. piętrze w bloku z cegły z 1997.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

134 000 zł53 m² 2 522,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 53.12m , usytuowanego w samym sercu Inowrocławia przy ulicy Dworcowej 69. Lokal o którym mowa to dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany Strzelno

Strzelno,kujawsko-pomorskie

149 000 zł70 m² 2 128,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż budynek handlowo-usługowy - Stodoły, gm. Strzelno Oferta na wyłączność - 0% prowizji dla kupującego! Na sprzedaż oferujemy budynek handlowo-usługowy położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korczaka

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

284 999 zł40 m² 7 124,98 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj komfortowo i bez kompromisów - wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie na Strzemięcinie, ul. Korczaka Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

469 999 zł74 m² 6 338,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,15 m w atrakcyjnej lokalizacji Fordonu zaprasza do zamieszkania. To propozycja idealna dla rodzin szukających komfortu i funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Murowaniec

Murowaniec,kujawsko-pomorskie

749 000 zł121 m² 6 190,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:423 m²

Makler poleca Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, z garażem i użytkowym poddaszem w nowoczesnej bryle o powierzchni 120 m2. -Na parterze przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł60 m² 6 642,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Nowa oferta W naszym biurze! Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,07m2, położone na pierwszym piętrze dwupiętrowej, przedwojennej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

159 000 zł49 m² 3 274,97 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w Grudziądzu przy ulicy Chopina w wolnostojącej, zadbanej kamienicy. Lokal o powierzchni 48,55.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

368 000 zł55 m² 6 642,60 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Nowa oferta W naszym biurze! trzy pokojowe mieszkanie W świetnej lokalizacji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania w układzie szczecińskim o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Murowaniec

Murowaniec,kujawsko-pomorskie

780 000 zł147 m² 5 305,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:636 m²

Makler poleca Do sprzedania dom typu blizniak w Murowańcu bardzo dobra lokalizacja. Stan deweloperski. Kupujący zwolniony z podatku pcc, cena obejmuje stan deweloperski (jak na zdjęciach) - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

460 000 zł42 m² 10 903,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie płacisz prowizji I podatku pcc 2% - kup mieszkanie w stanie deweloperskim Zachęcamy do zapoznania się z propozycją zakupu mieszkania w stanie deweloperskim, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Spacerowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

500 000 zł3 570 m² 140,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość,w której prowadzona była działalność gospodarcza przy ulicy Spacerowej 40 i 42-46 na peryferiach Torunia. W pobliżu znajduje się Wojewódzki Ośrodek Terapii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Żałe

Żałe,kujawsko-pomorskie

129 000 zł4 500 m² 28,67 zł/m²